Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

regularne posiłki

43 minut temu

dieta organizacja

57 minut temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dziewictwo

01 mar 2013 - 20:16:55

hej dziewczyny mam do was takie pytanie czy dziewictwo było(jest) dla was czymś ważnym?czy np.trapiło was to że jesteście dziewicami a wasze koleżanki już nie?i czy waszych partnerów ma to jakieś znaczenie?

dziewictwo

01 mar 2013 - 20:18:49

myślę że to prywatna sparawa

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

dziewictwo

01 mar 2013 - 20:20:56

Wydawało mi się ważne do czasu gdy nią byłam :)
ale trzymałam ją dość długo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-01 20:21 przez PaniGami.

dziewictwo

01 mar 2013 - 20:21:47

Nie, nie jest to coś ważnego i nigdy nie było, a tym bardziej nigdy nie było problemem, że koleżanki już po, a ja dalej nie. No ale to zależy od człowieka. Na pewno nie było dla mnie czymś na tyle ważnym, żeby czekać na tego jedynego.

dziewictwo

01 mar 2013 - 20:23:24

Ja nie miałam z tym problemu czy koleżanka zrobiła czy nie, każdy ma na to czas i wie kiedy ma to nastąpić. Tak jak wyżej to sprawa prywatna.

dziewictwo

01 mar 2013 - 20:26:47

a czy waszym partnerom przeszkadzało to że już nie jesteście dziewicami lub że jeszcze jesteście?

dziewictwo

01 mar 2013 - 20:28:11

Nie przeszkadzało.

dziewictwo

01 mar 2013 - 20:29:53

Cytat
Madzia12230
a czy waszym partnerom przeszkadzało to że już nie jesteście dziewicami lub że jeszcze jesteście?

dorosłym ludziom to nie przeszkadza.

dziewictwo

01 mar 2013 - 20:35:42

mi dziewictwo nie przeszkadzało, nie obchodzi mnie kiedy inni je tracą

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

dziewictwo

01 mar 2013 - 20:39:17

było dla mnie wazne..miałam okazje je stracic z róznymi facetami i mimo ze najlepsza wtedy przyjaciółka miała za sobą juz to dalej było dla mnie wazne z kim i w jakich warunkach i nawet nie chodzi tu juz o miłosc czy ewentualne plotki

dziewictwo

01 mar 2013 - 20:42:56

Cytat
pluszowamalpka
myślę że to prywatna sparawa

dziewictwo

01 mar 2013 - 20:44:47

w pewnym wieku i już w ogóle będąc w związku jest to dość trudny temat.

dziewictwo

01 mar 2013 - 20:44:52

Ja jestem dziewicą i czekam do ślubu:)taki będzie mój prezent dla męża:)

dziewictwo

01 mar 2013 - 20:48:51

Było wazne, zrobiłam to gdy w 100% poczulam pewnosc, że tego chce...i nie żaluje, bo mam teraz idealne wspomnienia ;D
Co do facetów to myśle, że mają różne podejście, jeden z moich ex niemalże sie popłakał ze szczęścia jak sie dowiedział, bo dla niego to było coś niesamowitego...niestety nie padło na niego ;) Kolejny natomiast na początku nie przykuwał do tego jakiejś wielkiej uwagi, nie było to dla niego ani przeszkodą, ani czymś super ekstra. Natomiast z czasem jak związek się zrobił poważny i się zakochał na poważne to był szczęśliwy, że to on był tym pierwszym. Wg mnie normalny facet będzie się cieszył z tego jak się tak trafi, ale jak dziewczyna nie bedzie dziewicą to też nie będzie robił z tego problemu. A co do koleżanek, to większość miała już za sobą gdy ja jeszcze nie, jednak nigdy nie czułam się przez to gorsza bo znałam swoją wartośc i wiedziałam, że to jest tylko i wyłącznie moja decyzja, że jeszcze tego nie zrobiłam.

dziewictwo

01 mar 2013 - 21:00:15

Ja do tego nie przywiązywałam większej uwagi... Nie zrobiłam tego z 1 lepszą osobą mimo że miałam okazję... Ale cieszę się że mam to już za sobą ;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

juz sama nie wiem co mam robic, pomozcie