Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

brak seksu wkurzona

13 lip 2013 - 09:56:57

czyli to się staje coraz bardziej powszechne, rozmawiam z koleżankami i mają podobny problem

brak seksu wkurzona

13 lip 2013 - 09:57:23

Dziwna sytuacja... porozmawiaj z nim, mecz go az wkoncu wyjasni Ci o co chodzi.

zweryfikowana
Posty: 85
Ostrzeżenia: 4/5

brak seksu wkurzona

13 lip 2013 - 09:58:07

Może facet ma jakiś problem? Im ciężko o tym mówić. Może ma jakąś infekcję?

brak seksu wkurzona

13 lip 2013 - 10:00:57

dziwna sytuacja...trudna...jeżeli nie ma innej kobiety, to jest to dosyć dziwne...porozmawiaj z nim szczerze ale bez nerwów...nie daj mu wychodzić w trakcie rozmowy, powiedz że się martwisz itp może wtedy coś z siebie wydusi

brak seksu wkurzona

13 lip 2013 - 10:01:33

Cytat
kevklajus
Może facet ma jakiś problem? Im ciężko o tym mówić. Może ma jakąś infekcję?

on mi o wszystkim mówi więc raczej nie:) a co do infekcji to by mi powiedział,bo wie,że ja jestem domowa apteka.

Nie wiem o co chodzi, może znudził się mną, może już nie jestem dla niego atrakcyjna ;/

brak seksu wkurzona

13 lip 2013 - 10:02:53

Hmm no nie rozumiem takiego problemu, bo my mamy identyczne libido, a najlepsze seks bywa tak po tygodniowym wstrzymywaniu się ;) może twojego faceta coś drażni, ma problemy, zachorował on albo ktoś z jego rodziny? jeżeli ten problem powstawał stopniowo to chyba raczej "naturalne" aż do jakiegoś wielkiego wybuchu namiętności, a jak tak nagle to przecież musi mieć powód.

może zaproponuj mu jakieś hot hot hot wyjście albo zrób coś a`la pierwsza randka / pierwsza randka która skończyła się seksem?

brak seksu wkurzona

13 lip 2013 - 10:04:52

Cytat
Kajutka12345
Hej!

Piszę,bo dostanę niedługo szału. Kiedyś nie było problemu ze seksem a teraz jest ogromny. Nie chodzi o to,że chcę codziennie czy coś,ale on w ogóle. Zawsze to ja musze kombinować żeby do czegoś doszło. W sumie ostatnimi czasami jest tak,że ja go dotykam a on ma to gdzieś i tylko leży kiedy ja już się wkurzę i odwrócę się to on wtedy chyba widzi,że sie wkurzyłam i zaczyna mnie dotykać- mi takie coś nie odpowiada więc nie reaguję na to i w końcu do niczego nie dochodzi. Nie wiem od czego to jest. Nie może mieć kogoś na boku,bo jest cały czas prawie ze mną, moje ciało nie jest okropne, faceci za mna się oglądają, nudno tez nie jest,bo się staram coś tam odmiennego czasami robić,a jak mu mówię,że widzę,że coś jest nie tak to zaprzecza. Kurczę wkurza mnie to,bo jak kiedyś on chciał co chwilę to ja nie robiłam jakiś problemów. Teraz jest tak jakbyśmy byli parą w podstawówce, nawet się nie całujemy tylko buziak..nie wiem co mam na to poradzić;/ problemów też żadnych nie ma. Ja już mam dość a nie chcę go z kimś zdradzać tym bardziej,że nie potrafiłabym ;/
mam to samo,nie wiem co z nim nie tak ;/

brak seksu wkurzona

13 lip 2013 - 10:15:28

aż miło,że nie jestem sama;/ moim zdaniem on jest chyba za leniwy, najchętniej to by leżał przed tv albo z kompem i to wszystko... jak ma iśc do sklepu za rogiem to jest chory i najchętniej podjechałby samochodem.

Nie wiem już co mam robić;/ ostatnio byliśmy sami w domu, zrobiłam kolację,łóżko...a on co? Zjadł i poszedł spać...no myślałam,że go tam natrząsne !
Jak miałam chłopaków,którzy najchętniej by to robili co 5min i wszędzie gdzie się da tak ten nic..kiedyś pisaliśmy nawet sobie sprośne smsy a teraz... brak słów



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-13 10:17 przez Kajutka12345.

