Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 10 11 -->

Gadżety erotyczne.

27 lut 2013 - 00:31:25

Cytat
lumia00
Cytat
Peggy__Brown
Cytat
19BaMbOoChA90
Nie wiem jak taki ktoś może być zweryfikowany. Trolluje się anonimowo żeby przypału nie było, a nie :I

to jest w ogóle największa zagadka tego forum, zweryfikowany troll;o co najlepsze, to nie pierwsze jej/jego zweryfikowane konto!;D

najciekawsze jest to ze do jej DRUGIE ZWERYFIKOWANE konto, wczesniej pisala z innego zweryfikowanego

a nie juz usunela konto, ale miala justare są jeszcze wątki z tego konta zakladane z tymi ciuchami :D

no przecież o tym napisałam:D

Gadżety erotyczne.

27 lut 2013 - 00:33:22

Cytat
Peggy__Brown
Cytat
lumia00
Cytat
Peggy__Brown
Cytat
19BaMbOoChA90
Nie wiem jak taki ktoś może być zweryfikowany. Trolluje się anonimowo żeby przypału nie było, a nie :I

to jest w ogóle największa zagadka tego forum, zweryfikowany troll;o co najlepsze, to nie pierwsze jej/jego zweryfikowane konto!;D

najciekawsze jest to ze do jej DRUGIE ZWERYFIKOWANE konto, wczesniej pisala z innego zweryfikowanego

a nie juz usunela konto, ale miala justare są jeszcze wątki z tego konta zakladane z tymi ciuchami :D

no przecież o tym napisałam:D

haha sory, juz nie mysle o tej porze xd

Gadżety erotyczne.

27 lut 2013 - 00:34:45

Cytat
lumia00

haha sory, juz nie mysle o tej porze xd

luzik;D

Gadżety erotyczne.

27 lut 2013 - 00:45:44

A dziewczyny zaraz szufladkują zakładającą wątek... Co z tego, że w innych wątkach (podobno) pisała bzdury? W niektórych postach widać poziom reprezentowany prze szafowiczki odpowiedziami typu "pewnie używa wielu i wszystkich na raz" albo "dziewczyna po prostu nie moze przestac mowic o pracy" itp.
Otóż erotyczne gadżety to nic złego... Ja i mój mąż np. używamy masażera (fajny, erotyczny kształt) i ciepłej parafiny do masażu...
Świetnie sprawdza się również wibrator :) Nie, drogie koleżanki, nie w kształcie penisa - małe, wibrujące cudeńko (nakładka wibracyjna np. Durex). Fajnie łaskocze i przysparza niejednokrotnie wiele śmiechu.
Polecam następnym razem podejść do tematu (każdego) na luzie. Nie chcesz się wypowiadać? Nie musisz :)
Pozdrawiam te szafowiczki, które podeszły do tematu w podobny sposób ;)

Gadżety erotyczne.

27 lut 2013 - 00:51:39

Cytat
Amelinek
A dziewczyny zaraz szufladkują zakładającą wątek... Co z tego, że w innych wątkach (podobno) pisała bzdury? W niektórych postach widać poziom reprezentowany prze szafowiczki odpowiedziami typu "pewnie używa wielu i wszystkich na raz" albo "dziewczyna po prostu nie moze przestac mowic o pracy" itp.
Otóż erotyczne gadżety to nic złego... Ja i mój mąż np. używamy masażera (fajny, erotyczny kształt) i ciepłej parafiny do masażu...
Świetnie sprawdza się również wibrator :) Nie, drogie koleżanki, nie w kształcie penisa - małe, wibrujące cudeńko (nakładka wibracyjna np. Durex). Fajnie łaskocze i przysparza niejednokrotnie wiele śmiechu.
Polecam następnym razem podejść do tematu (każdego) na luzie. Nie chcesz się wypowiadać? Nie musisz :)
Pozdrawiam te szafowiczki, które podeszły do tematu w podobny sposób ;)

Widząc to z jakim zaangażowaniem odpisałas jej na jej nurtujące pytanie, stwierdzam że nawet bejbika może już zostać moderatorem na szafie :|
Radzę sie zapoznac z tematem.

Gadżety erotyczne.

27 lut 2013 - 00:53:29

Cytat
Amelinek
A dziewczyny zaraz szufladkują zakładającą wątek... Co z tego, że w innych wątkach (podobno) pisała bzdury? W niektórych postach widać poziom reprezentowany prze szafowiczki odpowiedziami typu "pewnie używa wielu i wszystkich na raz" albo "dziewczyna po prostu nie moze przestac mowic o pracy" itp.
Otóż erotyczne gadżety to nic złego... Ja i mój mąż np. używamy masażera (fajny, erotyczny kształt) i ciepłej parafiny do masażu...
Świetnie sprawdza się również wibrator :) Nie, drogie koleżanki, nie w kształcie penisa - małe, wibrujące cudeńko (nakładka wibracyjna np. Durex). Fajnie łaskocze i przysparza niejednokrotnie wiele śmiechu.
Polecam następnym razem podejść do tematu (każdego) na luzie. Nie chcesz się wypowiadać? Nie musisz :)
Pozdrawiam te szafowiczki, które podeszły do tematu w podobny sposób ;)


Ty przeczytałaś więcej niż 1 posta/wątek tej "dziewczyny"? PODOBNO pisała bzdury? Chyba potrafisz znaleźć CO pisała?

