Obecnie rozmawiamy o:

zabawki dla chłopców

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Harmonella Asequrella

09 mar 2014 - 19:50:38

Cześć dziewczyny ! Czy któraś z Was używała tabletek osłonowych przy antykoncepcji ? Czy to w ogóle coś daje ? Zaczynam brać tabletki i zastanawia mnie ten temat...

Harmonella Asequrella

09 mar 2014 - 19:53:58

Po co Ci pseudo osłona? Równie dobrze, mozesz jeść tic - taci i wmawiać sobie ich działanie. Jeśli Ci szkoda wątroby, zdecyduj sie na plastry. Jeśli masz słabe libido to zgłoś się do swojego lekarza, zeby zmienił Ci tabsy na inne.

Harmonella Asequrella

09 mar 2014 - 19:54:00

to są tylko suplementy diety - działanie nie potwierdzone badaniami, czyli troche placebo i trochę ziół. Szkoda kasy!

Harmonella Asequrella

09 mar 2014 - 19:55:39

Sam ginekolog powiedział, że takie tabletki nie zaszkodzą ani nie pomogą. Moim zdaniem szkoda kasy.

Harmonella Asequrella

09 mar 2014 - 19:57:46

biorę tabletki od ponad tygodnia (pierwszy raz je biorę) i póki co nie zauważyłam przykrych zmian a cera mi się poprawiła ;) czyli może mi służą albo są dobrze dobrane

Harmonella Asequrella

10 mar 2014 - 09:44:23

Z większością suplementów jest tak, że najpierw wielki bum a później nagle nagonka. Zwłaszcza ze strony osób, które nigdy nie stosowały... Mnie akurat pomogła Asequrella, także mogę polecić.

Harmonella Asequrella

10 mar 2014 - 10:00:37

bez sensu naciągać portfel i niszczyć dodatkowo wątrobę.

Harmonella Asequrella

10 mar 2014 - 22:45:42

pękam ze śmiechu jak widze reklame tego w telewizji, propagowanie ze spadek libido i tycie przy tabletkach jest normalne to idiotyzm... A branie tabletek osłonowych dodatkowo tez nie wydaje się mąde bo to w końcu tabletki po co jeszcze dodatkowo się truć?
Moj ginekolog uważa ze probiotyki to też niepotrzebne wydawanie kasy. Dlatego wole jogury naturalne, jest nawet tzw. probiotycznyXD za 1.30 zł



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-10 22:48 przez truskawka_ang.

Harmonella Asequrella

10 mar 2014 - 22:50:13

Brałam asekurellę i żadnych zmian nie zauważyłam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-10 22:50 przez rudaa88.

Harmonella Asequrella

17 mar 2014 - 16:46:20

Probiotyk ma inne działanie, chroni raczej przed infekcjami, ale raczej nie działa na libido czy wagę ;)
Ja zaczęłam tyć na potęgę przy tabletkach, musiałam je brać nie tylko z przyczyn antykoncepcyjnych, w końcu odstawiłam, udało mi się schudnąć, ale mój problem (przedłużone krwawienie) wrócił więc i ja wróciłam do tabletek, ale wtedy kupiłam asequrellę i jak brałam ją razem z tabletkami anty, to już tak nie "urosłam" jak za pierwszym razem.

Harmonella Asequrella

26 mar 2014 - 22:45:21

Ja biorę harmonelle z polecenia lekarza. Oczywiście nie wierzę w jakieś zwiększanie libido, czy nagły spadek wagi :-) Biorę ją, by ochronić wątrobę i serce. W jej skład wchodzi cholina, wit. D, kwas foliowy, cynk,itp. nie są to jakieś zioła tylko witaminy :-) Zresztą poprawił mi się wygląd paznokci i włosów odkąd ją biorę, więc ma to chyba sens :-)

Harmonella Asequrella

05 cze 2014 - 19:19:15

Brałam je. Nic nie daje. Biorąc ze z antykoncepcją przytyłam 7kg, chociaż jedzenie ograniczałam. Nie polecam, bo to pic na wodę.

Harmonella Asequrella

12 cze 2014 - 14:18:24

Ja brałam asequrellę. Tablety tego typu nic nie dają. Jak stwierdził mój gin, to raczej placebo niż specyfik, który faktycznie mógłby pomóc. Dlatego po miesiącu odpuściłam. Zwłaszcza, że mój brzuch źle je znosił. Szkoda faszerować się świństwem, które nic nie daje, a tylko niszczy wątrobę.

Harmonella Asequrella

15 cze 2014 - 13:20:48

Ja wolę się wcześniej zabezpieczyć niż później żałować. Stosuję harmonelle od pół roku. Polecił mi je lekarz, bo ich skład jest dobrany na podstawie badań i są to prawdziwe witaminy, a nie zioła. Mają za zadanie chronić wątrobę i serce- a to inwestycja w przyszłość. Przy okazji zauważyłam też poprawę płytki paznokci i cery. Wiem, że są osoby strasznie przeciwne osłonie i nic je nie przekona, ale ja jednak sobie je chwalę

Harmonella Asequrella

23 cze 2014 - 23:29:09

Ja nie stosuje antykoncepcji ale siostra stosuje i też łyka tą harmonelle. Z tego co wiem to u niej poznikały pajączki na nogach, które miała juz wcześniej i te które pojawiły sie od tabletek. Nawet sama sie zastanawiałam czy ich sobie nie kupic, w sensie tego suplementu, bo tez mam pełno pajączków.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Charakter. ?? Pomożesz?