Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

transportery taśmowe

16 minut temu

sprawdzony stomatolog

20 minut temu

sklep detailingowy

44 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 4.117
Ostrzeżenia: 1/5

Gadżety erotyczne.

13 paź 2013 - 17:20:18

Cytat
__Bellezza__
obowiązkowo kozaki białe, czasem jak zimno to kurtka ;)
Kurtka rządzi :D A poważnie chętnie bym się dowiedziała co kto poleca , osobiście nie miałam jeszcze okazji ...

Gadżety erotyczne.

13 paź 2013 - 17:31:38

Kurtka wygrywa:))

Z tym poleceniem to bywa różnie zależy jakie sie ma doświadczenie i co się lubi. Jest dużo sklepów gdzie można sobie popatrzeć co jest dostępne.
Np. dirtdian.pl, himlay.pl itd.
Jest tego dużo w sieci.

Gadżety erotyczne.

13 paź 2013 - 17:34:11

szkoda ze zadnych fotek nie ma, czuje sie zawiedziona...

Gadżety erotyczne.

13 paź 2013 - 17:52:35

hehehe... penisa xD

zweryfikowana
Posty: 714
Ostrzeżenia: 3/5

Gadżety erotyczne.

13 paź 2013 - 17:55:03

Omg...

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 7/5

Gadżety erotyczne.

20 lis 2013 - 17:18:22

Ja ostatnio sprawiłam sobie taki śliczny wibratorek - który wygląda moim zdaniem bardzo fajnie i kobieco :D
Oto mój nowy nabytek: http://www.skleperos.pl/akcesoria-erotyczne/372-beagle-wibrator-wielofunkcyjny-rotacja-toy-joy.html Bardzo kobiecy z wyglądu i ma dużo fajnych funkcji - taka zabawka dla dużych dziewczynek :D
Działanie bardzo fajne, muszę przyznać, że wyciągam z niego o wiele więcej przyjemności niż z seksu z mężem ;) Oczywiście mu się nie przyznam.

zweryfikowana
Posty: 4.117
Ostrzeżenia: 1/5

Gadżety erotyczne.

20 lis 2013 - 17:35:49

Cytat
cockerka
Ja ostatnio sprawiłam sobie taki śliczny wibratorek - który wygląda moim zdaniem bardzo fajnie i kobieco :D
Oto mój nowy nabytek: http://www.skleperos.pl/akcesoria-erotyczne/372-beagle-wibrator-wielofunkcyjny-rotacja-toy-joy.html Bardzo kobiecy z wyglądu i ma dużo fajnych funkcji - taka zabawka dla dużych dziewczynek :D
Działanie bardzo fajne, muszę przyznać, że wyciągam z niego o wiele więcej przyjemności niż z seksu z mężem ;) Oczywiście mu się nie przyznam.
Jaki ładny :) Wszystko jest dla ludzi , a w końcu kobieta wie jak sobie dogodzić , a niestety często nie mówimy partnerowi co i jak i potem jest tak , że orgazmu brak , pretensje itp itd :)

Gadżety erotyczne.

20 lis 2013 - 17:42:52

ach żeby te wasze odzywki jeszcze były faktycznie śmieszne... a niestety są żałosne.


Nigdy nie używałam, ale nie miałabym nic przeciw jakiemuś niewinnemu gadżetowi typu żele czy w sumie nie wiem, bo się nie znam i nie interesowałam tematem, ale może kajdanki (choć mogłoby być niewygodnie) byle to nie był jakiś wibrator, czy coś za bardzo odwracającego uwagę od partnera :)

Gadżety erotyczne.

06 sty 2014 - 19:29:21

Popieram, ja tez kupiłam sobie wibrator, ale nie w prawdziwym sexshopie, żeby mnie nikt nie poznał, tylko w internetowym na www.sexgadzet.pl Ale nie trzeba od razu kupować wibratorów! Można wprowadzić opaski na oczy, delikatne kajdanki, sexi przebranie, aromatyczny olejek do masażu itd... Ja tam lubię czasem sobie z moim chłopakiem wieczór urozmaicić :)

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

Gadżety erotyczne.

13 sty 2014 - 17:56:40

My korzystamy z róznych gadżetów i świetnie się przy tym bawimy:)
Wszystko dla ludzi

Gadżety erotyczne.

13 sty 2014 - 18:01:25

bosze

Gadżety erotyczne.

13 sty 2014 - 18:08:40

Konto juz jej zablokowali

Gadżety erotyczne.

20 sty 2014 - 20:12:34

Jeśli oczekujecie na naprawdę głębokie doznania to proponuję zakup z tej strony:

niezweryfikowana
Posty: 118
Ostrzeżenia: 1/5

Gadżety erotyczne.

11 lut 2014 - 07:28:31

Ja obowiązkowo zakładam kryte białe chodaki :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

seks po porodzie :(