Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 -->
niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Gadżety erotyczne.

02 lip 2015 - 14:13:52

Jeszcze fajny poradnik, który podejmuje temat gadżetów dla par - i to już robi wrażenie, szczególnie jeśli lubicie testować, zobaczcie - https://www.kinkywinky.pl/blog/poradnik/gadzety-erotyczne-dla-par.html Zresztą jak dla mnie to tematyka gadżetów erotycznych absolutnie nie zna teraz granic.

niezweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 5/5

Gadżety erotyczne.

15 paź 2015 - 11:20:07

o rany zupełnie nie rozumiem dlaczego tak sie bulwersujecie że ktoś używa kulek gejszy albo wibratora? jeśli chodzi o kobiety po porodzie to moja ginekolog kazała ćwiczyć mięśnie kegla własnie takimi kuleczkami, żeby później nie mieć problemów z mięśniami miednicy. Co w tym zdrożnego? Polecam wam troszkę poczytać na sexowny sklep - mają tam naprawde fajnego bloga gdzie piszą własnie o tych mitach związanych z seksem i gadżetami :) a jak nie to polecam film histeria bardzo dobra ekranizacja historii o wibratorze :) nie bądźcie takie oziębłe laski :D

Gadżety erotyczne.

15 paź 2015 - 11:48:48

Bejbika jak dawno cie nie widziałam mas zjakies nowe kurteczki?I kozaczki?

Oj sory patrze że to z roku 2013 .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-15 11:49 przez filipekkrol.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 2/5

Gadżety erotyczne.

03 mar 2016 - 15:13:00

A ja tam uważam, że gadżety erotyczne w łóżku, to nic takiego. Co kto lubi. Według uznania. Nie chodzi o to, że normalny seks się nudzi, ale warto czasem podkręcić troszkę atmosferę w sypialni, żeby nas zbyt szybko łóżkowa rutyna nie dopadła. O ile oboje partnerów zgadza się na jakieś eksperymenty, użycie zabawek, nowości, to nie widzę przeciwwskazań. Ja ostatnio zamówiłam sobie coś takiego: http://www.sexishop.pl/kulki-analne-x-10-beads-black-p-536.html. I muszę się Wam przyznać, że całkiem ciekawie się pobawiliśmy tym :P. Choć ja nigdy nie byłam otwarta na takie rzeczy, chyba mi się jednak z wiekiem zmieniło.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

Gadżety erotyczne.

08 kwi 2016 - 10:05:43

zdarza się :)

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 7/5

Gadżety erotyczne.

13 kwi 2016 - 12:11:47

Ja nie jestem zbyt chętna na takie zabawy z gadżetami, chodź raz się zdarzyło, że mój facet zamówił korek analny jako prezent niespodzianka...byłam lekko oburzona i długo tego nawet nie ruszaliśmy, ale w końcu się przełamałam i raz z tego skorzystaliśmy dla zabawy, no i było dość przyjemnie, nawet mi się podobało. Natomiast myślę, że to zależy od tego jaki ma się ten "sprzęt", tamten nasz był jakiś kiepski, najtańszy kupiony gdzieś na allegro. Później szukaliśmy podobnej zabawki to w jakimś lepszym sklepie erotycznym, nocszecherezady.pl zamówiliśmy korek analny z wibratorem i pompką oraz osobno kulki gejszy. Czasem dla urozmaicenia można się tak pobawić, ale nie jestem zwolenniczką by robić to często.

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 5/5

Gadżety erotyczne.

15 cze 2016 - 11:47:42

My równiez lubimy testować sobie nowe zabawki Najważniejsza w seksie jest moim zdaniem gra wstepna. Im dłuższa gra wstępna tym przyjemnijszy jest seks potem. Dodam,że gra wstępna nie musi się wcale zaczynać w łóżku. Często napięcie budowane jest przez cały dzień. Polecam kupić sobie na przykład olejek do masażu;


W sklepach są również dostępne gadżety z Greya:

Sam film również warty obejrzenia.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-01 12:37 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 6/5

Gadżety erotyczne.

01 sie 2016 - 12:22:41

Jasne :) Mamy z partnerem całą kolekcję, ale ciągle kupujemy coś nowego :) <moderacja>reklama sklepu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-01 12:39 przez moderator.

Gadżety erotyczne.

18 sty 2017 - 13:56:49

My z mężem lubimy bawić się masażerem łechtaczki. Męża bardzo kręci to że może mi sprawić przyjemność w ten sposób więc tak sobie eksperymentujemy też z innymi zabawkami. Ostatnio wybór padł na jajko wibrujące na pilota ze wstydliwie.pl. Niesamowite doznania i świetna zabawa. Polecam wszystkim. Na początku byłam troszkę zawstydzona, ale potem przełamałam ten wstyd i nie żałuję ;)

Gadżety erotyczne.

26 sty 2017 - 14:19:51

I owszem zgadzam się.Doslownie Każdej.Ale nie wszyscy potrafią otwarcie rozmawiać na takie tematy.Wiec uszanujmy to.

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Gadżety erotyczne.

31 sty 2017 - 07:39:27

Jeśli nie umie się rozmawiać na takie tematy to jednak trzeba się nauczyć. Dla dobra Waszego związku. Rozmowa bardzo dużo znaczy :)
Fajny jest ten olejek do masażu jaki tutaj dała chances. Wygląda dość luksusowo.
Jeśłi chodzi natomiast o sex elixir to również polecam ponieważ potrafi rzeczywiście podniecić.

Gadżety erotyczne.

09 lip 2017 - 22:03:32

Słuchajcie dziewczyny a czy słyszałyście o takim czymś jak wibrator działający na odległość? Jakiś czas temu z mężem znaleźliśmy w sieci zabawki erotyczne Lovense i mają oni w ofercie właśnie takie cudeńka. Kupiliśmy na próbę i okazało się to strzałem w dziesiątkę! Jak też chcecie rozgrzać się do czerwoności podczas gry wstępnej, to na prawdę musicie spróbować!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-09 23:25 przez mosberul.

Gadżety erotyczne.

09 lip 2017 - 23:26:03

Polecam Feeldoe ;)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Gadżety erotyczne.

03 lip 2018 - 00:26:31

Pewnie skorzystam z kilku waszych propozycji, bo u nas już czasami wkrada się nuda :/ Jednak od niedawna odkryłam, że również stosowanie lubrykantów ma na mnie dobry wpływ i mam z nimi dużo większą przyjemność z sex-u. Teraz przy stosunku analnym stosuję Anal Gel od zeleerotyczne i jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona :)

Gadżety erotyczne.

16 mar 2022 - 22:09:15

No pewnie :D a to sa pary ktore nie uzywaja? :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rutyna