Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

seks z kalendarzykiem

15 lip 2013 - 02:07:57

jest możliwość zajścia w ciąże ok 3 dni po okresie, czyli teoretycznie w dni niepłodne? wiem, że w tyh sprawach bezz antykoncepcji jest wszystko mało pewne, ale jednak. nie jestem w tych tematach dość dodedukowana, mam spore braki.
dowiedziałam się jeszcze, że plemniki mogą pożyć do max 7 dni, więc teoretycznie jest ok 20dni niepłodnych?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-15 02:09 przez sofffie.

seks z kalendarzykiem

15 lip 2013 - 02:25:29

Cytat
sofffie
jest możliwość zajścia w ciąże ok 3 dni po okresie, czyli teoretycznie w dni niepłodne? wiem, że w tyh sprawach bezz antykoncepcji jest wszystko mało pewne, ale jednak. nie jestem w tych tematach dość dodedukowana, mam spore braki.
dowiedziałam się jeszcze, że plemniki mogą pożyć do max 7 dni, więc teoretycznie jest ok 20dni niepłodnych?

Zależy jak długie masz cykle, ale ogólnie nie ryzykowałabym w czasach, kiedy mamy tyle innych metod antykoncepcji.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-15 02:25 przez Evans18.

seks z kalendarzykiem

15 lip 2013 - 02:28:06

Cytat
Evans18
Cytat
sofffie
jest możliwość zajścia w ciąże ok 3 dni po okresie, czyli teoretycznie w dni niepłodne? wiem, że w tyh sprawach bezz antykoncepcji jest wszystko mało pewne, ale jednak. nie jestem w tych tematach dość dodedukowana, mam spore braki.
dowiedziałam się jeszcze, że plemniki mogą pożyć do max 7 dni, więc teoretycznie jest ok 20dni niepłodnych?

Zależy jak długie masz cykle, ale ogólnie nie ryzykowałabym w czasach, kiedy mamy tyle innych metod antykoncepcji.
żadna z nich mi nie odpowiada, jestem za młoda lub nie jest wskazana do mojego stanu zdrowia.

seks z kalendarzykiem

15 lip 2013 - 02:31:40

Zalezy jakie masz cykle i czy regularne. Teoretycznie jajeczkowanie jest na 14 dni przed krwawieniem, plemniki zyja ok. 3/4 dni. Wez tylko pod uwage, ze owulacja moze sie przesunac przez stres, chorobe itp. Wnioskujac, jest mala szansa, ze moglas zajsc w ciaze, ale jednak. Jak masz blade pojecie o tych sprawach, to po co ryzykujesz? Nie prosciej kupic gumke?

seks z kalendarzykiem

15 lip 2013 - 02:32:43

Cytat
sofffie
żadna z nich mi nie odpowiada, jestem za młoda lub nie jest wskazana do mojego stanu zdrowia.

Na anty za młoda, ale na seks już nie? Coś mi tutaj nie pasuje koleżanko.

I tak moja koleżanka zaszła w ciażę nawet w okres się kochając, a ja znowuż przed okresem - więc wszystko jest możliwe - baw się dalej, ja bym nie ryzykowała.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-15 02:33 przez Evans18.

seks z kalendarzykiem

15 lip 2013 - 02:32:59

Cytat
Lucky_one
Zalezy jakie masz cykle i czy regularne. Teoretycznie jajeczkowanie jest na 14 dni przed krwawieniem, plemniki zyja ok. 3/4 dni. Wez tylko pod uwage, ze owulacja moze sie przesunac przez stres, chorobe itp. Wnioskujac, jest mala szansa, ze moglas zajsc w ciaze, ale jednak. Jak masz blade pojecie o tych sprawach, to po co ryzykujesz? Nie prosciej kupic gumke?
ależ ja pytam czysto-teoretycznie :) dzięki.
Cytat
Evans18
Cytat
sofffie
żadna z nich mi nie odpowiada, jestem za młoda lub nie jest wskazana do mojego stanu zdrowia.

Na anty za młoda, ale na seks już nie? Coś mi tutaj nie pasuje koleżanko.
owszem, na tabletki brakuje mi jakiegoś roku. dostałam nieco później okres, niż inne dziewczyny w moim wieku. mam niesprzyjające unormowanie hormonalne, genetyczne. nic nie poradzę. mogę współżyć już od 2 lat legalnie.. hm, i co komu do tego?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-15 02:35 przez sofffie.

seks z kalendarzykiem

15 lip 2013 - 02:40:31

Cytat
sofffie
mogę współżyć już od 2 lat legalnie.. hm, i co komu do tego?