Wiesz, my nie jesteśmy naiwne, może dlatego? Co do samych gadżetów, na pewno nic nikt do nich nie ma, ale kolejny wątek tego typa, który najpewniej marszczy sobie czytając takie odpowiedzi jakoś nas nie przekonuje.

A jako moderator chyba powinnaś znać regulamin, który nie dopuszcza takich form trollingu?
Jak już moderator broni trolla, to już nie wiem co się na tym forum wyrabia O.o

Pozdrawiam te szafowiczki, które łykają wszystko i wierzą takim trollom jak bejbika.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-27 00:55 przez ursusc360.

Gadżety erotyczne.

27 lut 2013 - 01:01:15

A wy same karmicie trolla. Zamiast olać, to komentujecie jej wątki i dziwicie się, że tworzy nowe.

Gadżety erotyczne.

27 lut 2013 - 01:21:28

Odpowiadam na post a nie na Wasze komentarze. Jeśli trolluje - jej/jego wybór. A tobie kochana nic do mojego zaangażowania czy jego braku :) Wolna wola odpisywać komu i w jaki sposób się chce. Krytykujmy zawsze najpierw swoje podwórko (ja Ciebie nie obrażałam ursusc360) a dopiero bierzmy się za resztę. Najlepiej we własnym domowym zaciszu.
p.s. nie jestem moderatorem forum, więc nie ja odpowiadam za trolle :)

Mogłam się wypowiedzieć i to zrobiłam a Wy szukacie sensacji i wjeżdżacie na kogoś innego, bo odpisał w danym wątku. Chciałabym zauważyć, że same podbijacie wątek tu pisząc :)

Pozdrawiam :)

Gadżety erotyczne.

27 lut 2013 - 01:43:24

To polecam jednak czasem spojrzeć na coś więcej, niż na pierwszego posta. Naprawdę to jest przydatne. Można np. przeczytać resztę wątku. Lub spojrzeć na inne posty autorki (autora?). Chyba, ze zawsze czytasz, tylko pierwszego posta :I Również Cię nie obraziłam.
Ty palnęłaś nam kazanie, my palnęłyśmy Tobie. I tyle.

p.s. nie jesteś moderatorem forum, ale do forum dla moderatorów masz dostęp, możesz zgłaszać takie rzeczy. Raczej powinnaś potępiać trolling, a nie szukać dla niego usprawiedliwienia.


Pozdrawiam :)

Gadżety erotyczne.

27 lut 2013 - 04:19:25

Cytat
Peggy__Brown
najlepszym gadżetem erotycznym jest mózg ale niestety ty musisz szukać jakiegoś zamiennika




kiedy zrozumiesz trollu, że twoje prowokacyjne posty już się nam przejadły? wymyślił/wymyśliłabyś coś nowego bo nudą wieje

Gadżety erotyczne.

27 lut 2013 - 07:08:11

jauwielbiam trojkaciki ,ja moj maz i wibrator :) hi hi hi

Gadżety erotyczne.

27 lut 2013 - 07:44:30

Cytat
jarocha
Mam dziwne wrażanie że osoba która stworzyła ten wątek, oraz podobne wątki jest mężczyzną...

Ja również odnoszę takie wrażenie;/

Gadżety erotyczne.

27 lut 2013 - 09:24:27

Cytat
dziobaczka
Cytat
bremana
W razie awarii banan...marchewka lub ogórek :-))))))
Uważaj z tą marchewką. Oglądałam na polsat play chyba jak kobita od tego zmarła, końcówka była zbyt ostra hahah

Też oglądałam, to jest program "Śmierć na 1000 sposobów"
Aha, i uwaga z tym ogórkiem, bo jak puści soki to istnieje możliwość urodzenia pomidorków:D (zaciągnięte z innego "mądrego" forum)

Gadżety erotyczne.

27 lut 2013 - 11:06:34

Cytat
bejbika
Cytat
jarocha
Mam dziwne wrażanie że osoba która stworzyła ten wątek, oraz podobne wątki jest mężczyzną...

A ja mam dziwne wrazenie ze jestes dziwna albo szukasz faceta i marzysz bym ja nim byla, tylko ze cos ci sie pomylilo, nie masz takiego dziwnego wrazenia???



Kochanie spóźniłaś/eś się o 5 lat.
Bez pozdrowienia

Gadżety erotyczne.

27 lut 2013 - 11:21:29

Cytat
jarocha
Mam dziwne wrażanie że osoba która stworzyła ten wątek, oraz podobne wątki jest mężczyzną...
haha ale bejbika dała Ci ripostę szał ^^ xD



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-27 11:22 przez Guuzik.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Footsie,Worship