Obecnie rozmawiamy o:

Drukarnia

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Herbatka chmielowa a piersi i zdrowie

16 mar 2013 - 09:12:02

Mam pytanie. Dostalam wczoraj od męza herbatke chmielowa. Od zawsze mam problem z piersiami, to znaczy moim zdaniem sa za male. Jeszcze po ciązy sie tez zmniejszyly. NIby cwicze, aby je troche ujędrnic- cwiczenia w jakims stopniu pomogly. Od wczoraj zaczelam pic herbatke chmielowa. Ponoc po 2 tygodniach maja byc widoczne efekty. Maz mi kupil zapas na miesiac. Zatanawiam sie,czy ktoras juz ja wyprobowala, czy dalo to jakis efekt powiekszenia piersi. Co wy o tym sadzicie? Czy picie takiej herbatki jest zdrowe?
piła któras te herbate?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-16 09:19 przez aguska9216.

Herbatka chmielowa a piersi i zdrowie

16 mar 2013 - 09:19:27

nie wiem,ale podobno od chmielu rosną więc życzę powodzenia :)

Herbatka chmielowa a piersi i zdrowie

16 mar 2013 - 09:25:25

Cytat
SzafireLady
nie wiem,ale podobno od chmielu rosną więc życzę powodzenia :)
wlasnie na to licze:D

Herbatka chmielowa a piersi i zdrowie

16 mar 2013 - 09:47:39

Pierwsze słysze :) A jakie ćwiczenia wykonywałaś??

Herbatka chmielowa a piersi i zdrowie

16 mar 2013 - 09:51:26

Pierwsze słyszę żeby cokolwiek takiego pomagało, koleżanka żłopie piwo jak robotnik budowlany a piersi jej nie rosną. o.O

Herbatka chmielowa a piersi i zdrowie

16 mar 2013 - 09:51:28

nie wydaje mi się, żeby od picia takich herbatek mogły urosnąć piersi... :/

Herbatka chmielowa a piersi i zdrowie

16 mar 2013 - 09:54:19

gdyby było cokolwiek poza ciążą i chirurgią plastyczną od czego rosną piersi uwierz że byłoby o tym głośno:D i bym miała duży biust:D
Swoją drogą to smutne że Twój facet aż tak jest zdesperowany by Ci urosły piersi i nie akceptuje takich jakie masz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-16 09:55 przez missferreira.

Herbatka chmielowa a piersi i zdrowie

16 mar 2013 - 09:55:32

Cytat
pawlo2202
Pierwsze słysze :) A jakie ćwiczenia wykonywałaś??
Maz mi zakupil agrafke/motylek jak to inni nazywaja i cwicze po proastu ja sciskajac rekami za konce i do srodka. jest niedroga I( z przesylka na all kosztuje ok 30 zl)ale swietna tez na celulit, wyrzeźbienie miesni nog, lydek i innych partii ciala. na prawde polecam:) a efekty cwiczen widac juz po tygodniu
Cytat
dagoos86
nie wydaje mi się, żeby od picia takich herbatek mogły urosnąć piersi... :/
tez jestem sceptykiem ale warto sprobowac i sie przekonac. w smaku jest jeszcze bardziej gorzka niz lisciasta zielona herbata(chmielowa tez jest lisciasta, a raczej to sa takie płatki wraz z maslutkimi szyszkami chmielu)
Cytat
noipococito
Pierwsze słyszę żeby cokolwiek takiego pomagało, koleżanka żłopie piwo jak robotnik budowlany a piersi jej nie rosną. o.O
no tak, tyle ze w piwie samego chmielu jest niewiele, a raczej jest tam wsypywany jakis proszek czy cus. poza tym piwo jest gazowane, a gaz na brzuch nie dziala dobrze. predzej pewnie juz sie oponki dorobila wiekszej nioz piersi he he:P. A herbatka w dodatku z lisci jest ponoc najzdrowsza, taK samo jest jesli chodzi o zielona herbate. zielona herbata lisciasta jest zdrowsza(choc w smaku niemila, azle to kwesta przyzwyczajenia) niz taka w torebkach



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-16 10:02 przez aguska9216.

