Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 19:58:35

'' Wraca do domu patrzy na jej zdjęcia i wali sobie ''
Hehe fajnie to ujełaś :)

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 20:04:20

Gdybyś widziała inne kolory , zaakceptowałabyś fakt , że są związki inne od Twojego. Które mają inny pogląd na to co wolno, a czego nie. To , że moj facet ma zdjęcia byłej , a ja byłych nie znaczy , że jedno drugiemu wchodzi na głowę. Po prostu mamy inną wizję szczęśliwego związku. Ja nie zmienię zdania tylko dlatego , że Twój związek wygląda inaczej. Każdy ścieli swoje łóżko i w nim potem śpi. Ja się wysypiam.

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 20:10:55

to nie jest normalne..ale na twoim miejscu porozmawiałabym z nim , po co trzyma jej zdjęcia skoro ma ciebie..

a tak przy okazji bardzo proszę o pomoc :(
http://szafiarenka.pl/8/6590832/okradl-mnie-na-500-zl-pomocy.html

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 20:13:08

yy masakra

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 20:18:23

mi tez sie gdzies palętają fotki z moimi bylymi, pewnie jakby moj chlopak na nie natrafil to by sie uśmiał, dlatego staram się sprzątać takie rzeczy, no ale powiedz mu co o tym myślisz i tyle, nie panikuj :P
Jeśli jest ok, a to jedyny jakis 'glupi wybryk' to przymknij na to oko.

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 20:18:58

Cytat
popelina
Gdybyś widziała inne kolory , zaakceptowałabyś fakt , że są związki inne od Twojego. Które mają inny pogląd na to co wolno, a czego nie. To , że moj facet ma zdjęcia byłej , a ja byłych nie znaczy , że jedno drugiemu wchodzi na głowę. Po prostu mamy inną wizję szczęśliwego związku. Ja nie zmienię zdania tylko dlatego , że Twój związek wygląda inaczej. Każdy ścieli swoje łóżko i w nim potem śpi. Ja się wysypiam.

no pewnie są przecież wolne związki, ludzie się zdradzają na wzajem, albo są związki w których facet bije kobietę i ona to akceptuje, co kto lubi według Ciebie każde zachowanie jest normalne super

Twój facet ma na komputerze NAGIE ZDJĘCIA BYŁEJ? jak nie to nie wiem po co się wypowiadasz
MÓIMY TU o NAGICH zdjęciach a nie zdj z wakacji



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-18 20:21 przez kleszczu.

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 20:21:36

Myślę, że to wyolbrzymiasz. Zapomniał o tym i tyle. Rada jest prosta, bo masz dwa wyjścia, które on sam ci wskaże:
1. Bez problemu pozbędzie się zdjęcia - wszystko jasne i zostań z nim
2. Nie będzie chciał sie pozbyć zdjęcia albo będzie się ociągał - zostaw go.

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 20:58:34

Mój punkt widzenia: Jeśli ja bym dorwała takie zdjęcia w ALBUMIE, DO KTÓREGO REGULARNIE WRZUCA WASZE ZDJĘCIA chybabym zakońćzyła taki związek. Skoro dodaje tam zdjęcia to je przegląda. Nie toleruje czegoś takiego jak nagie zdjęcia jakichś lasek, nawet jak ma tapety modelek. Nie i już, jestem zazdrosna. Może ktoś uważać, że jestem dziwna, trudno. Ale całe szczęście on sam nie chce , nie potrzebuje takich zdjęć bo sam by się źle czuł gdybym ja miała zdjęcia jakichś kolesi.
Tak samo nie godzę się i nigdy nie zgodzę się żeby On poszedł sam na imprezę. Nie i już. Ale związek zależy tylko od dwojga ludzi. On też mnie samą nie puści a ja nawet nie chce bez niego. wszędzie razem i nam to odpowiada.

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 21:00:20

Ja bym z takim nie mogła być, za duże obrzydzenie by mnie złapało na niego po czymś takim.

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 21:04:06

Cytat
niemajutra
Ja bym z takim nie mogła być, za duże obrzydzenie by mnie złapało na niego po czymś takim.

ale po czym? przecież skoro miał dziewczynę wcześniej to normalne że z nią sypiał chyba co?

Autorko ja nie widzę nadal powodu do awantury i takiego focha.

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 21:18:25

Najgorze wg mnie jest to że facet najpierw narobi naiwnej zdjęcia nago, może nawet jakiś filmik nakręci a potem wrzuca to do netu bez skrupułów. To że ma zdjęcia byłej nago to nie fer, nie daj się fotogfrafować nago bo spotka ciebie podobny los, ktoś niepowołany będzie cię oglądał.

zdjecia nagiej byłej !! ;/

19 sty 2013 - 01:11:12

Cytat
kleszczu
Cytat
popelina
Gdybyś widziała inne kolory , zaakceptowałabyś fakt , że są związki inne od Twojego. Które mają inny pogląd na to co wolno, a czego nie. To , że moj facet ma zdjęcia byłej , a ja byłych nie znaczy , że jedno drugiemu wchodzi na głowę. Po prostu mamy inną wizję szczęśliwego związku. Ja nie zmienię zdania tylko dlatego , że Twój związek wygląda inaczej. Każdy ścieli swoje łóżko i w nim potem śpi. Ja się wysypiam.

no pewnie są przecież wolne związki, ludzie się zdradzają na wzajem, albo są związki w których facet bije kobietę i ona to akceptuje, co kto lubi według Ciebie każde zachowanie jest normalne super

