Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

brak seksu wkurzona

20 gru 2013 - 08:48:54

mój mąż też dno.... mam to samo. Łażę, aranżuję.... a on zmęczony, boli go głowa, ciężki dzień w pracy..... A jak zacznę temat why? to dopiero jazda. Czego ja chcę, czepiam się, ma prawo nie chcieć... Ale dużo mojej winy w tym jest, jak już mnie raz poderwał, zaobrączkował to zaraz po ślubie DNO NA KAŻDYM POLU. Nic tylko piwko, mecz.... i tak 4 lata. 3 mce temu urodziłam synka. No i jeżeli mysałam że było źle, to teraz nie wiem nawet jak to nazwać. K łucimy się non stop, o wszystko. Więc sex w grę nie wchodzi bo nie ma kiedy :) jak się nie kłócimy to Kamilek wymaga opieki. Ale tak go wychowała mamusia. Gapi się w ten tv jak ona i mój szwagier ( 30 lat, 110 kg, nie oglada tv tylko jak idzie do kuchni po zarcie). Ku************ czasem żałuję że się wpakowałam w to bagno! :(

brak seksu wkurzona

20 gru 2013 - 08:55:06

Może za bardzo mu nadskakujesz i się do tego przyzwyczaił? Facet musi zdobywać kobietę a nie że ona mu wszystko poda na tacy. Ja od miesiąca też nie mam ochoty ale to wina stresu i pewnego problemu zdrowotnego, przy czym ja mojemu facetowi to wyjaśniłam bo po co mam sciemniać dlaczego mi się nie chce? Skoro facet nie podaje żadnego powodu to może mu się znudziłaś...

Cytat
ania1456
mój mąż też dno.... mam to samo. Łażę, aranżuję.... a on zmęczony, boli go głowa, ciężki dzień w pracy..... A jak zacznę temat why? to dopiero jazda. Czego ja chcę, czepiam się, ma prawo nie chcieć... Ale dużo mojej winy w tym jest, jak już mnie raz poderwał, zaobrączkował to zaraz po ślubie DNO NA KAŻDYM POLU. Nic tylko piwko, mecz.... i tak 4 lata. 3 mce temu urodziłam synka. No i jeżeli mysałam że było źle, to teraz nie wiem nawet jak to nazwać. K łucimy się non stop, o wszystko. Więc sex w grę nie wchodzi bo nie ma kiedy :) jak się nie kłócimy to Kamilek wymaga opieki. Ale tak go wychowała mamusia. Gapi się w ten tv jak ona i mój szwagier ( 30 lat, 110 kg, nie oglada tv tylko jak idzie do kuchni po zarcie). Ku************ czasem żałuję że się wpakowałam w to bagno! :(
dlatego mi babcia zawsze powtarzała żebym przed ślubem dobrze poznała rodzinę faceta i przyjrzała się jak oni żyją. Wiadomo że są wyjątki ale często facet przejmuje zachowania i nawyki z domu;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-20 08:57 przez skarbek2012.

brak seksu wkurzona

26 gru 2013 - 18:34:10

Mam podobnie z chłopakiem. Nim zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne, to był mega wkurzony, że nie potrafię z nim na spokojnie poleżeć. Jak zaczęłam już faszerować się chemią, to libido mi nie spadło przez jakiś czas i myślałam, że wybuchnę po trzech miesiącach. Na wakacje z kolei role się odwróciły. Mimo to ja jestem stroną, która szybciej się podnieca, ale ciągle nie możemy się zgrać z naszą chcicą.
Mam jeden sprawdzony sposób, aby zachęcić partnera, a wręcz go torturować, kiedy jestem na niego zła. Trzeba ubrać się seksownie albo w jakiś kostium. Ponieważ rzadko noszę obcasy, obcisłe ubrania lub krótkie spódniczki. Mam strój pokojówki i chociaż już rok go wykorzystuję, to na tyle rzadko, że się nie znudził. Też jeśli powiem, że używam jakichś zabawek, to też się nakręca, np. kulki gejszy. Niestety lubi też anal, na co nie patrze przychylnym okiem, jedynie zgodziłam się na ogon analny, który działa cuda ;p
Trzeba wprowadzać coś nowego, a najlepiej porozmawiać. Może partnera kręci coś konkretnego, lecz nie chce powiedzieć (oprócz trójkąta, bo to każdy facet chce). Zresztą po takiej przerwie seks jest cudowny (u mnie), bo nie ma żadnego szybkiego numerka - tylko dojść, buzi i dobranoc; tylko długa gra wstępna i prawdziwe spełnienie ;3

brak seksu wkurzona

30 wrz 2022 - 13:43:20

są specjalne proszki dla mężczyzna na popęd - Prosent 600. Kobiety jakos sobie radzą z takimi leniami śmierdzącymi :)

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

brak seksu wkurzona

17 lis 2022 - 23:41:07

w kazdym zwiazku czasem sa sytuacje w ktorych seks nie jest zadowalajacy albo wrecz go nie ma... u nas tez tak bylo ale wprowadzilismy zabawki ero i jest o niebo lepiej

brak seksu wkurzona

23 lis 2022 - 14:26:01

tylko zabawki? nie wiem czy u nas byt to pomoglo i szukam jakiejs alternatywy na obudzenie pozadania u meza

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

brak seksu wkurzona

25 lis 2022 - 23:00:37

no u jednych beda to zabawki u innych bielizna a u jeszcze innych potrzebny lekarz czy terapia. ja zamawiam na superlove zabawki zerknij sobie moze cos wam spasuje

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Antykoncepcja niehormonalna.