Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

rozczarowanie biustem

13 mar 2013 - 17:25:07

Witajcie ! .
przechodząc do sedna.. jestem z moim chłopakiem kilka miesięcy.jest cudownie, taka trochę sielanka jak to zawsze na początku bywa.
niestety od początku znajomości go okłamuje w dosyć błahej sprawie jakim jest mój biust.. nosze push-upy. jestem bardzo szczupłą dziewczyna o figurze gruszki, więc niestety biustu dużego nigdy nie miałam i nigdy nie będę mieć . Mój T. widział go tylko w staniku, i mówił że jest naprawdę ''apetyczny''.ale nie wie, że 50% tego stanowi gąbka.Kiedyś w moim towarzystwie kiedy oglądaliśmy zdjęcia pewnej dziewczyny wyśmiał jej biust i powiedział że jak dla niego są zdecydowanie za małe i kręcą go takie średnie, jakie ja mam .a ja tak naprawde mam rozmiar A.Sama nie mam sie czym pochwalić. czuję się jak chłopak. boję się że go rozczaruję , bo różnica jest wielka .. zawsze się wspomagałam takimi stanikami, sama dla siebie , by chociaż troche wyrównać proporcje.
zdaję sobie sprawę że czytając to , pomyślicie sobie .. matko co za pusta dziewczyna .. jeśli koleś kocha to Cb nie zostawi dla biustu. okej, ale może być rozczarowany i zawiedziony .. już raz chłopak mnie z tego powodu zostawił, ale nie ukrywam że był złą partią , niemniej jednak zostało mi coś po tym i boję się że tym razem będzie tak samo . na prawde się boję, a na T. zależy mi bardzo .
i do tych dziewczyn które wezmą to na poważnie.. są jakieś sposoby na powiększenie biustu ? słyszałam o masażach, ale koleżanka powiedziała że w żadnym wypadku bo od masaży piersi się zmniejszają , dodam że nie chce przytyć :)..
pozdrawiam, i dziękuje wszystkim którzy spróbują mi pomóc
załączam zdjęcia w staniku z push i bez ..




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-14 14:51 przez AgUsSs_-.

rozczarowanie biustem

13 mar 2013 - 17:28:35

to moze raz jak sie spotkacie zaloz normalny stanik. nie znam zadych sposobow na powiekszenie biustu

niezweryfikowana
Posty: 661
Ostrzeżenia: 1/5

rozczarowanie biustem

13 mar 2013 - 17:30:33

haha jak miałam 17 lat też nosiłam takie staniki, jak zaczęłam być z moim P to po prostu powolutku niwelowałam sztuczne wrażenie, kupiłam staniki z mniejszym pushem, i tak powolutku 'odzwyczajałam' go od jego wyobrażeń haha :) także nim zobaczył jakie są na prawdę nosiłam już stanik prawie bez pusha :D

ale nie martw się, i tak powiedział że są idealne i teraz już nigdy nie mam zamiary wpychać je z niewygodne staniki, bo wiem już że małe też są piękne :)

rozczarowanie biustem

13 mar 2013 - 17:30:48

Cytat
xxxkarolinkaaaxxx
to moze raz jak sie spotkacie zaloz normalny stanik. nie znam zadych sposobow na powiekszenie biustu
myślałam o tym żeby mu powiedzieć, że sporo ćwiczyłam, i schudłam w biuście . obecnie wyjechał, i wróci za tydzień ..
tylko ze to będzie kolejne kłamstwo do kolekcji -,-

rozczarowanie biustem

13 mar 2013 - 17:30:57

myślę, że jeśli powiesz mu to samo co napisałaś a chłopak jest dojrzały to problemu nie będzie

Cytat
AgUsSs_-
Cytat
xxxkarolinkaaaxxx
to moze raz jak sie spotkacie zaloz normalny stanik. nie znam zadych sposobow na powiekszenie biustu
myślałam o tym żeby mu powiedzieć, że sporo ćwiczyłam, i schudłam w biuście . obecnie wyjechał, i wróci za tydzień ..
tylko ze to będzie kolejne kłamstwo do kolekcji -,-

myślisz, że warto okłamywać osobę, którą kochamy z powodu małych piersi?...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-13 17:32 przez moremore.

rozczarowanie biustem

13 mar 2013 - 17:31:43

Cytat
xxxkarolinkaaaxxx
to moze raz jak sie spotkacie zaloz normalny stanik.

