Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

transportery taśmowe

20 minut temu

sprawdzony stomatolog

23 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dziewictwo

01 mar 2013 - 22:19:25

wypowie się ktoś jeszcze?

dziewictwo

01 mar 2013 - 22:27:26

Ja zawsze chciałam trzymać do ślubu. Chciałam żeby miał mnie tylko jeden ten jedyny. Mam 22 lata. Teraz mam narzeczonego. On był tym zachwycony. Nigdy nie namawiał. Bardzo mu się to podobało. Jednak razem mieszkamy i stwierdziłam, że i tak wiem i ja i on że jest tym jedynym i wyjatkowym wiec to zrobilismy i nie zaluje. Bo jestesmy jeszcze blizej siebie. Ale gdybym nie wiedziala nie byla pewna na 100% to nigdy bym tego ie zrobila. Wczesniej w zwiazku bylam 4,5 lat i tego nie zrobilam. DObrze sie stalo bo mnie zostawil potem. Takze warto czekac na tego jedynego;)

dziewictwo

01 mar 2013 - 22:28:20

Mnie nie obchodziło to czy moje koleżanki maja to za sobą czy nie, każdy to robi kiedy uważa. A dla mnie było ważne zrobiłam to z facetem którego kocham i jestem do dziś

dziewictwo

01 mar 2013 - 22:34:06

a ja trzymalam do slubu:) i jestem dumna z siebie...

dziewictwo

01 mar 2013 - 22:34:21

Cytat
Karolaa2111
Mnie nie obchodziło to czy moje koleżanki maja to za sobą czy nie, każdy to robi kiedy uważa. A dla mnie było ważne zrobiłam to z facetem którego kocham i jestem do dziś

Dokładnie tak samo.

dziewictwo

01 mar 2013 - 22:36:52

Cytat
malborasekk
Ja jestem dziewicą i czekam do ślubu:)taki będzie mój prezent dla męża:)

a masz chłopaka/narzeczonego już?:)

dziewictwo

01 mar 2013 - 22:40:27

Nie pamiętam jakie to uczucie być dziewicą.

dziewictwo

01 mar 2013 - 22:41:17

ja miałam czterech i żaden nie skorzystał oprócz mojego męża... warto jest czekać...

dziewictwo

01 mar 2013 - 22:41:26

sprawa indywidualna

dziewictwo

01 mar 2013 - 22:44:37

Cytat
lola17xD
było dla mnie wazne..miałam okazje je stracic z róznymi facetami i mimo ze najlepsza wtedy przyjaciółka miała za sobą juz to dalej było dla mnie wazne z kim i w jakich warunkach i nawet nie chodzi tu juz o miłosc czy ewentualne plotki

Miałaś okazję stracić dziewictwo z różnymi facetami? Nie wiem jak to zrobiłaś, bo mi się zawsze wydawało,że dziewictwo jest jedno..

dziewictwo

01 mar 2013 - 22:49:17

Cytat
cindyjot
Cytat
malborasekk
Ja jestem dziewicą i czekam do ślubu:)taki będzie mój prezent dla męża:)

a masz chłopaka/narzeczonego już?:)

Chłopaka od ponad 3 lat;) poprzedniemu zależało tylko i wyłącznie na tym, ale aktualny mnie kocha i szanuje moją decyzję;)

dziewictwo

01 mar 2013 - 22:50:31

marlborassek, a ile masz lat, jeśli można wiedzieć?

dziewictwo

01 mar 2013 - 22:51:38

to bardzo indywidualna sprawa, ile dziewczyn tyle historii, opinii i poglądów.

dziewictwo

01 mar 2013 - 22:55:33

Cytat
malborasekk
Cytat
cindyjot
Cytat
malborasekk
Ja jestem dziewicą i czekam do ślubu:)taki będzie mój prezent dla męża:)

a masz chłopaka/narzeczonego już?:)

Chłopaka od ponad 3 lat;) poprzedniemu zależało tylko i wyłącznie na tym, ale aktualny mnie kocha i szanuje moją decyzję;)

ja jestem z chłopakiem prawie 5 lat (za kilka dni rocznica) i też jestem dziewicą. no ale my akurat nie ze względu na ślub zwlekamy.

dziewictwo

01 mar 2013 - 22:57:26

Mnie jakos nie bardzo interesowalo kto,gdzie,kiedy.Bylam gotowa,wiec sie zdecydowalismy,a moj wtedy ukochany bardziej sie stresowal niz ja hehe trochu se poczekal,no cóż;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

juz sama nie wiem co mam robic, pomozcie