Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

gorący temat

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pozycje miłosne

14 lip 2013 - 23:03:41

Jaka jest Wasza ulubiona pozycja seksualna? W której najłatwiej jest Wam osiągnąć orgazm? Zapraszam do dyskusji :)

Pozycje miłosne

14 lip 2013 - 23:14:40

nie powiem, bo nie znam nazwy :p

Pozycje miłosne

14 lip 2013 - 23:17:42

od tyłu

Pozycje miłosne

14 lip 2013 - 23:19:40

na pieska ,najlepsza pozycja :D

Pozycje miłosne

14 lip 2013 - 23:28:29

Na pieska i jeźdźca:D

Pozycje miłosne

14 lip 2013 - 23:30:07

podczas seksu orgazmu nie miewam, ale najbardziej lubie od tyłu ;)

zweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 2/5

Pozycje miłosne

14 lip 2013 - 23:37:58

nie ukrywam..lubię na jeźdzca i od tyłu, jednak największą przyjemność odczuwam poprostu 'po bożemu' :) co z tego jak orgazmów nie miewam, może dlatego,że jeszcze się go nie nauczyłam, bo współżyje tak naprawde od ponad pół roku:)

Pozycje miłosne

14 lip 2013 - 23:38:51

widzę że większość najbardziej lubi od tyłu.ja najmniej.bardzo mnie boli ( nie wiem czemu), "zapowietrzam się"-nie wiem czemu i nigdy w zyciu nie mialam orgazmu w tej pozycji...:/a jest to moje skryte marzenie

Pozycje miłosne

14 lip 2013 - 23:41:26

Cytat
Coookie
widzę że większość najbardziej lubi od tyłu.ja najmniej.bardzo mnie boli ( nie wiem czemu), "zapowietrzam się"-nie wiem czemu i nigdy w zyciu nie mialam orgazmu w tej pozycji...:/a jest to moje skryte marzenie

mnie również ta pozycja boli ...

Pozycje miłosne

14 lip 2013 - 23:42:10

jetescie za suche albo facet jest mało delikatny

Pozycje miłosne

14 lip 2013 - 23:43:17

Cytat
szrzcz
Cytat
Coookie
widzę że większość najbardziej lubi od tyłu.ja najmniej.bardzo mnie boli ( nie wiem czemu), "zapowietrzam się"-nie wiem czemu i nigdy w zyciu nie mialam orgazmu w tej pozycji...:/a jest to moje skryte marzenie

mnie również ta pozycja boli ...

o nie jestem sama..zastanawiające jest to dla mnie bo jak się kochamy "od boku" to facet przeciez tez jest jakby od tyłu to wtedy mnie nie boli,ale orgazmu rowniez nie mam od boku :/
Cytat
mzap88
jetescie za suche albo facet jest mało delikatny


Powiedziała co wiedziała!
nigdy nie jestem sucha,a i na delikatnosc tudzież niedelikatność męża nie narzekam! jakoś boli mnie brzuch przy tym nie wiem o co tu chodzi.ale nie jest to to o czym piszesz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-14 23:46 przez Coookie.

Pozycje miłosne

14 lip 2013 - 23:48:35

Coookie
to nie wiem....
seksuologiem nie jestem, aczkolwiek uwazam ze to dziwne

Pozycje miłosne

14 lip 2013 - 23:49:39

Cytat
Coookie
Cytat
szrzcz
Cytat
Coookie
widzę że większość najbardziej lubi od tyłu.ja najmniej.bardzo mnie boli ( nie wiem czemu), "zapowietrzam się"-nie wiem czemu i nigdy w zyciu nie mialam orgazmu w tej pozycji...:/a jest to moje skryte marzenie

mnie również ta pozycja boli ...

o nie jestem sama..zastanawiające jest to dla mnie bo jak się kochamy "od boku" to facet przeciez tez jest jakby od tyłu to wtedy mnie nie boli,ale orgazmu rowniez nie mam od boku :/
Cytat
mzap88
jetescie za suche albo facet jest mało delikatny


Powiedziała co wiedziała!
nigdy nie jestem sucha,a i na delikatnosc tudzież niedelikatność męża nie narzekam! jakoś boli mnie brzuch przy tym nie wiem o co tu chodzi.ale nie jest to to o czym piszesz


mnie wtedy boli i całe podbrzusze, a nawet i jajniki. Mam wrażenie jakby ktoś mnie tam cegłą okładał.
orgazm? nigdy nie przeżyłam. ;)

Pozycje miłosne

14 lip 2013 - 23:58:38

Cytat
szrzcz
Cytat
Coookie
Cytat
szrzcz
Cytat
Coookie
widzę że większość najbardziej lubi od tyłu.ja najmniej.bardzo mnie boli ( nie wiem czemu), "zapowietrzam się"-nie wiem czemu i nigdy w zyciu nie mialam orgazmu w tej pozycji...:/a jest to moje skryte marzenie

mnie również ta pozycja boli ...

o nie jestem sama..zastanawiające jest to dla mnie bo jak się kochamy "od boku" to facet przeciez tez jest jakby od tyłu to wtedy mnie nie boli,ale orgazmu rowniez nie mam od boku :/
Cytat
mzap88
jetescie za suche albo facet jest mało delikatny


Powiedziała co wiedziała!
nigdy nie jestem sucha,a i na delikatnosc tudzież niedelikatność męża nie narzekam! jakoś boli mnie brzuch przy tym nie wiem o co tu chodzi.ale nie jest to to o czym piszesz


mnie wtedy boli i całe podbrzusze, a nawet i jajniki. Mam wrażenie jakby ktoś mnie tam cegłą okładał.
orgazm? nigdy nie przeżyłam. ;)

nigdy??
to seks Ci w ogole sprawia przyjemność? nie czujesz sie tym poirytowana w takiej sytuacji?

Pozycje miłosne

15 lip 2013 - 00:01:41

jak gościu jest dobry w te klocki to kazda pozycja jest dobra! ale takie moje top 3 to od tyłu, na boku, na jezdzca.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

seks z kalendarzykiem