Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

38 minut temu

sprawdzony stomatolog

42 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 9 10 11 -->

Gadżety erotyczne.

26 lut 2013 - 23:36:34

Lol. Czemu tak na nią jedziecie. o_O Jak nie macie nic do powiedzenia, albo nie chcecie to po co tu wchodzicie i obrażacie innych.

NIE, NIE UŻYWAM ale nie widzę w tym nic złego.

Gadżety erotyczne.

26 lut 2013 - 23:38:24

najlepszym gadżetem erotycznym jest mózg ale niestety ty musisz szukać jakiegoś zamiennika




kiedy zrozumiesz trollu, że twoje prowokacyjne posty już się nam przejadły? wymyślił/wymyśliłabyś coś nowego bo nudą wieje

Gadżety erotyczne.

26 lut 2013 - 23:41:52

Coś tam się ma, czemu nie? :)

Gadżety erotyczne.

26 lut 2013 - 23:46:07

no wlasnie

Gadżety erotyczne.

27 lut 2013 - 00:01:55

Ty to pewnie białe kozaczki, puchowa różowa kurta, kajdanki z futerkiem i jazda, facet całą noc, cytuję "Trzyma Cie za głowę i bzyka Cię w buzie"

Cytat
jarocha
Mam dziwne wrażanie że osoba która stworzyła ten wątek, oraz podobne wątki jest mężczyzną...
Bo to jest facet,który lubi damskie łaszki, wystarczy na szczeke spojrzeć...Kiedys miał inne focie to jeszcze bardziej było widac, szczeka,usta no nie wierze, że to babka ;)

Gadżety erotyczne.

27 lut 2013 - 00:03:06

pokaż zdjecie w bluzce z dekoldem, to uwierzymy ze jestes kobieta :D

Gadżety erotyczne.

27 lut 2013 - 00:06:15

Mam swoje zdjecia na szafie.
Pewnie sami jestecie zboczonymi kolesiami i szukacie naiwnej zeby wam zdjecie dała.

Żałosni jestescie zboki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-27 00:07 przez bejbika.

Gadżety erotyczne.

27 lut 2013 - 00:08:55

Cytat
kiciek1985
Cytat
moremore
skończ już te głupie tematy.. w każdym twoim wątku musi być coś związanego z seksem... to załosne

dziewczyna po prostu nie moze przestac mowic o pracy


pięknie!!! ;D

Kochana musisz udać się do lekarza,bo to już jest pracoholizm :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-27 00:10 przez dagmaramitman.

Gadżety erotyczne.

27 lut 2013 - 00:10:36

Ja <moderacja - wulgaryzm> dziewczyny po co po niej tak pojeżdzacie? nie pasuje wam ten temat więc się nie wypowiadajcje... co lubicie tak komuś dogadywać? przyjemne to dla was? nie pasuje wam taki wątek to nie czytajcie i nie dawajcie głupich komentów,bo ani one mądre ani błyskotliwe a jak chcecie dojebać to pomyślcie najpierw nad tym cały dzień bo liczy się dobra riposta a nie jakieś cienkie wypociny...pozdro....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-27 00:27 przez moderator.

Gadżety erotyczne.

27 lut 2013 - 00:11:12

Cytat
bejbika
Mam swoje zdjecia na szafie.
Pewnie sami jestecie zboczonymi kolesiami i szukacie naiwnej zeby wam zdjecie dała.

Żałosni jestescie zboki.


:D Troll was dissuje!!! Do boju rodacy!

Gadżety erotyczne.

27 lut 2013 - 00:13:43

Cytat
Margor1987
Ja pierdolę dziewczyny po co po niej tak pojeżdzacie? nie pasuje wam ten temat więc się nie wypowiadajcje... co lubicie tak komuś dogadywać? przyjemne to dla was? nie pasuje wam taki wątek to nie czytajcie i nie dawajcie głupich komentów,bo ani one mądre ani błyskotliwe a jak chcecie dojebać to pomyślcie najpierw nad tym cały dzień bo liczy się dobra riposta a nie jakieś cienkie wypociny...pozdro....


nie szkoda ci ostrzeżenia na bawienie się w adwokata?


zresztą mamy prawo wypowiadać się jak nam się żywnie podoba.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-27 00:15 przez Peggy__Brown.

Gadżety erotyczne.

27 lut 2013 - 00:13:50

Nie wiem jak taki ktoś może być zweryfikowany. Trolluje się anonimowo żeby przypału nie było, a nie :I

Gadżety erotyczne.

27 lut 2013 - 00:16:54

Cytat
19BaMbOoChA90
Nie wiem jak taki ktoś może być zweryfikowany. Trolluje się anonimowo żeby przypału nie było, a nie :I

to jest w ogóle największa zagadka tego forum, zweryfikowany troll;o co najlepsze, to nie pierwsze jej/jego zweryfikowane konto!;D

Gadżety erotyczne.

27 lut 2013 - 00:26:21

Cytat
Margor1987
Ja pierdolę dziewczyny po co po niej tak pojeżdzacie? nie pasuje wam ten temat więc się nie wypowiadajcje... co lubicie tak komuś dogadywać? przyjemne to dla was? nie pasuje wam taki wątek to nie czytajcie i nie dawajcie głupich komentów,bo ani one mądre ani błyskotliwe a jak chcecie dojebać to pomyślcie najpierw nad tym cały dzień bo liczy się dobra riposta a nie jakieś cienkie wypociny...pozdro....


Mam nadzieję, że masz łańcuch na szyi i gumę w buzi? Bo jak nie, to się popraw, bo psujesz efekt. Kozaku.


Bejbika, no widzę, że posłuchałaś rad żeby zacząć zakładać wątki o stukanku, brawo :I

Gadżety erotyczne.

27 lut 2013 - 00:28:39

Cytat
Peggy__Brown
Cytat
19BaMbOoChA90
Nie wiem jak taki ktoś może być zweryfikowany. Trolluje się anonimowo żeby przypału nie było, a nie :I

to jest w ogóle największa zagadka tego forum, zweryfikowany troll;o co najlepsze, to nie pierwsze jej/jego zweryfikowane konto!;D

najciekawsze jest to ze do jej DRUGIE ZWERYFIKOWANE konto, wczesniej pisala z innego zweryfikowanego

a nie juz usunela konto, ale miala justare są jeszcze wątki z tego konta zakladane z tymi ciuchami :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-27 00:30 przez lumia00.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Footsie,Worship