Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nasze pokolenie.

18 sty 2013 - 08:30:39





Proponuję poświęcic 30 parę minut i obejrzec ten filmik. Natknęłam się na niego, gdzieś tam szperając w internecie. Jestem zachwycona przekazem, choc w gruncie rzeczy przykro mi było patrzec... Nie zapiszemy się w historii pozytywnie, a jeśli dalsze pokolenia będą gorsze, to chyba biada temu światu:/

Polecam!

Nasze pokolenie.

18 sty 2013 - 09:06:43

hej :)

Obejrzałam cały film. Nieestety bardzo dokładnie pokazuje nasze pokolenie,wstyd mi,że też należę do "naszej generacji" ;/
Nie mogę tylko zrozumieć dlaczego on się zabił ? Czy to miało pokazac,że nie chce żyć na tym świecie z bandą bezwartościowych ludzi ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-18 09:09 przez candyyyyx.

Nasze pokolenie.

11 mar 2013 - 14:56:50

Obejrzałam cały film. Co prawda należę do pokolenia pomiędzy 98 a 2009, ale i tak wszystko wydaje mi się bardzo znajome. Zmieniło się niewiele i to jest smutne. Świadomość, że w twoim otoczeniu żyją ludzie tacy jak Natan zawsze powinna nam pomagać w relacjach i zrozumieniu innych. Mimo iż film ma tylko pół godziny to zawiera głębokie przesłanie.
A dalsze pokolenia są coraz gorsze eh ;/

Nasze pokolenie.

11 mar 2013 - 15:06:16

ja należę do troszeczkę starszego pokolenia- dodatkowo wychowałam się na cichej wsi - uważam ze moi rówieśnicy jednak zapiszą się zupełnie inaczej w historii - jest wielki skok pomiędzy stara szkoła a nową ( ery gimnazjum )-

Nasze pokolenie.

11 mar 2013 - 15:15:55

Jak żyć...?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-11 15:22 przez adulus81.

Nasze pokolenie.

11 mar 2013 - 15:24:21

Każde pokolenie jest inne, a o każdym można byłoby nagrać taki filmik. Zawsze są wady, żadne pokolenie nie jest idealne. A ten filmik pokazuje tylko wady, nie mówię, że nie prawdziwe ale nie można uogólniać. Ja się nie obracam w takim towarzystwie na przykład więc jest dla mnie po prostu żenujący

Nasze pokolenie.

11 mar 2013 - 15:24:41

Każde pokolenie jest inne, a o każdym można byłoby nagrać taki filmik. Zawsze są wady, żadne pokolenie nie jest idealne. A ten filmik pokazuje tylko wady, nie mówię, że nie prawdziwe ale nie można uogólniać. Ja się nie obracam w takim towarzystwie na przykład więc jest dla mnie po prostu żenujący. Smutne, że jednak prawdziwy

Nasze pokolenie.

11 mar 2013 - 15:31:03

aż mi się łzy zakręciły, jakie to nasze społeczeństwo "inne", żadnego poszanowania, priorytetów, celu... cóż tu więcej dodać wystarczy podjechhać pod gimnazjum, aby zobaczyć to na własne oczy

ostatnie zdanie i skwitowanie słów tego młodego chłopaka, aż mnie przeraziło

Nasze pokolenie.

11 mar 2013 - 15:40:18

Niestety prawda jest taka ze młodzi ludzie uwazaja ze cos im sie nalezy od zycia- ze nie musza niczego poświecić ani dać od siebie aby cos osiągnąć ze wystarczy być przy kasie i ze to się liczy + dobra zabawa, nie maja pojęcia o żadnej ciężkiej pracy. czasem jak słyszę o czym rozmawiają młodzi ludzie to się zastanawiam na jakim ja świecie żyję - ja wiem ze taka nie byłam w tym wieku -i moi znajomi tez nie - Każdy miał jakieś cele, wartości, hobby - a teraz głównym hobby to jest przesiadywanie w galerii na ławce, celem nowy telefon lub spodnie a najwyższą wartością gruby portfel.

Nasze pokolenie.

11 mar 2013 - 15:44:38

Cytat
ptasiek84
Niestety prawda jest taka ze młodzi ludzie uwazaja ze cos im sie nalezy od zycia- ze nie musza niczego poświecić ani dać od siebie aby cos osiągnąć ze wystarczy być przy kasie i ze to się liczy + dobra zabawa, nie maja pojęcia o żadnej ciężkiej pracy. czasem jak słyszę o czym rozmawiają młodzi ludzie to się zastanawiam na jakim ja świecie żyję - ja wiem ze taka nie byłam w tym wieku -i moi znajomi tez nie - Każdy miał jakieś cele, wartości, hobby - a teraz głównym hobby to jest przesiadywanie w galerii na ławce, celem nowy telefon lub spodnie a najwyższą wartością gruby portfel.

Ja taka nie jestem i wszyscy moi znajomi też nie. Takimi ludźmi jacy pokazani byli na filmie gardzę, bo to dla mnie margines społeczny, który wybrali żeby film był mocny. żadnej z moich znajomych nie przyszło do głowy żeby robic striptiz ani nigdy nie widziałam żeby ktoś kogoś w kiblu topił... Nikt nie jest idealny i nigdy nie był... Po prostu teraz jest odwaga żeby o takich rzeczach mówić.

Nasze pokolenie.

11 mar 2013 - 15:51:47

To ja mam dla równowagi taki film:

[url=

][/url]

Nasze pokolenie.

11 mar 2013 - 15:52:38

Nie ma to jak opisywać całe społeczeństwo na podstawie mniejszości, jaką jest margines. Przyznam, że filmu nie oglądałam gdyż siedzę na telefonie, ale po postach wiem, o czym był. Nienawidzę generalizacji.

Nasze pokolenie.

11 mar 2013 - 15:53:27

A ja nikim nie gardzę - po prostu napisałam co widzę- że teraz dzieciaki uważają że im się wszystko należy że maja Prawa a nie obowiązki.
Najgorsze jest to ze nie zawsze jest to wina dziecka tylko niestety rodziców i ich braku czasu .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

seks oralny