Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

Trudny problem..

09 mar 2013 - 10:23:00

Czesc :)
Zaczne od tego ze jestem na szafie od ok 3 lat i zalozylam nowe konto bo wolalabym zostac anonimowa. Nie jest to takze prowokacja po prostu jest to dosc trudny problem i nie za bardzo wiem do kogo moglabym sie zwrocic z pomoca...

Wiec od poczatku, z moim mezczyzna jestesmy bardzo krotko bo ok 2 miesiace. Jest cudowny, kochany, troszczy sie o mnie, przystojny, dosc dobrze sie dogadujemy problem pojawil sie 2 dni temu kiedy po rozmowie na ten temat stwierdzilismy ze chcielibysmy isc krok do przodu i isc do lozka. Prosze nie komentujcie czy to wczesnie czy pozno bo moim zdaniemto kwestia indywidualna czy wczesnie to jest czy pozno. Do sedna... Az nie wiem jak mam Wam to napisac.. No po prostu ma tak male przyrodzenie moze to bedzie najlepiej brzmialo zeby nikogo nie urazic.. Mowi sie ze rozmiar nie ma znaczenia ale mialam przed nim 2 facetow i bylo bez problemu natomiast teraz podczas stosunku nawet nic noe czuje... Mozecie sie smiac z tego ale dla mnie to na prawde jest duzy problem bo seks jednak jest wazny w zwiazku, zbliza ludzi, nie wyobrazam sobie zwiazku bez tego...


Nie wiem czego od Was oczekuje.. Moze ktoras z Was byla w podobnej sytuacji. Z gory dziekuje za odpowiedzi :)

Trudny problem..

09 mar 2013 - 10:25:06

hmm. może zaciskaj pulsacyjnie mięśnie kegla w trakcie?

Trudny problem..

09 mar 2013 - 10:27:17

Faktycznie moze to cos pomoze.. Jestem zalamana tym bo nie zostawie go przez takie cos bo zaczynam juz sie przywiazywac do niego i zalezy mi na nim, a z drugiej strony nie powiem mu tego bo bardzo sie stara i pewnie by go to zalamalo :/

Trudny problem..

09 mar 2013 - 10:27:20

o kurcze, to poważny problem ://

Trudny problem..

09 mar 2013 - 10:27:24

No ja zdecydowanie nie mam takiego problemu z moim więc Ci współczuję. Także uważam że seks jest bardzo ważny w związku i gdy jedna ze stron nie jest zaspokojona staje się sfrustrowana i związek się sypie. Nie mam pojęcia co Ci poradzić to że mu o tym powiesz niczego nie zmieni, z drugiej strony zerwanie z takiego powodu brzmi bardzo płytko no ale o chyba jedyne rozwiązanie. Póki co jesteście razem krótko więc to nie będzie takie trudne:)

Trudny problem..

09 mar 2013 - 10:28:08

Oprócz zaciskania mięśni kegla, może spróbujcie pozycje, w których penetracja jest głębsza?

Trudny problem..

09 mar 2013 - 10:28:14

hej :) przede wszystkim głowa do góry :) jak dla mnie rozmiar nie ma znaczenia.... ważne jest to co czujesz i czy jesteś pewna, że to ten jedyny... musisz z nim porozmawiać o tym tylko tak żeby go nie urazić na pewno dojdziecie do porozumienia

Trudny problem..

09 mar 2013 - 10:29:50

Chyba nic Z TYM nie zrobisz...

Trudny problem..

09 mar 2013 - 10:29:58

Cytat
nika_21
hej :) przede wszystkim głowa do góry :) jak dla mnie rozmiar nie ma znaczenia.... ważne jest to co czujesz i czy jesteś pewna, że to ten jedyny... musisz z nim porozmawiać o tym tylko tak żeby go nie urazić na pewno dojdziecie do porozumienia

od rozmowy mu penis raczej nie urośnie

Trudny problem..

09 mar 2013 - 10:30:34

No ale powiem mu o tym i co to zmieni... On sie zalamie bedzie sie wstydzil to nam nie pomoze ;/ nie zostawie go bo co mu powiem? Kochanie nie mozemy byc razem bo masz za malego?.. Nie wiem co robic :/

Trudny problem..

09 mar 2013 - 10:31:36

Cytat
nika_21
hej :) przede wszystkim głowa do góry :) jak dla mnie rozmiar nie ma znaczenia.... ważne jest to co czujesz i czy jesteś pewna, że to ten jedyny... musisz z nim porozmawiać o tym tylko tak żeby go nie urazić na pewno dojdziecie do porozumienia

ale jakiego porozumienia? Rozmowa też dużo nie da, bo się facet zestresuje i będzie miał słabszą erekcję co tylko pogorszy sprawę. Ja bym spróbowała zaciskania mięśni i innych pozycji. Musisz z nim pokombinować, ale nie mów o tym, że to z jego winy'. Po prostu poeksperymentujcie. Możesz ćwiczyć m. Kegla sama w wolnych chwilach, może to trochę zmniejszy pochwę? No nie wiem.. teoretycznie ona powinna sie dostosowywać do rozmiaru..

Trudny problem..

09 mar 2013 - 10:33:49

daj spokój, nawet nie próbuj z nim o tym gadać, nic to nie zmieni, jemu bedzie przykro, a jak się z nim rozstaniesz, to będzie, że jesteś płytka i to na pewno z tego powodu!



Na dłuższą metę to będzie uciążliwe.

Trudny problem..

09 mar 2013 - 10:34:18

nie daj mu tego odczuc bo się chłopak nieźle załamie.Urazisz jego męską dumę-to najbardziej czuły punkt facetów.Więc jeśli chcesz zerwac to wymyśl jakiś pretekst bo to naprawdę mocno delikatna sprawa.

Trudny problem..

09 mar 2013 - 10:34:27

nie ciekawa sytuacja, nie wiem jak Ci pomóc.

Trudny problem..

09 mar 2013 - 10:35:25

Moge pocwiczyc moze to chociaz cos pomoze. Chodzi o to ze jego penis moze nie jest super krotki ale hmm waski? Kurcze strasznie mi glupio o tym pisac ale to powazny problem :/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Intymna depilacja-jak?