Obecnie rozmawiamy o:

Gdzie na wakacje?

dzisiaj o 18:19

osprzęt przepięciowy

dzisiaj o 17:26

Własna firma

dzisiaj o 17:07

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 16:58

Gl 4 80w90

dzisiaj o 16:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dlugosc ma dla was znaczenie?

18 mar 2013 - 15:07:54

Oczywiscie liczy sie technika dogodzenia, a nie wielkosc przyrodzenia. Ja nie mam na tym tle zadnych kompleksow 9,2 cm w stanie spoczynku, 14,7 cm w stanie wzwodu.

Istnieje szeroko rozpowszechnione przekonanie, że dlugosc penisa u mezczyzny ma bezposredni zwiazek z jego sprawnoscia seksualna oraz satysfakcja partnerki podczas stosunku plciowego. Seksuolodzy zaprzeczaja temu i podaja, że dlugosc normalnego penisa w czasie spoczynku wynosi 6-10 cm, a podczas wzwodu (erekcji) 11-17 cm, podczas gdy glebokosc pochwy to srednio 10 cm. A wy jak sie do tego ustosunkowujecie?
Tak przypuszczalem tajemnica!!!

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-18 17:31 przez Smutny_czlowiek.

19 mar 2013 - 16:36:24

lubię tylko wielkie, murzyńskie członki

19 mar 2013 - 16:40:15

Pochwa się rozciąga, ale nie o to chodzi. Ponoć jest unerwiona właśnie na odcinku pierwszych kilku centymetrów, więc dziwią mnie te spekulacje o przekładaniu się długości członka na jakoś stosunku, bo moim zdaniem nie o to chodzi.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-19 16:52 przez PaniWanna.

19 mar 2013 - 16:43:12

Długość może wpłynąć wtedy, gdy jest za duży, po prostu facet nie może się za bardzo rozbrykać, zapomnieć, bo może boleć - partnerkę oczywiście. :)

19 mar 2013 - 16:45:41

Cytat
ilayla
lubię tylko wielkie, murzyńskie członki

hahaha xD
dlugosc nie, szerokosc tak
ale mimo wszystko 14cm to wg mnie malo

19 mar 2013 - 16:47:27

Aż mi się przypomniała wypowiedź eksperta na Durexowym facebooku (w któryś tam dzień ludzie zadają pytania, ekspert odpowiada). Poszukałam i wklejam:

Cytat

jakiej dlugosci powinienem miec penisa aby uszczesliwic dziewczyne?
Kilka wariantów odpowiedzi - wszystkie są prawdziwe:
1/ Do uszczęśliwienia dziewczyny nie potrzeba w ogóle mieć penisa, czego dowodzą szczęśliwe dziewczyny w związkach lesbijskich
2/ Najbardziej czułym seksualnie organem kobiety jest łechtaczka, a nie pochwa, a do jej pobudzenia penis nie jest potrzebny (a tym bardziej jakiejś konkretnej długości
3/ I teraz najbardziej konkretna odpowiedź: mniej więcej w połowie 20 wieku amerykańscy seksuolodzy W. Masters i V. Johnson prowadzili badania na kilkuset ochotników i ochotniczek. Były to najszerzej - jak dotychczas - prowadzone badania eksperymentalne w historii seksuologii nad wieloma aspektami życia seksualnego. Podczas badań osoby badane odbywały wiele stosunków płciowych z różnymi partnerami, a także masturbowały się; akty te były rejestrowane. Montowano nawet kamery w atrapach członków, aby zobaczyć jak wyglądają kobiece narządy podczas stosunku. Wielokrotnie badano też zadowolenie z pożycia płciowego i satysfakcję z orgazmu. Oczywiście wymiary narządów płciowych również zostały pomierzone. Zebrane dane poddano analizie statystycznej: okazało się, że nie istnieje związek (korelacja) pomiędzy długością członka a satysfakcją seksualną kobiety.
Tłumaczy się to w ten sposób, że najbardziej unerwionym seksualnie organem kobiety jest łechtaczka. Pochwa unerwiona jest dużo słabiej, a ponadto jest najbardziej wrażliwe obszary znajdują się na początku jej długości, mniej więcej do 1/3 długości pochwy - a więc do miejsca, w którym znajduje się błona dziewicza. Umożliwia to kobietom prawie niewyczuwalne noszenie tamponów.

Jak dla mnie, to liczy się grubość, a nie długość, chyba, że mowa o jakichś skrajnych przypadkach.

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

19 mar 2013 - 16:48:12

Zanim otworzyłam ten wątek to wiedziałam, że to Ty jesteś jego autorem. Coraz niżej upadasz...

19 mar 2013 - 16:53:52

Lolo, chérie,już myślałam,że dałeś sobie spokój z forum.

19 mar 2013 - 16:58:30

kochane i kochani długość ma znaczenie! jak mały i nie czuje sie go to i technika ni pomoże! najlepiej 17:) penis ma od 12-19 cm:P Więc Twoj to średniaczek:P

19 mar 2013 - 17:03:05

Grubosc ma,dl nie...co za dylematy heh

19 mar 2013 - 17:05:12

Cytat
truskawka92
kochane i kochani długość ma znaczenie! jak mały i nie czuje sie go to i technika ni pomoże! najlepiej 17:) penis ma od 12-19 cm:P Więc Twoj to średniaczek:P

Musiałaś ich wiele przetestować, jeśli wiesz, że jak ma 17 to najlepiej, a już 15 albo 19 to już mniejsza przyjemność. Jak się ma pochwę jak lej po bombie, to niestety pewnych rozmiarów się nie czuje. Kobieta o "normalnej" pochwie jest w stanie osiągnąć satysfakcję nawet podczas stymulacji tym, jak go nazwałaś, średniaczkiem, czy nawet maluszkiem. Jak wkładam tampona, to czuję swojego palca, który jest cieńszy i krótszy niż nawet mały penis, więc może to nie w męskim rozmiarze tkwi u Ciebie problem?

Penis ma 12-19cm? Mhm. Rozumiem, że penisem nazywasz tylko prącie w stanie wzwodu? A jak ma w tym stanie 11,5 albo 20 to już nie penis. Ok.

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-19 17:07 przez Zazdroscisz_.

19 mar 2013 - 17:08:56

Liczy się grubość a nie długośc. Jak jest za dlugi to kobiete może boleć jak calego wsadzi więc musi dodatkowo uważać przy seksie wiec to wcale nie takie fajne

19 mar 2013 - 17:09:09

14,7 ? Oj kiepsko ;P
Grubość jest wazniejsza niż długość xD

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-19 17:09 przez mgielkaa04.

19 mar 2013 - 17:09:45

jasne, za każdym facetem latam z linijką -,-

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mysli samobojcze