Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dziewictwo

02 kwi 2013 - 20:32:39

a ja żałuję, że nie dotrwałam do ślubu, jestem z moim chłopakiem 4 lata, zdecydowałam się po 2,5 roku, ale później źle się z tym czułam, miałam wyrzuty sumienia i od tamtej pory tego nie robimy (mamy oboje 22 lata). zgodzę się, że to sprawa indywidualna i głupotą jest patrzenie na koleżanki czy już to zrobiły czy nie ;)

dziewictwo

02 kwi 2013 - 20:34:30

Cytat
alka021
ja jestem jeszcze dziewicą i jestem z tego dumna :) (mam 18 prawie)
gratulacje oby tak dalej

dziewictwo

02 kwi 2013 - 20:35:04

Cytat
joanny3
jestem z moim chłopakiem 4 lata, zdecydowałam się po 2,5 roku, ale później źle się z tym czułam, miałam wyrzuty sumienia i od tamtej pory tego nie robimy (mamy oboje 22 lata).

A to już jest dziwne.

Cytat
Madzia12230
Cytat
alka021
ja jestem jeszcze dziewicą i jestem z tego dumna :) (mam 18 prawie)
gratulacje oby tak dalej

Przepraszam, że zapytam, ale czego jej gratulujesz?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-02 20:35 przez Paterella.

dziewictwo

02 kwi 2013 - 20:37:16

Seks to rzecz naturalna i normalna w życiu osoby dorosłej. Jeśli rozpoczęło się współżycie w odpowiednim (czytaj: dorosłym) wieku i z odpowiednią osobą to wszystko jest fajnie.

Poza tym to sprawa indywidualnych przekonań i zasad.

dziewictwo

02 kwi 2013 - 20:37:47

Cytat
alka021
ja jestem jeszcze dziewicą i jestem z tego dumna :) (mam 18 prawie)


Super - większość moich koleżanek nie było dziewicami od 13-17 roku życia. Jak już prawie 18 to o krok wyżej.
Cytat
joanny3
a ja żałuję, że nie dotrwałam do ślubu, jestem z moim chłopakiem 4 lata, zdecydowałam się po 2,5 roku, ale później źle się z tym czułam, miałam wyrzuty sumienia i od tamtej pory tego nie robimy (mamy oboje 22 lata). zgodzę się, że to sprawa indywidualna i głupotą jest patrzenie na koleżanki czy już to zrobiły czy nie ;)


Też czasem mam smętne myśli na ten temat. Raz to zrobiłam i wcale mi się nie podobało. Przyjaciółka mówi że to ze względu i na wychowanie i na to co przeszłam. Nie chciałabym tego powtarzać tzn stosunku. Jakoś mnie to nie kręci, jedyne co czułam to skrępowanie, rozżalenie, strach i było mi zimno mimo że zimno wtedy nie było.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-02 20:41 przez Mikumomo.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sponsoring...tak czy nie