Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dziewictwo

09 mar 2013 - 15:02:32

ja mam 22 lata i nadal jestem, ale się tego nie wstydzę :) cieszę się, że nie uległam, chociaż miałam okazję, ale też nie krytykuję osób, które zrobiły to wczesniej i tego z ilu osobami to robiły. Każdy dojrzewa do tego w swoim czasie :P

dziewictwo

09 mar 2013 - 15:03:25

a pod jakim kątem rozumiecie dziewictwo? tylko i wyłącznie ta błona ? bo jak ktoś powie, że jest dziewicą a uprawia inne formy seksu (petting, sex analny i oralny) ale sorry to nie jest dziewica O.o każda forma sexu już "rozdziewicza", bo inaczej to jest hipokryzja i tyle



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-09 15:23 przez basia150609.

dziewictwo

20 mar 2013 - 18:30:09

Wydaje mi się, że może kiedyś dziewictwo było czymś super świętym i w ogóle, ale dzisiaj już traci na znaczeniu, nie znam wielu osób, które czekają z seksem do ślubu. Ja sama od ponad roku nie jestem dziewicą, nie mam z tym jakiegoś problemu, jeżeli ktoś czuje się gotowy mając 15 lat to jego sprawa, tak myślę :)

zweryfikowana
Posty: 2.412
Ostrzeżenia: 1/5

dziewictwo

20 mar 2013 - 18:34:50

dla mnie było to bardzo ważne ;] ale to czy moje koleżanki były dziewicami czy nie to juz nie moja brocha

dziewictwo

02 kwi 2013 - 19:57:54

a czy jak już byłyście po pierwszym razie do nie żałowałyście że to już za wami?

dziewictwo

02 kwi 2013 - 20:02:08

A mi się wydaje że z wiekiem to się trochę zmienia.

Nie straciłam dziewictwa z pierwszym lepszym ale z jakiejś wielkiej miłości to też nie było :) ale nie żałuję :)

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

dziewictwo

02 kwi 2013 - 20:05:54

no ja straciłam dość wcześnie z moja miłością licealną ale nie żałuje i nigdy nie bedę załować bo w tamtym momencie kochałam go jak szalona i już taka miłość mi sie do dziś nie przytrafiła a potem miałam paru partnerów. Podziwiam dziewczyny które trzymały do ślubu, ja bym w zyciu nie wytrzymała :DD

dziewictwo

02 kwi 2013 - 20:08:50

Cytat
lola17xD
było dla mnie wazne..miałam okazje je stracic z róznymi facetami i mimo ze najlepsza wtedy przyjaciółka miała za sobą juz to dalej było dla mnie wazne z kim i w jakich warunkach i nawet nie chodzi tu juz o miłosc czy ewentualne plotki

Straciłaś dziewictwo z różnymi facetami? :D

dziewictwo

02 kwi 2013 - 20:13:01

Dla mnie to duma że jest się długo dziewicą :) Nie miałam z tego powodu kompleksów - to raczej osoby, które się z tego śmieją mają. Faceci lubią takie dziewczyny. Raz jakiś koleś np: wyzywał mnie od łatwej panny i że się puszczam hahaha - dobre sobie bo wtedy(i wcześniej) nie miałam chłopaka ani przez następne 2 lata :D Geniusz normalnie. Są tacy co są szowinistami - uważają że wewnętrznie jest się puszczalską a można być dziewicą jednocześnie - coś mi się w jego wywodzie kupy nie trzymało :/

dziewictwo

02 kwi 2013 - 20:13:26

Cytat
pluszowamalpka
myślę że to prywatna sparawa

dziewictwo

02 kwi 2013 - 20:21:39

dziewictwo... przecież to tylko błona dziewicza, nad czym tu debatować?
Mój pierwszy raz był dla mnie czymś normalnym, nawet nie czułam żadnej tremy. Nie rozumiem dziewczyn, które cudują ze świecami itp jakby pierwszy raz miałby być wydarzeniem stulecia.
Dopóki kobieta nie sypia z kim popadnie, to wszystko jest ok. A jeśli chce zostać dłużej nietknięta, to też wszystko z nią ok. Jednakże sądzę, że dziewice nie wiedzą co tracą, bo seks to fajna sprawa i do tego daje poczucie większej wartości :). Po ślubie może się okazać, że np partner nie odpowiada nam pod względem seksualności, może lubi coś innego, może kręcą go perwersje, a nas nie lub odwrotnie itd i tu jest zgrzyt...

dziewictwo

02 kwi 2013 - 20:24:33

Cytat
MuchaKolorowa
dziewictwo... przecież to tylko błona dziewicza, nad czym tu debatować?
Mój pierwszy raz był dla mnie czymś normalnym, nawet nie czułam żadnej tremy. Nie rozumiem dziewczyn, które cudują ze świecami itp jakby pierwszy raz miałby być wydarzeniem stulecia.
Dopóki kobieta nie sypia z kim popadnie, to wszystko jest ok. A jeśli chce zostać dłużej nietknięta, to też wszystko z nią ok. Jednakże sądzę, że dziewice nie wiedzą co tracą, bo seks to fajna sprawa i do tego daje poczucie większej wartości :). Po ślubie może się okazać, że np partner nie odpowiada nam pod względem seksualności, może lubi coś innego, może kręcą go perwersje, a nas nie lub odwrotnie itd i tu jest zgrzyt...
w pewnym sęsie się z tobą zgadzam

dziewictwo

02 kwi 2013 - 20:27:30

Cytat
basia150609
a pod jakim kątem rozumiecie dziewictwo? tylko i wyłącznie ta błona ? bo jak ktoś powie, że jest dziewicą a uprawia inne formy seksu (petting, sex analny i oralny) ale sorry to nie jest dziewica O.o każda forma sexu już "rozdziewicza", bo inaczej to jest hipokryzja i tyle

Dziewictwo ma aspekt fizyczny i moralny, więc nie pieprz.


Błona jak błona. Nic ciekawego, żeby drążyć temat. A sam akt jej przerwania na pewno nie jest niczym magicznym, bla, bla, bla.

dziewictwo

02 kwi 2013 - 20:31:06

Ja straciłam po 2 latach związku ze swoim chłopakiem ale chodziłam z nim z 5 lat . Później się po porostu rozstaliśmy i mojemu nowemu chłopakowi nie przeszkadzało że już nie jestem dziewicą ;) zresztą on również nie był prawiczkiem ;p a w ogóle nie brałam pod uwagę koleżanek ;p

dziewictwo

02 kwi 2013 - 20:32:09

ja jestem jeszcze dziewicą i jestem z tego dumna :) (mam 18 prawie)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Intymna depilacja-jak?