Herbatka chmielowa a piersi i zdrowie

16 mar 2013 - 10:02:24

Cytat
missferreira
gdyby było cokolwiek poza ciążą i chirurgią plastyczną od czego rosną piersi uwierz że byłoby o tym głośno:D i bym miała duży biust:D
Swoją drogą to smutne że Twój facet aż tak jest zdesperowany by Ci urosły piersi i nie akceptuje takich jakie masz

Też się nad tym zastanowiłam. Jak nie herbatki to motylki jakieś do ćwiczeń.
To tak jakby facet kazał albo non stop namawiał żebym w szpilach chodziła. Straszne.

A co do jeszcze tej herbatki. Nie wpadłaś na to, że jeżeli byłaby skuteczna to i masa reklam i masa firm zaczęłaby takie produkować?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-16 10:02 przez noipococito.

Herbatka chmielowa a piersi i zdrowie

16 mar 2013 - 10:10:16

Cytat
missferreira
gdyby było cokolwiek poza ciążą i chirurgią plastyczną od czego rosną piersi uwierz że byłoby o tym głośno:D i bym miała duży biust:D
Swoją drogą to smutne że Twój facet aż tak jest zdesperowany by Ci urosły piersi i nie akceptuje takich jakie masz
źle mnie zrozumials. To nie to, ze facet jest zdesperowany, tylko przeciwnie: to ja co chwile narzekam, ze mam male piersi bo i waze mniej niz przed ciaza bo wczesniej wazylam 56 ktg a teraz ledwie 50, wiec sila rzeczy rozmiar jest mniejszy. Mój mąż jest cudownym facetem i akceptuje mnie taka jaka jestem, ale chce mi pomóc, bo widzi jak sie męcze. Poza tym sama dla siebie chcialabym miec wieksze a wiecie dlaczego? Od meza dostalam juz w sumie chyba 5 zestawów przepieknej bielizny i....na mnie to nijak nie wygląda, bo uwazam ze taki zestaw nie jest dla mnie, bo piersi sie w nim topią niestety;/
Cytat
noipococito
Cytat
missferreira
gdyby było cokolwiek poza ciążą i chirurgią plastyczną od czego rosną piersi uwierz że byłoby o tym głośno:D i bym miała duży biust:D
Swoją drogą to smutne że Twój facet aż tak jest zdesperowany by Ci urosły piersi i nie akceptuje takich jakie masz

Też się nad tym zastanowiłam. Jak nie herbatki to motylki jakieś do ćwiczeń.
To tak jakby facet kazał albo non stop namawiał żebym w szpilach chodziła. Straszne.

A co do jeszcze tej herbatki. Nie wpadłaś na to, że jeżeli byłaby skuteczna to i masa reklam i masa firm zaczęłaby takie produkować?
a moze wlasnie jeszcze nie wszyscy o tym wiedza. Moim zdaniem juz lepsza taka herbatka, bo to jak ziółka -zaparza sie i pije, niz 'cudowne reklamowane tabletki na wzrost piersi', które kosztuja chyba 200 zł albo wiecej. Widzialam kiedys reklame w tv
a jak juz wczesniej wspomnialam to ćwicze sama dla siebie, zeby sie lepiej poczuc, zeby bluzka na mnie jakos wyglądala, zeby nie wisiala.Mój mąz jest kochany i nigdy do niczego mnie nie przymuszał i nie zmusza.Jak sie kogos kocha, to chce sie tez dla tej osoby zrobic wszystko, zeby bylo lepiej. I dziala to w dwie strony:mąz dba o mnie, kupuje mi przerozne rzeczy tupy bielizna, herbatki, agrafke/motylek a ja chce ćwiczyc, abym mogla ubrac bielizne i sama sie w niej dobrze czuc



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-16 10:17 przez aguska9216.

