Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

kosmetyki samochodowe

38 minut temu

dresy na ulice

48 minut temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ogromny ból.

08 lut 2014 - 00:51:24

Witam, piszę z nowego konta ponieważ z prawdziwego sie wstydze i prowadzę je razem z siostra. Chodzi o to, że jestem dziewicą. Mam potrzeby seksualne, to oczywiste. Nigdy nie myślałam ani nawet nie kręciło mnie to żeby zabawić się sama :P Ale poczytalam w internecie, że przed 1 razem warto poznać swoje ciało. Pominęłam to ponieważ nie jestem jakąś małolatką. Mam 20 lat, nie spotkałam tylko nikogo w swoim życiu z kim zdecydowałabym się z kimś związać, żyłam raczej w towarzystwie imprezowiczów, ale nie puszczałam się jak moje koleżanki od których na szczęścia odbiłam i nie chce już z nimi rozmawiać:) Uważały, ze skoro jestem taka stara to powinnam mieć to za sobą. Obrzydziły mnie tym jak i swoim zachowaniem...ale jakoś dobrze się poza tym z nimi dogadywałam, nigdy nie zawiodły mojego zaufania czy coś, ale miały oto tę jedną wadę. Ale to nie o tym:) Byłam potem w zwiazku 3miesiace, ale poczułam, że to nie to.. jestem teraz sama i pomyślałam, że może jednak warto poznać to swoje ciało, nie chcialam tego robić, ale mówie, a co tam :P Więc zaczęłam wsadzać sobie tam palec.. wsadziłam może z 4cm tego palca i poczułam ogromny ból i dyskomfrot!! Nie wiem dlaczego...Używam tamponów i jest okej..jak chodze do ginekologa i bada mnie kontrolnie i wsadza swoje palce tez jest ok, nie ukszadzajac blony dziewiczej...a moje tak strasznie bolały... powtarzałam to kilkakrotnie i ciągle jest bół i dyskomfort :/ Boje sie, ze jak dojdzie do stosunku lub zwykłej palcówki ze strony mojego przyszłego wybrana to umrę z bólu :((

zweryfikowana
Posty: 1.446
Ostrzeżenia: 1/5

Ogromny ból.

08 lut 2014 - 00:59:49

musialas sie mega spiac albo to zaRT;P

Ogromny ból.

08 lut 2014 - 01:05:24

na sucho jechałas? to sie robi bardzo powoli... zreszta czemu nie zaczniesz od masowania łechtaczki, orgazm gwarantowany?

Ogromny ból.

08 lut 2014 - 01:07:38

tak..na sucho...hmmm nigdy nie pomyślałam o masowaniu łechtaczki :P

Ogromny ból.

08 lut 2014 - 12:42:24

Cytat
malamisiak
tak..na sucho...hmmm nigdy nie pomyślałam o masowaniu łechtaczki :P

No to wszystko jasne,jeżeli jest sucho to wiadomo, że będzie bolało.;) możesz doprowadzić się do orgazmu pieszcząc tylko łechtaczkę. albo najpierw popieść łechtaczkę, a gdy zaczniesz być podniecona dopiero wejdź głębiej;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-08 12:44 przez Pira.

Ogromny ból.

08 lut 2014 - 12:58:16

ciekawy wątek...nigdy się nad tym nie zastanawiałam, dopiero teraz po jego przeczytaniu, ale ja też nigdy nie próbowałam sama się zaspokoić a tez długo dziewicą byłam. teraz mam od tego męża :) i też nie próbuję...ale kto wie...może kiedyś...hehe więc też chętnie poczytam :)

Ogromny ból.

08 lut 2014 - 13:40:23

próbowałam sobie wczoraj z tą łechtaczką heh :P i nic, nawet deliktanie nie poczulam jakieś przyjemności...zero kompletne...nie wiem czy źle to robię, ale wydaję mi się, że wszystko robie normalnie, próbowałam i nic...zero jakiegokolwiek uczucia..

Ogromny ból.

08 lut 2014 - 14:05:22

Cytat
malamisiak
próbowałam sobie wczoraj z tą łechtaczką heh :P i nic, nawet deliktanie nie poczulam jakieś przyjemności...zero kompletne...nie wiem czy źle to robię, ale wydaję mi się, że wszystko robie normalnie, próbowałam i nic...zero jakiegokolwiek uczucia..

może za bardzo skupiałaś się na tym aby coś poczuć. nie myśl o tym, odpręż się. myślę, ze z czasem nauczysz się jak sprawiać sobie przyjemność;))

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Ogromny ból.

08 lut 2014 - 14:23:31

może zdejmij tipsy...

Ogromny ból.

08 lut 2014 - 14:24:13

włącz sobie film instruktażowy =] nie muszę dodawać, że pełno tego w necie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pytanie o spermę