Nic mi do tego, bo to nie ja będę płakac jak w ciążę zajdę. Pytasz to odpowiadam. Musiałabyś bardzo dokładnie obserwować śluz, mierzyć temperaturę żeby wiedzieć kiedy masz dni płodne, a kiedy nie. Wymaga to dużo cierpliwości i dokładności a i tak może zawieść.

A prezerwatywy?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-15 02:42 przez Evans18.

seks z kalendarzykiem

15 lip 2013 - 02:41:17

Cytat
sofffie
Cytat
Lucky_one
Zalezy jakie masz cykle i czy regularne. Teoretycznie jajeczkowanie jest na 14 dni przed krwawieniem, plemniki zyja ok. 3/4 dni. Wez tylko pod uwage, ze owulacja moze sie przesunac przez stres, chorobe itp. Wnioskujac, jest mala szansa, ze moglas zajsc w ciaze, ale jednak. Jak masz blade pojecie o tych sprawach, to po co ryzykujesz? Nie prosciej kupic gumke?
ależ ja pytam czysto-teoretycznie :) dzięki.
Cytat
Evans18
Cytat
sofffie
żadna z nich mi nie odpowiada, jestem za młoda lub nie jest wskazana do mojego stanu zdrowia.

Na anty za młoda, ale na seks już nie? Coś mi tutaj nie pasuje koleżanko.
owszem, na tabletki brakuje mi jakiegoś roku. dostałam nieco później okres, niż inne dziewczyny w moim wieku. mam niesprzyjające unormowanie hormonalne, genetyczne. nic nie poradzę. mogę współżyć już od 2 lat legalnie.. hm, i co komu do tego?

No a gumki? Albo metody naturalne w postaci obserwacji wydzieliny, mierzenia temperatury, liczenia dni? Lepsze to niz nic i liczenie, ze sie poszczesci.

seks z kalendarzykiem

15 lip 2013 - 02:44:52

okej, wielkie dzięki, dziewczyny za rady :-)

seks z kalendarzykiem

22 lip 2013 - 23:00:21

w necie mozesz sobie obliczyc dni płodne, poza tym po 1 tak lemniki moga długo zyc, po 2 mozesz miec np wczesniej jajeczkowanie, tego nigdy nie bedziesz pewna. Dlatego kalendarzyk daje jakoś 50 %, takze jak nie chcesz dzieci to jak jazda bez hamulca...

Cytat
Lucky_one
Cytat
sofffie
Cytat
Lucky_one
Zalezy jakie masz cykle i czy regularne. Teoretycznie jajeczkowanie jest na 14 dni przed krwawieniem, plemniki zyja ok. 3/4 dni. Wez tylko pod uwage, ze owulacja moze sie przesunac przez stres, chorobe itp. Wnioskujac, jest mala szansa, ze moglas zajsc w ciaze, ale jednak. Jak masz blade pojecie o tych sprawach, to po co ryzykujesz? Nie prosciej kupic gumke?
ależ ja pytam czysto-teoretycznie :) dzięki.
Cytat
Evans18
Cytat
sofffie
żadna z nich mi nie odpowiada, jestem za młoda lub nie jest wskazana do mojego stanu zdrowia.

Na anty za młoda, ale na seks już nie? Coś mi tutaj nie pasuje koleżanko.
owszem, na tabletki brakuje mi jakiegoś roku. dostałam nieco później okres, niż inne dziewczyny w moim wieku. mam niesprzyjające unormowanie hormonalne, genetyczne. nic nie poradzę. mogę współżyć już od 2 lat legalnie.. hm, i co komu do tego?

No a gumki? Albo metody naturalne w postaci obserwacji wydzieliny, mierzenia temperatury, liczenia dni? Lepsze to niz nic i liczenie, ze sie poszczesci.

o ja no kurcze autorko istnieja nie tylko hormony, mamy globulki, gumki... ja bym nie ryzykowała z kalendarzykiem. a stosunek przerywany to nie antykoncepcja tak na marginesie jakby kto pytał.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-22 23:02 przez truskawka92.

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 5/5

seks z kalendarzykiem

25 lip 2013 - 11:24:04

Warto mieć przy sobie jakieś gumki :)Najlepiej zamówić w internetowym sexshopie by nikt nie widział :D

seks z kalendarzykiem

25 lip 2013 - 11:27:48

Cytat
elene
Warto mieć przy sobie jakieś gumki :)Najlepiej zamówić w internetowym sexshopie by nikt nie widział :D
a co to za wstyd gumki kupowac ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sex za kase