zweryfikowana
Posty: 290
Ostrzeżenia: 1/5

rozczarowanie biustem

13 mar 2013 - 17:32:32

Cytat
xxxkarolinkaaaxxx
to moze raz jak sie spotkacie zaloz normalny stanik. nie znam zadych sposobow na powiekszenie biustu

no oprócz operacji, ale nie jesteś chyba tak zdesperowana.. zgadzam sie ze powinnaś zacząć nosić normalne staniki

rozczarowanie biustem

13 mar 2013 - 17:33:02

Cytat
xxxkarolinkaaaxxx
to moze raz jak sie spotkacie zaloz normalny stanik. nie znam zadych sposobow na powiekszenie biustu
ta jasne raz ubierze normalny stanik i koles zapomni jakiej wielkosci biust miala wczescnie ? haha

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 1/5

rozczarowanie biustem

13 mar 2013 - 17:33:10

moze powinnas mu juz jakis czas temu powiedziec ze nosisz taki rodzaj stanika? Ja mam miseczke B/C są takie średnie bo jestem dość szczupła i chciałabym miec o wiele wieksze a moj chlopak jak zobaczyl je pierwszy raz cieszyl sie jak dziecko, mowil ze super takie do reki, a gdy gadalismy o kolezankach z wielkimi balonami mowil ze fuu zaduze , wiec wcale nie jest tak ze musza byc ogromne :)

rozczarowanie biustem

13 mar 2013 - 17:35:06

Powiedz mu co jest grane a się z czasem się przyzwyczai... Nie panikuj ;))

rozczarowanie biustem

13 mar 2013 - 17:35:52

Cytat
moremore
myślę, że jeśli powiesz mu to samo co napisałaś a chłopak jest dojrzały to problemu nie będzie
Cytat
AgUsSs_-
Cytat
xxxkarolinkaaaxxx
to moze raz jak sie spotkacie zaloz normalny stanik. nie znam zadych sposobow na powiekszenie biustu
myślałam o tym żeby mu powiedzieć, że sporo ćwiczyłam, i schudłam w biuście . obecnie wyjechał, i wróci za tydzień ..
tylko ze to będzie kolejne kłamstwo do kolekcji -,-

myślisz, że warto okłamywać osobę, którą kochamy z powodu małych piersi?...
masz racje . nie warto .. a kiedy zapyta się , co się stało ? (dziewczyny, różnica naaaprawde jest wielka . tak jakby mieć troche biustu a nie mieć nic) to co mu odpowiedzieć ? całą prawdę ? oby nie uznał mnie za żałosną . to tak jakby on sobie wypychał majtki watą

rozczarowanie biustem

13 mar 2013 - 17:35:56

też mam mały biust i pamiętam, że zaraz na początku powiedziałam prosto do mojego chłopaka "mam małe cycki", a on się tylko usmiechnął, powiedział "nie lubię duzych, nie lubie srednich, lubie małe" i mnie przytulił :). więc się nie przejmuj

rozczarowanie biustem

13 mar 2013 - 17:36:10

musisz się zaakceptować, inaczej nic z tego. Wiem, że łatwo jest mówić, ale niestety taka jest prawda. Też mam miseczkę A i w sklepach zawsze proponują mi push-upy, ale nigdy ich nie kupuję, bo po co oszukiwać siebie i innych :P mam inne atuty, fajny tyłek, szczupły brzuch, ładne oczy, to staram się eksponować, a biustem w ogóle się nie przejmuje :) a chłopak Ci tak pewnie powiedział, bo myślał, że Ci zrobi komplement:P nie przejmuj się i kup sobie zwykły stanik:) co do powiększenia to możliwe że tabletki anty mogłyby sprawić, że biust będzie bardziej nabrzmiały, kremy i balsamy raczej poprawiają gładkość skóry i lekkie napięcie, ale dają słaby efekt.

rozczarowanie biustem

13 mar 2013 - 17:36:41

podobno smarowanie sie cebula po piersiach pomaga ( tak slyszalam ) ale sama nie probowalam mama biust DD wiec nie mam sie czym martwic, chociaz osobiscie ja swojego nie lubie - za duzy, obwisly jak dla mnie ( ale chlopak nie narzeka ) xD

rozczarowanie biustem

13 mar 2013 - 17:36:49

moim zdaniem załóż po prostu zwykły stanik, co będzie to będzie.
Mi piersi urosły po tym jak zaczełam brac tabletki antykoncepcyjne :) a B na D :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

evra plastry - antykoncepcja