Obecnie rozmawiamy o:

ezoteryka sklep

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

48 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 22:24

kredyt

wczoraj o 18:12

Budowa domu

wczoraj o 17:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Test ciążowy

10 kwi 2014 - 11:44:04

stosunek 6.04

czy pod koniec tyg mogę zrobić test? czy komuś wyszedł tak szybko prawidłowy wynik?
trochę nie mogę się doczekać ....

Test ciążowy

10 kwi 2014 - 11:49:51

mamy relację prawie że na żywo twojego życia łóżkowego. Kolejny wątek z tym samym zapytaniem.

Nie, nie możesz pod koniec tyg, możesz tylko w środku.

Test ciążowy

10 kwi 2014 - 11:54:34

Najwcześniej po ok. 2 tygodniach ( to ze po 6 dniach to raczej rzadko w praktyce się sprawdza), mi wyszedł dopiero po 3 i to blado..

Test ciążowy

10 kwi 2014 - 11:58:01

characteristic

życzę Ci,żebyś nigdy nie musiała długo czekać na upragnione dziecko i nie musiała żyć każdego dnia nadzieją, przeżywać kolejnych rozczarowań i znów zaczynać się strać.

nie oceniaj ludzi jak nie znasz sytuacji, nie pomagasz...

Test ciążowy

10 kwi 2014 - 12:00:01

zrobić możesz - jak wyjdzie negatywny za tydzień zrobisz kolejny... Jednak moim zdaniem to zdecydowanie za wcześnie

Test ciążowy

10 kwi 2014 - 12:00:59

trochę za wcześnie na test

Test ciążowy

10 kwi 2014 - 12:03:43

za wcześnie, poczekaj trochę-to będzie pewniejsze

Test ciążowy

10 kwi 2014 - 12:05:20

Cytat
AleAleAleksandra
characteristic

życzę Ci,żebyś nigdy nie musiała długo czekać na upragnione dziecko i nie musiała żyć każdego dnia nadzieją, przeżywać kolejnych rozczarowań i znów zaczynać się strać.

nie oceniaj ludzi jak nie znasz sytuacji, nie pomagasz...

Oj nie przesadzaj. Wyluzuj. Nie zawsze mamy to co byśmy chcieli ;]

Test ciążowy

10 kwi 2014 - 12:07:54

6 dni po zapłodnieniu teoretycznie powinien wykryć, jeśli miałaś owulację 6.04 to jeszcze nie ma szans raczej, po co marnować testy, trzeba czekać.

Test ciążowy

10 kwi 2014 - 12:10:33

mi wyszedł około 4 tyg i też blado

Test ciążowy

10 kwi 2014 - 12:11:15

Pamiętaj,że tak wcześnie, nawet test z krwi nie jest czasem w stanie wykryć ciąży. Poczekaj.

Test ciążowy

10 kwi 2014 - 12:11:21

nie należy liczyć "od dnia stosunku" tylko od dnia owulacji,
bo cóż z tego, jak stosunek był 6.04 a owulacja była dzisiaj itp.
najlepiej chodzić na monitorowanie cyklu, wtedy wiesz, ile masz pecherzykow z komorka jajowa, kiedy masz owulacje itp.
Powodzenia!

Test ciążowy

10 kwi 2014 - 23:36:23

zeby test był jak najbardziej prawidłowy potrzeba 2, 3 tygodni:) Raczej nie zdarza sie w tak zawrotnym tempie zapłodnienie.

Test ciążowy

10 kwi 2014 - 23:45:14

ja miałam pobieraną krew w szpitalu, po 5 dniach od rzekomego zapłodnienia już byłoby wiadomo czy jesteś w ciąży czy nie... a test ciążowy? hmm na pewno maksymalnie do tygodnia pokazałby już wynik :)

Test ciążowy

27 kwi 2014 - 19:19:23

Czekaj na kolejna owulacje jak nie bedzie to wtedy zrob test i bedziesz miec pewnosc a jak nie to umow sie na wizyte do doktora na scan wczesnej ciazy czyli to wewnetrzne (nie wiem dokladnie jak to w Polsce sie nazywa bo tam nie mieszkam) fakt dlugo mocno ale pewniej. Ja mialam robiony 3 tygodnie po 'plodnych' w szpitalu (mialam zapalenie pecherza) i wyszlo negatywnie, potem za tydzien na kontroli i tez negatywnie i dopiero jak nie mialam drugiej owulacji po tygodniu zrobilam wieczorem (dwie grube krechy) i rano na czczo i to samo wyszlo.

Takze powodzonka :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bezpieczeństwo