Herbatka chmielowa a piersi i zdrowie

16 mar 2013 - 10:13:41

Cytat
aguska9216
Cytat
missferreira
gdyby było cokolwiek poza ciążą i chirurgią plastyczną od czego rosną piersi uwierz że byłoby o tym głośno:D i bym miała duży biust:D
Swoją drogą to smutne że Twój facet aż tak jest zdesperowany by Ci urosły piersi i nie akceptuje takich jakie masz
źle mnie zrozumials. To nie to, ze facet jest zdesperowany, tylko przeciwnie: to ja co chwile narzekam, ze mam male piersi bo i waze mniej niz przed ciaza bo wczesniej wazylam 56 ktg a teraz ledwie 50, wiec sila rzeczy rozmiar jest mniejszy. Mój mąż jest cudownym facetem i akceptuje mnie taka jaka jestem, ale chce mi pomóc, bo widzi jak sie męcze. Poza tym sama dla siebie chcialabym miec wieksze a wiecie dlaczego? Od meza dostalam juz w sumie chyba 5 zestawów przepieknej bielizny i....na mnie to nijak nie wygląda, bo uwazam ze taki zestaw nie jest dla mnie, bo piersi sie w nim topią niestety;/

są ludzie, którzy nie mają ani nóg ani rąk, małe piersi to nie jest tragedia. grunt, że masz zdrowie dzieci itd.

Herbatka chmielowa a piersi i zdrowie

16 mar 2013 - 10:13:58

nie chcę Ci psuć nadziei, ale poczytaj sobie, z czego składają się piersi i zastanów się, jakim cudem chmiel miałby je powiększyć;)

Cytat
aguska9216
i....na mnie to nijak nie wygląda, bo uwazam ze taki zestaw nie jest dla mnie, bo piersi sie w nim topią niestety;/
to dobierz sobie stanik w odpowiednim rozmiarze. nie staraj się dopasować siebie do bielizny, tylko bieliznę do siebie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-16 10:14 przez beatrx.

Herbatka chmielowa a piersi i zdrowie

16 mar 2013 - 10:15:08

bo ci kupił zły rozmiar to i się topią w nim. To straszne jak facet nagabuje kobietę do pracy nad piersiami. Ja mam koleżankę, której chłopak każe jej robić pompki, bo też ma małe cycki ;/ ja bym takiego kopnęła w tyłek i baju baj.
Pij herbatkę, może ci pomoże, ale raczej gdyby ona miała jakiś wpływ to byłby to bardzo popularny sposób na większe piersi i nie byłoby operacji plastycznych i silikonów.
Tak czy siak część z osób które to przeczytały polecą do apteki po herbatkę ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-16 10:16 przez nicolenkaa.

Herbatka chmielowa a piersi i zdrowie

16 mar 2013 - 10:21:36

Cytat
beatrx
nie chcę Ci psuć nadziei, ale poczytaj sobie, z czego składają się piersi i zastanów się, jakim cudem chmiel miałby je powiększyć;)
Cytat
aguska9216
i....na mnie to nijak nie wygląda, bo uwazam ze taki zestaw nie jest dla mnie, bo piersi sie w nim topią niestety;/
to dobierz sobie stanik w odpowiednim rozmiarze. nie staraj się dopasować siebie do bielizny, tylko bieliznę do siebie.
Tylko jesli maz mi kupi najmniejszy, to jest to rozmiar zwykle s, a skoro jest to prezent, wiec wczesniej nic o nim nie wiem i nie ma mozliwosci przymiarki. gdybym dopasowala do siebie, to musieliby wyprodukowac bielizne w rozmiarze s, wycięta w okolicy piersi specjalnie dla mnie, aby moje piersi nie topily sie w tym materiale:D

Herbatka chmielowa a piersi i zdrowie

16 mar 2013 - 10:25:51

na pewno nie pomoże, nie oszukujmy się nic takiego oprócz operacji nie pomoże, a sama herbata nie wiem czy ma jakieś właściwości szkodliwe być może

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wstyd przed stosunkiem. Czy to normalne?