Twój facet ma na komputerze NAGIE ZDJĘCIA BYŁEJ? jak nie to nie wiem po co się wypowiadasz
MÓIMY TU o NAGICH zdjęciach a nie zdj z wakacji


A twój ma NAGIE zdjęcia byłej , że się wypowiadasz? :)
Wypowiadasz się tylko po to żeby podbuntować założycielkę wątku? Zależy Ci na ich rozstaniu? Myślisz, że wtedy ta dziewczyna będzie szczęśliwa?
Ja zaproponowałam wyjście , którym jest rozmowa. I zakończenie konfliktu. A Ty co zapronowałaś?
Każdy w związku ustala własne granice , jeśli komuś pasuje , że jest zdradzany lub w wolnym związku , lub jest bity.. To proszę bardzo. Jeśli nie.. to wtedy jest dopiero problem. Bo jedna strona jest nieszczęśliwa. A jeśli w związku obie strony są zadowolone , to nie ma się co <moderacja> z butami. Tak jak Ty próbujesz to robić, wmawiając mi , że mój związek jest BE , a Twój idealny. Tylko dlatego , że ośmieliłam się przyznać do tego , że AKCEPTUJEMY zdjęcia byłych. Wmawiałaś mi również , że pozwalam sobie wchodzić na głowę oraz, że dla mnie patologiczne sytuacje , jak bicie i zdrady są super.
Wyluzuj trochę.

<moderacja> Wulgarne słownictwo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-20 20:26 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

zdjecia nagiej byłej !! ;/

19 sty 2013 - 01:14:51

Cytat
popelina
Cytat
kleszczu
Cytat
popelina
Gdybyś widziała inne kolory , zaakceptowałabyś fakt , że są związki inne od Twojego. Które mają inny pogląd na to co wolno, a czego nie. To , że moj facet ma zdjęcia byłej , a ja byłych nie znaczy , że jedno drugiemu wchodzi na głowę. Po prostu mamy inną wizję szczęśliwego związku. Ja nie zmienię zdania tylko dlatego , że Twój związek wygląda inaczej. Każdy ścieli swoje łóżko i w nim potem śpi. Ja się wysypiam.

no pewnie są przecież wolne związki, ludzie się zdradzają na wzajem, albo są związki w których facet bije kobietę i ona to akceptuje, co kto lubi według Ciebie każde zachowanie jest normalne super

Twój facet ma na komputerze NAGIE ZDJĘCIA BYŁEJ? jak nie to nie wiem po co się wypowiadasz
MÓIMY TU o NAGICH zdjęciach a nie zdj z wakacji


A twój ma NAGIE zdjęcia byłej , że się wypowiadasz? :)
Wypowiadasz się tylko po to żeby podbuntować założycielkę wątku? Zależy Ci na ich rozstaniu? Myślisz, że wtedy ta dziewczyna będzie szczęśliwa?
Ja zaproponowałam wyjście , którym jest rozmowa. I zakończenie konfliktu. A Ty co zapronowałaś?
Każdy w związku ustala własne granice , jeśli komuś pasuje , że jest zdradzany lub w wolnym związku , lub jest bity.. To proszę bardzo. Jeśli nie.. to wtedy jest dopiero problem. Bo jedna strona jest nieszczęśliwa. A jeśli w związku obie strony są zadowolone , to nie ma się co wpieprzać z butami. Tak jak Ty próbujesz to robić, wmawiając mi , że mój związek jest BE , a Twój idealny. Tylko dlatego , że ośmieliłam się przyznać do tego , że AKCEPTUJEMY zdjęcia byłych. Wmawiałaś mi również , że pozwalam sobie wchodzić na głowę oraz, że dla mnie patologiczne sytuacje , jak bicie i zdrady są super.
Wyluzuj trochę. Bo spinasz majty za bardzo.

No właśnie nie ma takich zdj i dlatego piszę że to nie jest w porządku żeby miał. Skoro Ty uważasz że to jest ok to najwyraźniej Twój ma. Gdyby była taka zadowolona nie pisałaby tu prosząc o radę, bo tak się wkurzyła, poczuła się zraniona i tak jej źle więc o jakim szczęśliwym związku Ty piszesz? ocknij się

zdjecia nagiej byłej !! ;/

19 sty 2013 - 01:21:56

Mi na pewno byloby straznie przykro. Porozmawiałabym z nim o tym. Jeżeli nie zechciałby usunąć raczej bym odeszła. Ja na szczęście mam sytuację gdzie ja i mój chłopak nie mieliśmy nikogo przed sobą, więc jest cudownie.

zdjecia nagiej byłej !! ;/

19 sty 2013 - 01:28:48

Po pierwsze PANUJ NAD EMOCJAMI, ale pewnie masz 17 lat i tak przeżywasz, ale nie ma co. Badz zrównoważona- zapytaj spokojnie- co to za zdjęcia, i że czujesz sie niezrecznie widząc je. Niech sie gość tłumaczy- a ty milcz i patrz w oczy, po czym popatrz na niego stanowczo i zmień temat, powiedz coś i wyjdz od niego. A po co placzesz jak histeryczka? Chyba wiadomo, ze FACET nie jest świetą dziewicą i z nie jedną SPAŁ i takie tam... wiec OBUDZ SIE, i wiedz- tylko spokój Cię może uratować- a w życiu- bądz przygotowana na wszystko- nie idealizuj gatunku mężczyzn, bądz przygotowana na wszystko, a życie oszczedzi Ci łez! Głowa do góry * jeszcze nie raz doświadczysz takiej fazy ze strony "FACETA" Nie wart on łez : )

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wychowywanie trudnego faceta