Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Intymna depilacja-jak?

10 mar 2013 - 21:34:42

Dziewczyny, pytanie trochę intymne! no ale jednak wazne. ja mam z tym odwieczny problem!
Depilujecie na gladko, zostawiacie cos, czy wcale i podcinacie?
no i najwazniejsze? JAK?! w domowym zaciszu? czy u kosmetyczki?
Ja probuje znalezc na forach zloty srodek.
1)Maszynka - na krotko, potem krostki
2)wosk - chyba nie bardzo sie w ogole tam nadaje
3)depilator - ała!
4)kremy do depilacji - probowalam i u mnie nie dziala hehe;p
5)moze ta cala pasta cukrowa?

Nie wiem,juz sama. blagam pomozcie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-10 21:35 przez paolina89.

Intymna depilacja-jak?

10 mar 2013 - 21:37:41

Depilator odradzam. Żyletka na szybko i jak masz mały 'zarost'. Krem działa +/- 2 dni dlużej niż zyletka.
Najlepiej jeszcze zaraz po kąpieli GOLARKĄ elektryczną (ja mam taką głowice do depilatora).
Chociaż nie powiem, preferuję wosk ;) na 2 tygodnie mam spokój, a jakieś 3 h zabawy. Fakt, wszystkiego się nie da, ale jeśli zostanie troszkę tylko do bieżącej 'opieki' to moim zdaniem warto. Ja kupuję z rossmana do ciała i tnę na male kawałeczki

Intymna depilacja-jak?

10 mar 2013 - 21:38:49

Zależy jaki mam nastrój.

Intymna depilacja-jak?

10 mar 2013 - 21:39:54

80% kobiet depiluje się maszynką do golenia i nie narzekają. Depilacja miejsc intymnych powinna być powolna i robiona delikatnie. To nie noga, ze szybko przelecisz i zrobione ;)

Intymna depilacja-jak?

10 mar 2013 - 21:40:55

może IPL? Zapłacisz troszkę więcej na początku, kilka zabiegów, minimum 6, nie boli aż tak bardzo, potem tylko raz na rok robisz zabieg przypominający i jesteś gładka cały czas, pomyśl nad tą opcją, będziesz miała raz a porządnie ;)

Intymna depilacja-jak?

10 mar 2013 - 21:45:22

Jaki krem do depilacji próbowałaś,że nie zadziałał? Ile go trzymałaś na skórze?

Intymna depilacja-jak?

10 mar 2013 - 21:47:17

Cytat
kladinka_BB
Jaki krem do depilacji próbowałaś,że nie zadziałał? Ile go trzymałaś na skórze?

Ha dziewczyny, nigdy nie trzymajcie VEETa za długo. Bo ja się przypaliłam i tydzien ledwie chodziłam :/ Za to dobre są te z Vanity po 7 zł. Niby 5 minut, a ja trzymałam z 30 (:P:P) ale wszystko odpadło ;p

Intymna depilacja-jak?

10 mar 2013 - 21:48:31

probowalam Veet. ten rozowy. nie pamietam ile dokladnie trzymałam,ale na pewno nie krocej niz jak to bylo napisane na opakowaniu :( moze faktycznie z tym woskiem sie zastanowie, bede cieła na mniejsze kawałeczki, moze na raty :D i jakos sie uda

Po maszynce, strasznie mnie swedzi skora (przy odrastaniu), mam pelno krost i jeszcze sie pozacinam jak glupia hehe. my to sie mamy ...

Intymna depilacja-jak?

10 mar 2013 - 21:51:04

ja stosuję maszynkę do golenia,taka zwyczajną dla kobiet. jest najlepsza i jestem na bieżąco :) i na gładko,ale to już zależy tylko od Ciebie

Intymna depilacja-jak?

10 mar 2013 - 21:54:18

ja "na wierzchu" czyli od spojenia do "przedziałka" ;p woskiem albo depilatorem, na gładko, a wargi sromowe codziennie maszynką

Cytat
claudyn
Cytat
kladinka_BB
Jaki krem do depilacji próbowałaś,że nie zadziałał? Ile go trzymałaś na skórze?

Ha dziewczyny, nigdy nie trzymajcie VEETa za długo. Bo ja się przypaliłam i tydzien ledwie chodziłam :/ Za to dobre są te z Vanity po 7 zł. Niby 5 minut, a ja trzymałam z 30 (:P:P) ale wszystko odpadło ;p

ja bym się bała chemii kłaść na moją brochę, w końcu to miejsce delikatne i potrzebne, odradzam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-10 21:55 przez anusiak92.

Intymna depilacja-jak?

10 mar 2013 - 21:55:52

Dziewczyny a czym smarujecie jak używacie maszynki?

Intymna depilacja-jak?

10 mar 2013 - 21:55:55

anusiak - jedziesz calosc depilatorem? :o kurczę, nie boli Cię to? tzn moze to kwestia przyzwyczajenia. albo z innej beczki - jaki masz depilator?

Intymna depilacja-jak?

10 mar 2013 - 21:59:06

margoletka zwykła oliwką bambino najlepsze :)

zweryfikowana
Posty: 284
Ostrzeżenia: 1/5

Intymna depilacja-jak?

10 mar 2013 - 21:59:53

mi wrastają po wosku i depilatorze ;/ po maszynce z resztą też ale mniej

Intymna depilacja-jak?

10 mar 2013 - 22:00:06

Cytat
akson
ja stosuję maszynkę do golenia,taka zwyczajną dla kobiet. jest najlepsza i jestem na bieżąco :) i na gładko,ale to już zależy tylko od Ciebie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rozczarowanie biustem