Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 4.117
Ostrzeżenia: 1/5

Gadżety erotyczne.

13 paź 2013 - 17:20:18

Cytat
__Bellezza__
obowiązkowo kozaki białe, czasem jak zimno to kurtka ;)
Kurtka rządzi :D A poważnie chętnie bym się dowiedziała co kto poleca , osobiście nie miałam jeszcze okazji ...

Gadżety erotyczne.

13 paź 2013 - 17:31:38

Kurtka wygrywa:))

Z tym poleceniem to bywa różnie zależy jakie sie ma doświadczenie i co się lubi. Jest dużo sklepów gdzie można sobie popatrzeć co jest dostępne.
Np. dirtdian.pl, himlay.pl itd.
Jest tego dużo w sieci.

Gadżety erotyczne.

13 paź 2013 - 17:34:11

szkoda ze zadnych fotek nie ma, czuje sie zawiedziona...

Gadżety erotyczne.

13 paź 2013 - 17:52:35

hehehe... penisa xD

zweryfikowana
Posty: 714
Ostrzeżenia: 3/5

Gadżety erotyczne.

13 paź 2013 - 17:55:03

Omg...

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 7/5

Gadżety erotyczne.

20 lis 2013 - 17:18:22

Ja ostatnio sprawiłam sobie taki śliczny wibratorek - który wygląda moim zdaniem bardzo fajnie i kobieco :D
Oto mój nowy nabytek: http://www.skleperos.pl/akcesoria-erotyczne/372-beagle-wibrator-wielofunkcyjny-rotacja-toy-joy.html Bardzo kobiecy z wyglądu i ma dużo fajnych funkcji - taka zabawka dla dużych dziewczynek :D
Działanie bardzo fajne, muszę przyznać, że wyciągam z niego o wiele więcej przyjemności niż z seksu z mężem ;) Oczywiście mu się nie przyznam.

zweryfikowana
Posty: 4.117
Ostrzeżenia: 1/5

Gadżety erotyczne.

20 lis 2013 - 17:35:49

Cytat
cockerka
Ja ostatnio sprawiłam sobie taki śliczny wibratorek - który wygląda moim zdaniem bardzo fajnie i kobieco :D
Oto mój nowy nabytek: http://www.skleperos.pl/akcesoria-erotyczne/372-beagle-wibrator-wielofunkcyjny-rotacja-toy-joy.html Bardzo kobiecy z wyglądu i ma dużo fajnych funkcji - taka zabawka dla dużych dziewczynek :D
Działanie bardzo fajne, muszę przyznać, że wyciągam z niego o wiele więcej przyjemności niż z seksu z mężem ;) Oczywiście mu się nie przyznam.
Jaki ładny :) Wszystko jest dla ludzi , a w końcu kobieta wie jak sobie dogodzić , a niestety często nie mówimy partnerowi co i jak i potem jest tak , że orgazmu brak , pretensje itp itd :)

Gadżety erotyczne.

20 lis 2013 - 17:42:52

ach żeby te wasze odzywki jeszcze były faktycznie śmieszne... a niestety są żałosne.


Nigdy nie używałam, ale nie miałabym nic przeciw jakiemuś niewinnemu gadżetowi typu żele czy w sumie nie wiem, bo się nie znam i nie interesowałam tematem, ale może kajdanki (choć mogłoby być niewygodnie) byle to nie był jakiś wibrator, czy coś za bardzo odwracającego uwagę od partnera :)

Gadżety erotyczne.

06 sty 2014 - 19:29:21

Popieram, ja tez kupiłam sobie wibrator, ale nie w prawdziwym sexshopie, żeby mnie nikt nie poznał, tylko w internetowym na www.sexgadzet.pl Ale nie trzeba od razu kupować wibratorów! Można wprowadzić opaski na oczy, delikatne kajdanki, sexi przebranie, aromatyczny olejek do masażu itd... Ja tam lubię czasem sobie z moim chłopakiem wieczór urozmaicić :)

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

Gadżety erotyczne.

13 sty 2014 - 17:56:40

My korzystamy z róznych gadżetów i świetnie się przy tym bawimy:)
Wszystko dla ludzi

Gadżety erotyczne.

13 sty 2014 - 18:01:25

bosze

Gadżety erotyczne.

13 sty 2014 - 18:08:40

Konto juz jej zablokowali

Gadżety erotyczne.

20 sty 2014 - 20:12:34

Jeśli oczekujecie na naprawdę głębokie doznania to proponuję zakup z tej strony:

niezweryfikowana
Posty: 118
Ostrzeżenia: 1/5

Gadżety erotyczne.

11 lut 2014 - 07:28:31

Ja obowiązkowo zakładam kryte białe chodaki :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

seks po porodzie :(