Obecnie rozmawiamy o:

przyjazne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

długi seks.

05 sty 2014 - 21:20:03

Cytat
Forestus
Cytat
nicolenkaa
Cytat
Forestus
U mnie jest bardzo podobnie, poza tym "mięknięciem" ale wydaje mi się, że to u faceta normalne. Bez gry wstępnej od 40min-2,5h.
Mój facet to po prostu wyćwiczył, Twój prawdopodobnie też, podpytaj się go, bo może sobie nawet nie zdaje z tego sprawy ;)
Cytat
nicolenkaa
nie przejmuj się, mój też tak ma zazwyczaj(a ma lat 27), albo i nie opada mu wcale, ale nie zawsze z tego 'korzystamy' ;) nie wydaje mi się, żeby to był powód do zmartwień :)

bardziej niepokojące, że tak długo wam, to zajmuje :) pogadaj z nim, może serio 'rozgrzewa' sie wcześniej, żeby móc dłużej, albo mu coś nie pasuje :) może spróbuj zaciskać mięśnie kegla w trakcie? :) to powinno mu pomóc :)

A w czym Ty mu chcesz "pomagać", chłopak to długodystansowiec i tyle, nie u każdego zbliżenie trwa 15min, jak się jeszcze pięknie zgrają, to będą mieć cudowny seks.

no ja bym serdecznie podziękowała za seks trwający 2 godziny(zwłaszcza, jeśli potrzeba komuś 2 godzin żeby dojść choćby raz ) każdy lubi coś innego.


To w takim wypadku bardzo mi Ciebie szkoda. Seks to przyjemność (jeśli masz odpowiedniego partnera, znasz swoje ciało i jego potrzeby etc.).
Ja lubię jak przyjemność trwa jak najdłużej ale jak widać mogę być odosobniona w tym podejściu. Podeście na "jeśli komuś potrzeba..." trochę brzmi jakby to była jakaś bardzo przykra czynność.

Długi seks jest super ale nie zawsze, czasami się nie ma czasu, alb o po prostu ma się ochotę na szybki numerek.
Facet ktory wytrzymuje 2 godziny to skarb, ale pod warunkiem że to kwestia samokontroli i jak ma ochote to umie tez dojść w 10 minut. Bo jak po prostu potrzebuje tych 2 godzin na dojście i wcześniej za chiny nie da rady to już nie jest to taką zaletą( choc jak juz mowilam wczesniej lepiej w ta strone niz jakby dochodzil w 5 min. i nie potrafił wytrzymać dłużej)

długi seks.

05 sty 2014 - 21:22:36

tylko się cieszyć - długodystansowiec = wiele pozycji :D

nie widze w tym nic złego, ani niepokojącego

jesli chcesz troche przyspieszyc jego dojście to porozmawiaj z nim, ze masz w sobie resztki sił i czy może przyspieszyć ten proces...
Zawsze możesz go czymś bardziej podniecic /zaskoczyć mile i a nóż dojdzie szybciej niż sam przewiduje :D Nie będę tu podawać przykładów, bo raczej nie dziele sie swoimi doświadczeniami łóżkowymi :P

Też nie byłam dość doświadczona - ale dużo czytam :P:P

długi seks.

05 sty 2014 - 21:28:32

Może jest tak luźno że on lata jak Żyd po pustym sklepie i za nic nie może skończyć. Zależy czy wolisz TGV (Train à Grande Vitesse), czy raczej pociąg towarowy.

długi seks.

05 sty 2014 - 21:31:35

Cytat
ejjlubieczekolade
Już pisałam wcześniej, że nie ma tylko jednego wytrysku w czasie seksu, tlyko jest ich kilka.

to aż niemożliwe
pierwsze słysze, ze facet dochodzi kilka razy w trakcie seksu i to bez przerwy

kobieta jest w stanie, ale facet ????

długi seks.

05 sty 2014 - 21:39:37

Cytat
lena-222
Cytat
ejjlubieczekolade
Już pisałam wcześniej, że nie ma tylko jednego wytrysku w czasie seksu, tlyko jest ich kilka.

to aż niemożliwe
pierwsze słysze, ze facet dochodzi kilka razy w trakcie seksu i to bez przerwy

kobieta jest w stanie, ale facet ????
Facet ma kilka wytwysków, regularnych jak Old Faithful w Yellowstone. A kobieta ma kilka owulacji w tym samym czasie. Ciekawy przypadek kliniczny.

długi seks.

05 sty 2014 - 22:22:09

To prawda ze sa tacy ktorzy dlugo dochodza i maja twardego po wytrysku az do drugiego. Najgorzej trzeba sie nameczyc podczas oralu, tez na takich trafialam.

długi seks.

05 sty 2014 - 22:24:49

ogier nie chłopak

długi seks.

05 sty 2014 - 22:37:09

hihi spoko spoko-z wiekiem sie skraca i to sporo ;-D

długi seks.

05 sty 2014 - 22:41:37

no no, pozazdrościć :D

długi seks.

13 paź 2022 - 12:59:08

Cytat
ejjlubieczekolade
Hej. Nie jestem zbytnio doświadczona w tych sprawach dlatego chciałam Was się poradzić.
Mój partner ma 19lat, za niedługo 20. Seks z nim trwa długo(przeważnie zajmuje nam to ponad 1h, nie licząc gry wstępnej). Przede mną miał tylko jedną partnerkę, z którą uprawiał raz seks. W związku z czym dziwi mnie długość stosunku jak na tak młodego chłopaka.
Dodatkowo zauważyłam, że po wytrysku jego penis jest wciąż twardy, mięknie może na 5 sekund i tyle.
Czy to jest normalne?
Sądzę że Twój chłopak jedzie na tabletkach Prosent 600 wnioskuję to po opisie to typowy "objaw". Zobacz czy nie zażywa jakiś pigułek z niebieskiego pudełka wcześniej.

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

długi seks.

17 lis 2022 - 23:39:48

Nie wiem czy to normalne ale u mlodych chlopakow pewnie tak :d w koncu buzuja hormony.. az ci zazdroszcze :D my sie musimy pobudzac dodatkowo zabawkami czy bielizna by przedluzyc zabawe

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

długi seks.

23 lis 2022 - 14:24:50

to ja polecam jeszcze feromony do pobudzania :D sa tez produkty wydluzajace tzn przetrzymujace wytrysk :D i nie sa drogie https://superlove.pl/zele-intymne/spraye-i-zele-przedluzajace-stosunek/joydrops-delay-spray-50ml

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

długi seks.

25 lis 2022 - 23:01:04

ooo i to jest dobry zakup :P wielu facetow ma problem z dojsciem pozniejszym

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciekawe sny erotyczne