Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

hurtownia elektryczna

godzinę temu

szkoła nauki jazdy

godzinę temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy to rzeżączka ?

28 maj 2014 - 15:22:59

Stało się... idź do lekarza Nie ma innej rady A na przyszłość unikaj takich sytuacji Niby nic takiego ale możesz mieć pecha i coś złapać

Czy to rzeżączka ?

28 maj 2014 - 15:27:19

czemu nas pytasz? idź do lekarza, dżizas.

Czy to rzeżączka ?

28 maj 2014 - 15:38:31

Cytat
preciosa86
Cytat
ludziorka
Jak swędzi, to masz powód do martwienia się. Może to być rzeżączka, a może to być coś poważniejszego, skąd mamy wiedzieć? Do łóżka z obcym chłopakiem wskoczyłaś, a do ginekologa to ci się iść nie chce.

masz strasznie irytujące wypowiedzi na forum...

No tak, zapomniałam że mówienie prawdy jest "irytujące". Jak ktoś wpada do łóżka obcego chłopaka i nie chce jej się nawet iść z tym di ginekologa to sorry, ale głaskanie po głowie i ciepłe słowa się nie należą. Za głupotę się ponosi konsekwencje, a teraz może mieć jedną z licznych przyjemnych choróbsk - od grzybków, po hemoroidy, po zapalenie.

Czy to rzeżączka ?

28 maj 2014 - 15:41:48

Cytat
incognito85
O ja nie mogę.

19 dni temu: "A zastanawiałyście się nad wakacjami zagranicznymi? Obecnie może być tam o wiele taniej niż w Polsce. Ja od lat latam z mężem do Egiptu "
20 dni temu: "tak więc chyba sprawię jedną z nich swojej córci"
Musisz zastanowić się nad strategią spamową :)
Tu nic się wzajemnie nie wyklucza ;).
Idź do lekarza i się przebadaj. Dokładnie.
Jak mawiała kiedyś moja koleżanka: Kiedyś jak się człowiek z kimś przespał to najwyżej choroba weneryczna, a teraz to zaraz kara śmierci....

Czy to rzeżączka ?

28 maj 2014 - 15:48:56

A moze po prostu gdzieś z sedesu załapałaś jakieś grzybicy,albo rzęsistka z tych chorób wytłumaczysz się mężowi,ale rzeżączki to już nie.nie. Idz do lekarza i życzę powodzenia by nie było to coś groźnego.

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 2/5

Czy to rzeżączka ?

29 maj 2014 - 11:42:30

Faktycznie - może byc to jakaś choroba. Radzę się jednak przebadać ponieważ może skutkować nieprzyjemnościami. Możesz skorzystać z takiego testu:
http://e-wenerolog.pl/sklep/testy-dla-grup-szczegolnego-ryzyka/rzezaczka-neisseria-gonorrhoeae/
- zamawiasz, odbiera go potem kurier i jedynie czekasz na wynik. Wszystko anonimowo.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 6/5

Czy to rzeżączka ?

07 mar 2018 - 19:16:23

Właśnie jeśli chodzi o badania to nie każdy chce iść z tak, można to nazwać, wstydliwym problemem do lekarza. Ja na szczęście ostatnio dowiedziałam się, że są bardzo dokładne testy na rzeżączkę https://drwenerolog.pl/produkt/test-na-rzezaczke/ , które mogą potwierdzić lub wykluczyć tą chorobę z ogromną dokładnością. Więc jeśli masz tylko podejrzenia, może lepiej najpierw zrobić taki test niż od razu iść do lekarza? Tym bardziej jeśli się wstydzisz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-08 13:31 przez Ineytai.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dobre rozwiązanie?