Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 5/5

Czy to rzeżączka ?

28 maj 2014 - 15:04:26

Cześć dziewczyny ... Niestety, wstyd się przyznać ale miała kontakt intymny na imprezie z chłopakiem, którego praktycznie nie znałam. Trochę wypiliśmy...
Teraz po pewnym czasie czuję duży świąd narządów intymnych. Boję sie, że może być to jakaś choroba weneryczna Co mam robić?

Czy to rzeżączka ?

28 maj 2014 - 15:07:50

iść do ginekologa, a co masz zrobić ? Ile masz lat?

Czy to rzeżączka ?

28 maj 2014 - 15:08:13

Iść do lekarza i zacząć myśleć.

Czy to rzeżączka ?

28 maj 2014 - 15:09:07

to może być tylko stan zapalny wywołany zakażeniem grzybiczym :) nie stresuj się tylko idź do lekarza :)

Czy to rzeżączka ?

28 maj 2014 - 15:09:18

Jak swędzi, to masz powód do martwienia się. Może to być rzeżączka, a może to być coś poważniejszego, skąd mamy wiedzieć? Do łóżka z obcym chłopakiem wskoczyłaś, a do ginekologa to ci się iść nie chce.

zweryfikowana
Posty: 1.309
Ostrzeżenia: 1/5

Czy to rzeżączka ?

28 maj 2014 - 15:13:09

To może być wiele różnych chorób, rzeżączka, grzybica, rzęsistkowica... Radziłabym się przebadać czym prędzej.

Czy to rzeżączka ?

28 maj 2014 - 15:13:30

Może to też być grzybica, ale równie dobrze możesz zrobić badania na HIV i HCV.

Czy to rzeżączka ?

28 maj 2014 - 15:13:44

Iść do lekarza?

Czy to rzeżączka ?

28 maj 2014 - 15:14:23

Może to być też zwykła infekcja. Czasu nie cofniesz, ale następnym razem zacznij myśleć.

Czy to rzeżączka ?

28 maj 2014 - 15:14:25

O ja nie mogę.

19 dni temu: "A zastanawiałyście się nad wakacjami zagranicznymi? Obecnie może być tam o wiele taniej niż w Polsce. Ja od lat latam z mężem do Egiptu "
20 dni temu: "tak więc chyba sprawię jedną z nich swojej córci"
Musisz zastanowić się nad strategią spamową :)

Czy to rzeżączka ?

28 maj 2014 - 15:15:55

Cytat
ludziorka
Do łóżka z obcym chłopakiem wskoczyłaś, a do ginekologa to ci się iść nie chce.

To nie wiesz, że większym wstydem jest wizyta u ginekologa niż przespanie się z chłopakiem poznanym na imprezie? :O

Czy to rzeżączka ?

28 maj 2014 - 15:17:04

Cytat
preciosa86
Cytat
ludziorka
Jak swędzi, to masz powód do martwienia się. Może to być rzeżączka, a może to być coś poważniejszego, skąd mamy wiedzieć? Do łóżka z obcym chłopakiem wskoczyłaś, a do ginekologa to ci się iść nie chce.

masz strasznie irytujące wypowiedzi na forum...

Może i irytujące, ale ma rację ! Nie znać, a dać du*y? A jak ma HIV? Albo inny syf? Poza tym dom łóżka? Zapewne byli w samochodzie,albo w kiblu na imprezie ;) No trochę wstyd. Sorry, ale nienawidzę takich łatwych dziewczyn.

Czy to rzeżączka ?

28 maj 2014 - 15:17:43

Cytat
incognito85
O ja nie mogę.

19 dni temu: "A zastanawiałyście się nad wakacjami zagranicznymi? Obecnie może być tam o wiele taniej niż w Polsce. Ja od lat latam z mężem do Egiptu "
20 dni temu: "tak więc chyba sprawię jedną z nich swojej córci"
Musisz zastanowić się nad strategią spamową :)

dobre... chyba dziewczyna jest mitomanką ściana

Czy to rzeżączka ?

28 maj 2014 - 15:19:27

Cytat
incognito85
O ja nie mogę.

19 dni temu: "A zastanawiałyście się nad wakacjami zagranicznymi? Obecnie może być tam o wiele taniej niż w Polsce. Ja od lat latam z mężem do Egiptu "
20 dni temu: "tak więc chyba sprawię jedną z nich swojej córci"
Musisz zastanowić się nad strategią spamową :)

O matko ! Malo to,że się puszcza z każdym, to jeszcze zdradza męża i krzywdzi córkę. Co za wstyd ! Nie zasługujesz na męża !

Czy to rzeżączka ?

28 maj 2014 - 15:21:53

clotrimazolum maść- moze pomoc. bez recepty, tania jest.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dobre rozwiązanie?