Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

brak seksu wkurzona

13 lip 2013 - 01:04:54

Hej!

Piszę,bo dostanę niedługo szału. Kiedyś nie było problemu ze seksem a teraz jest ogromny. Nie chodzi o to,że chcę codziennie czy coś,ale on w ogóle. Zawsze to ja musze kombinować żeby do czegoś doszło. W sumie ostatnimi czasami jest tak,że ja go dotykam a on ma to gdzieś i tylko leży kiedy ja już się wkurzę i odwrócę się to on wtedy chyba widzi,że sie wkurzyłam i zaczyna mnie dotykać- mi takie coś nie odpowiada więc nie reaguję na to i w końcu do niczego nie dochodzi. Nie wiem od czego to jest. Nie może mieć kogoś na boku,bo jest cały czas prawie ze mną, moje ciało nie jest okropne, faceci za mna się oglądają, nudno tez nie jest,bo się staram coś tam odmiennego czasami robić,a jak mu mówię,że widzę,że coś jest nie tak to zaprzecza. Kurczę wkurza mnie to,bo jak kiedyś on chciał co chwilę to ja nie robiłam jakiś problemów. Teraz jest tak jakbyśmy byli parą w podstawówce, nawet się nie całujemy tylko buziak..nie wiem co mam na to poradzić;/ problemów też żadnych nie ma. Ja już mam dość a nie chcę go z kimś zdradzać tym bardziej,że nie potrafiłabym ;/

brak seksu wkurzona

13 lip 2013 - 01:12:47

Pewnie za bardzo się do Ciebie przyzwyczaił, może wyjedź gdzieś na trochę, niech zatęskni

brak seksu wkurzona

13 lip 2013 - 01:13:48

ostatnio mieliśmy kilkudniową przerwę bo mnie nie było.. już mam dosyć;/
czuję się strasznie;/ tak jakbym się narzucała taka pierwsza lepsza



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-13 01:15 przez Kajutka12345.

brak seksu wkurzona

13 lip 2013 - 01:16:30

MAM tak samo po 4 latach zwiazku wszystko runeło !!!!

2 miesiace bez seksu :( calowania , przytulania , dobrego slowa nic !
:(

brak seksu wkurzona

13 lip 2013 - 01:18:25

Cytat
barbi-brunetka
MAM tak samo po 4 latach zwiazku wszystko runeło !!!!

2 miesiace bez seksu :( calowania , przytulania , dobrego slowa nic !
:(

wiem co czujesz;/ ja tak nie potrafię;( w sumie mówi mi,że mnie kocha itp,ale całowania ani przytulania;/ seks to już w ogóle

brak seksu wkurzona

13 lip 2013 - 01:22:33

Mi tak samo mowi ze mnie kocha - i nie wie o co mi chodzi :(

a to jest jakis koszmar !!!

Jak tak mozna zyc bez czulosci :( co jest grane ?
Mi sie rowniez nie wydaje aby mial inna - poniewaz nie ma takiej opcji nie mialby kiedy poznac i wgl

brak seksu wkurzona

13 lip 2013 - 01:23:43

a rozmawiałaś z nim?

brak seksu wkurzona

13 lip 2013 - 01:26:41

Rozmawialam on nie widzi problemu , nie mieszkamy z soba od 2 miesiecy !
Nie okazuje mi uczuc , milosci , o namietnosci moge zapomniec ,
jest oschły , wredny , chamski , na dobranoc napisze sms o tresci ze jest zmeczony i idzie spac ;/ A kiedys nam sie tak idealnie ukladalo zareczeni jestesmy , i co ? Nie mam pojecia:(

masz GG ?

brak seksu wkurzona

13 lip 2013 - 01:32:23

ja mam na odwrót.
to ja ostatnio od około miesiąca nie mam ochoty ani weny do seksu.
mój facet kombinował jak mnie podejśc itd ale to nic nie dało.wytłumaczyłam mu,ze po prostu jestem zmeczona , jakos tak bez powodu i zrozumiał.

brak seksu wkurzona

13 lip 2013 - 01:46:53

Ja też jestem stroną której się wogóle nie chce seksu, ale u mnie to drugi poród załatwił mnie na cacy!

brak seksu wkurzona

13 lip 2013 - 09:44:29

o kurdę;/ a u nas ani dzieci ani nic;/ nie wiem o co chodzi, jak pytam to odp,że nic i,że też chce a przecież widzę

brak seksu wkurzona

13 lip 2013 - 09:47:27

to z niego to wyduś. nie daj się zbyć tym, ze wszystko jest okej tylko pytaj i drąż temat, póki Ci nie powie o co chodzi.

brak seksu wkurzona

13 lip 2013 - 09:49:54

jak go "duszę" to on się wkurza i wychodzi i wtedy to już w ogóle

brak seksu wkurzona

13 lip 2013 - 09:54:16

Cytat
Kajutka12345
jak go "duszę" to on się wkurza i wychodzi i wtedy to już w ogóle
to mu nie daj wyjść. usiądź przed nim, złap go za ręce, używaj słów "kochanie, skarbie, kocham cię, zależy mi na nas, jest mi smutno, źle się z tym czuje" i podawaj mu konkretne przykłady jego zachowania. coś jest na rzeczy i on musi Ci powiedzieć, o co chodzi.

brak seksu wkurzona

13 lip 2013 - 09:56:45

Cytat
beatrx
to z niego to wyduś. nie daj się zbyć tym, ze wszystko jest okej tylko pytaj i drąż temat, póki Ci nie powie o co chodzi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

libido