brak seksu wkurzona

13 lip 2013 - 10:23:55

u mnie sytuacja jest podobna, tyle ,że ja jestem w ciąży. ja mam ochote na seks on nie, bo jak twierdzi "boi się o naszego maluszka" :/ za cholere nie mogę mu przetłumaczyć,że seks w ciąży niesie też wiele korzyści. ja żyję bez seksu już 3 miesiące :( czasami sobie z tego powodu poryczę i mówie sobie,że ja mu pokaże jak już urodze, niech nawet nie przychodzi do mnie!!! wiem co czujesz bo to strasznie denerwujące,zwłaszcza gdy wcześniej było często i dzięki temu czułaś się kochana. na koniec powiem tylko: Kochana nie jesteś sama, jakbyś chciała pogadać pisz na priv :* :*

brak seksu wkurzona

13 lip 2013 - 16:55:40

a tam ja już nie wierzę,że to się zmieni ;/zobaczymy jak długo wytrzymam, już mam dość rozmów itp. Kocham go,ale ja już się poddaję, nie chce znów źle się czuć,że jestem nachalna czy coś. Będę się seksownie ubierać,nie zrezygnuję z tego,ale pokażę mu,że ja też potrafię żyć bez seksu. Może jest to dziecinne,ale zrobię tak żeby on tak samo się poczuł jak ja teraz.
byłam dzisiaj lekko oschła, wiem,że on to zauważył,ale w sumie jest jeszcze gorzej. Muszę z nim pogadać a jak to nic nie da to co dalej? Juz mam dość tego bezuczuciowego związku



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-13 22:16 przez Kajutka12345.

brak seksu wkurzona

11 paź 2013 - 03:39:10

Zgadzam się z tym że to może być przyzwyczajenie, Ja ze swoją partnerką jestem prawie 3 lata w związku (mam 25 lat, dziewczyna 22), i od jakiegoś czasu też mam o wiele mniej ochoty niż dziewczyna, tyle że jesteśmy w innej sytuacji. W związku z tym że mam stulejkę to u nas chodzi głównie bardziej o zabawy (do seksu jeszcze nigdy nie doszło) niż seks. Ale cały czas się kochamy i jakoś wytrzymujemy :) Moim zdaniem albo zaproponować ciekawe zabawy, albo postraszyć że będziesz musiała znaleźć kogoś innego do seksu...mnie dziewczyna tak nieraz straszyła z tą całą stulejką, że jak tego nie naprawie to odejdzie bo bez tego nie ma seksu itp.itd. a już leci trzeci rok i dalej jesteśmy ze sobą :) Moja dziewczyna też uważała swojego czasu, że znudziła mi się, że jest brzydka, itp. a po prostu chodzi o stulejkę, której póki co nie mam zamiaru naprawiać, i tyle. Druga sprawa, wierz mi na słowo że nam facetom, jak się trochę przyzwyczają do partnerki to się często nie chce. Może to smutne, ale na początku zawsze jest fajnie, ale potem wkrada się powiedzmy "rutyna" i czar pryska, trzeba tylko umieć sobie z tym poradzić. Jako facet mogę powiedzieć, że mi się czasami już nie chce bawić w "erotyczne zabawy", a co dopiero seks, którego na dzień dzisiejszy w ogóle nie potrzebuję, choć nigdy tego nie robiłem, po prostu mnie nie ciągnie do tego. Pogadaj dokładnie ze swoim facetem, może również ma jakieś problemy ze sobą...

brak seksu wkurzona

11 paź 2013 - 04:11:56

A może terapia szokowa? Niech Cię zobaczy, że się sama "zabawiasz". Albo jak odmówi to oświadcz mu, że idziesz pod prysznic ;)

brak seksu wkurzona

11 paź 2013 - 06:54:49

kup ksiazke na dobre i na lepsze..polecam z tego co czytam to związek bezsensu...po co ci taki chłop?warta jesteś miliony a nie nerw

brak seksu wkurzona

11 paź 2013 - 07:03:09

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-11 07:03 przez adusia1993.

brak seksu wkurzona

11 paź 2013 - 07:35:13

Kochana autorko ja mam tak ,że mi się nie chce ,a mój partner co 5 min mnie łapie i ciągle mu mało ,aż do skutku albo się obrazi. A to nie wynika z tego ,że się do niego przywiązałam po prostu nie mam ochoty na seks ,ale bardzo go Kocham w lutym mija nam 3 lata ;) . Doradzę Ci tak może włącz jakieś urozmaicenia kup ładny strój i zacznij sytuację tak jak na początku waszego związku doszło do seksu . Więcej namiętności przede wszystkim gra wstępna . Właśnie to jest ten nasz błąd ,że jak już jesteśmy razem ze sobą długo od razu przechodzimy do celu . A tu trzeba zacząć tak jak kiedyś i mogę się przekonać ,że będzie miał ochotę jak użyjesz tyle namiętności co było na początku waszego związku .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

libido