Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Zapalenie pęcherza

35 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dziewictwo

03 mar 2013 - 12:17:23

Cytat
kingaruda
marlborassek, a ile masz lat, jeśli można wiedzieć?


23

dziewictwo

04 mar 2013 - 20:37:58

miałam kiedyś partnera któremu trochę przeszkadzało że jestem dziewicą

dziewictwo

04 mar 2013 - 20:39:16

Cytat
pluszowamalpka
myślę że to prywatna sparawa

dziewictwo

06 mar 2013 - 20:46:29

Cytat
Madzia12230
miałam kiedyś partnera któremu trochę przeszkadzało że jestem dziewicą

Oj, więc nie myślał o Tobie poważnie :/ normalny facet się cieszy.

Mój Luby najpierw powiedział, że cieszy się, że nie jestem ... Ale potem wszedł bardziej emocjonalnie w zwiazek i trochę mi truł o to, że nie jest pierwszy. Przeciez żaden facet nie chce mieć poprzednika, nie oszukujmy się. Oczywiście, jeśli kocha.

dziewictwo

06 mar 2013 - 21:50:45

Cytat
claudyn
Przeciez żaden facet nie chce mieć poprzednika, nie oszukujmy się. Oczywiście, jeśli kocha.
Jesli naprawdę kocha to ma w pupie ilu było przed nim.

dziewictwo

06 mar 2013 - 21:52:53

Cytat
oryginal
Cytat
claudyn
Przeciez żaden facet nie chce mieć poprzednika, nie oszukujmy się. Oczywiście, jeśli kocha.
Jesli naprawdę kocha to ma w pupie ilu było przed nim.

"chciałby, żeby..." :P

dziewictwo

06 mar 2013 - 22:09:09

Dla mnie dziewictwo to żadna nadzwyczajna sprawa. Powiedziałabym nawet, że tą całą otoczkę wokół dziewictwa zapoczątkowali faceci żeby trzymać kobiety krótko. Bo jak wiadomo u faceta nie sprawdzi się czy już ma za sobą pierwszy raz czy nie, więc może sobie fikać do woli i nikt go oceniać nie będzie. A kobieta? Kobieta nie powinna czerpać radości z seksu, nie może zdobywać doświadczenia, nie może robić co jej się podoba ani z kim się podoba, no bo to KOBIETA. Kobiecie to nie przystoi, za to facet może bo to instynkt, natura i inne brednie.

Poza tym, dla mnie utrata dziewictwa była potrzebna, żeby móc używać tamponów, czego dowiedziałam się dopiero po pierwszym razie.

dziewictwo

09 mar 2013 - 14:47:55

nigdy nie oglądałam się na inne osoby. Ale sam pierwszy raz był dla mnie ważny tzn. musiał byc to odpowiedni partner.

dziewictwo

09 mar 2013 - 14:49:17

Cytat
kroliczek12368
Cytat
pluszowamalpka
myślę że to prywatna sparawa

dziewictwo

09 mar 2013 - 14:52:08

Cytat
PaniGami
Wydawało mi się ważne do czasu gdy nią byłam :)
aczkolwiek nigdy nie patrzyłam jak u koleżanek jest z tym bo dla każdego to indywidualna sprawa.

zweryfikowana
Posty: 1.066
Ostrzeżenia: 1/5

dziewictwo

09 mar 2013 - 14:52:18

taaa w dzisiejszych czasach 17 laski które miały 10 partnerów seksualnych są trendy ... masakra , moim zdaniem powinno się porządnie zastanowić z kim ten pierwszy raz ma nastąpić , w jakich okolicznościach itd a nie żeby potem załować , nie sądzę by to że koleżanka nie jest już dziewicą było jakimś powodem do zazdrości to jest każdego indywidualna sprawa , jedna znajdzie odpowiedniego faceta jak ma lat 15 jedna jak ma 25 inna wcale a jeszcze inna da byle komu :P

dziewictwo

09 mar 2013 - 14:53:17

Dla mnie tematem TABU dziewictwo nie było i nie wstydziłam się tego.Generalnie nie obchodziło mnie to czy inne już to miały ze sobą czy nie.W sumie i tak wydaje mi się iż za wcześnie je straciłam,ale wyszło jak wyszło.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

dziewictwo

09 mar 2013 - 14:53:47

Cytat
Madzia12230
miałam kiedyś partnera któremu trochę przeszkadzało że jestem dziewicą

to jakiś nienormalny,albo zależało mu tylko na seksie i doświadczonej dziewczynie która mu od razu da... a po co komu taki ?

ja straciłam dziewictwo dość późno nie żałuje, że czekałam bo straciłam je z kim z kim spędzę resztę życia. Miałam wcześniej "chłopaków", ale przy wcześniejszych nie czułam się gotowa.

dziewictwo

09 mar 2013 - 14:55:19

Cytat
kruszynkowo19
Ja nie miałam z tym problemu czy koleżanka zrobiła czy nie, każdy ma na to czas i wie kiedy ma to nastąpić. Tak jak wyżej to sprawa prywatna.

dziewictwo

09 mar 2013 - 14:59:12

Dla mnie dziewictwo nigdy nie bylo czyms waznym dopoki go nie stracilam. bylo to jakis czas temu, i teraz niestety zaluję ze nie zrobilam tego 1.szy raz z ta osoba , z ktora jestem.
Bylo to na pewno nieprzemyslane .


niestety rzeczy wazne czesto doceniam po stracie;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

juz sama nie wiem co mam robic, pomozcie