Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

facet po orgazmie

25 lut 2013 - 17:31:56

Cytat
marka504
ale macie facetów do bani!
mój zanim dojdzie potrafi doprowadzic mnie do minimum 3 orgazów :d

tak, tak. A mi w oku czołg jedzie.

Powiedz mu coś, albo pokieruj jego rękę do swojego miejsca intymnego.

facet po orgazmie

25 lut 2013 - 17:33:23

Jak zasugerować? Powiedzieć wprost! Proponuję zastosować prostą zasadę "jej orgazm najpierw".

Cytat
mlodam
mojego niestety nie obchodzi to czy mi było dobrze jak twierdzi 'jemu już dobrze i nie ma ochoty na więcej'. Niestety
Jakby mojego faceta nie obchodziły moje wrażenia, to by oznaczało koniec związku. Co za beznadziejny żałosny typ!

facet po orgazmie

25 lut 2013 - 17:39:24

po prostu rozmawiać zanim pójdziecie razem do łóżka , bo jeśli nie potraficie rozmawiać na sucho o seksie to w łóżku tym bardziej się nie dogadacie , co do stosunku partner powinien Cie zadowolić dalsza penetracją lub jeśli nie ma takiej możliwości fizycznej to dalszą stymulacją twojej strefy erogennej , bo przecież w łóżku jesteście we dwoje a nie tylko on !!

facet po orgazmie

25 lut 2013 - 17:40:55

Cytat
noipococito
Cytat
szafiarka_
Cytat
noipococito
marka504... szybko musisz dochodzić, też nie ma się czym chwalić ;)
Swoją drogą.. nie o tym temat żebyś komentowała poczynania partnerów innych, prawda?;)

albo jej facet zna się na rzeczy:) raczej można zazdrościć, ja mam to samo i to rewelacyjne uczucie szczytować kilka razy pod rząd:)

Wiem co to jest, nie jesteście jedyne ;) Jednak przyjemniej jest kiedy między jednym orgazmem a drugim facet ma jeszcze sporo do pokazania i trwa to nie kwadrans czy 20 minut, ale prawie godzinę czy nawet ponad ;)

a czemu z góry zakładasz że u nas każda przerwa miedzy orgazmami trwa po około 15minut? I niby czemu przyjemniej jest jak przerwa trwa godzinę? Orgazm to szczyt przyjemności więc jak go mam to przyjemniej nie może mi być, a to że z moim facetem mam kilka orgazmów to nie znaczy że ktoś położy mi rękę na udzie i mam "kisiel" za przeproszeniem- on po prostu mnie wyczuł, wie co i jak robić, bo żeby seks był udany to partnera trzeba się "nauczyć", do tego też doszliśmy po kilku latach związku, nie jet tak że napisze dość dosadnie, że pierwszy lepszy gość i odpływam po minucie.....I nie jest tak ze mamy krótką akcję bo już "dochodzę" -jak am ochotę to i owszem ale czasem facet przystopuje lub ja zajmę się nim żeby seks przedłużać:)

zweryfikowana
Posty: 1.008
Ostrzeżenia: 1/5

facet po orgazmie

25 lut 2013 - 17:41:52

Dziwne, ze sam nie czuje takie potrzeby,ale pewnie nawet nie wie że nie miałas orgazmu;) powiedz mu wprost i tyle, jesli jest prawdziwym facetem to bedzie wiedział co robic:}

facet po orgazmie

25 lut 2013 - 17:43:54

Cytat
beatrx
nie sugeruj tylko powiedz wprost, żeby się Tobą zajął.

facet po orgazmie

25 lut 2013 - 17:44:51

Cytat
RetroGlamour
Moj kończy to,co zaczął:)

facet po orgazmie

25 lut 2013 - 23:06:14

Nie mam tego problemu bo mój sam wie kiedy chcę więcej i potrafi mnie zaspokoić :-)

facet po orgazmie

03 mar 2013 - 12:59:28

Gra wstepna to 80% dobrego seksu

facet po orgazmie

03 mar 2013 - 13:01:25

Cytat
captain333
ma jeszcze palce i język :P

dokładnie ;D

facet po orgazmie

03 mar 2013 - 13:04:56

Mój poprzedni partner niestety był egoistą i jak doszedł to padał na wyro ledwo żywy i miał w nosie że jestem niezaspokojona ;p

facet po orgazmie

03 mar 2013 - 22:29:40

Oczywiście, że powinien pomyśleć o swojej kobiecie, a nie tylko zaspokoić siebie i do widzenia. Mów mu wszystko wprost, inaczej to nie będzie miało sensu.

facet po orgazmie

03 mar 2013 - 22:38:02

U mnie na początku raz on dochodził a ja nie,albo odwrotnie... Z czasem poznaliśmy swoje ciała,przestaliśmy się krępować i teraz przeważnie dochodzimy w jednym momencie:) Polecam szczerą rozmowę!

facet po orgazmie

03 mar 2013 - 22:42:20

Cytat
szafiarka_
mój nie jest egoista i kończy dopiero po tym jak ja mam co najmniej jeden orgazm jak nie więcej:)

facet po orgazmie

03 mar 2013 - 22:45:11

powinnaś mu zasugerować a jeśli on kończy pierwszy to albo:
- gra wstępna była do bani
- nie było gry wstępnej
- ma przedwczesny orgazm

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gadżety erotyczne.