Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 15:16:28

No to masz pecha dziewczyno. Jak nie umiesz walczyć o swoje to co się dziwisz? Nie masz przyjaciółki żeby się wyżalić, dlatego piszesz tutaj? Denerwują mnie takie dziewczyny jak ty, jeszcze zakładające konto tylko po to, żeby się wyżalić? Boże kobieto ogarnij się.

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 15:17:56

Cytat
skasna
Cytat
kleszczu
są ze sobą już rok, wątpie żeby nie zauważył tych zdj skorko ma je w głównym folderze to wątpie by o nich zapomniał, sentyment sentymentem ale takich zdj się nie trzyma będąc w nowym związku
W jakim głównym folderze, miał to w folderze maxxxcośtam w folderze zdjęcia. Ty za każdym razem siedząc przy komputerze przeglądasz wszystkie swoje foldery ze zdjęciami?

No przepraszam bardzo ale folder zdjęcia a zaraz w nim Maxxx więc nie było to schowane za kazdym razem gdy wszedł musiał je widzieć bo nie bylo to ukryte
nie wierzę że przez rok czasu ani razu nie zajrzał do folderu zdj
no tak biedny chłopak zapomniał może niech jeszcze ona go przeprosi że w ogóle je zobaczyła

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 15:21:07

Cytat
kejtunia93
co za palant.. wpolczuje Ci..

a ja tobie takie myślenia. A może zapomniał że je ma? Autorka jak dla mnie to niezła histeryczka.

Nie powinnaś prowadzic w takim stanie bo stwarzasz na drodze zagrożenie autorko. I nie dramatyzuj. może chłopina faktycznie zapomniał że ma te fotki toz to nie koniec świata.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-18 15:24 przez Carrie_Bradshaw.

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 15:21:47

jeszcze zwykłe rozumiem, z wycieczek czy coś jeśli byli długo ze sobą, była częścią jego życia. (choć ja byłych kasowałam, nawet jak nikogo nie miałam, przeszłość to przeszłość), ale nagie? wspomnienia mówicie.. to co on chce wspominać ci..ę swojej byłej?! :D :D :D

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 15:23:25

Cytat
kleszczu
Cytat
skasna
Cytat
kleszczu
są ze sobą już rok, wątpie żeby nie zauważył tych zdj skorko ma je w głównym folderze to wątpie by o nich zapomniał, sentyment sentymentem ale takich zdj się nie trzyma będąc w nowym związku
W jakim głównym folderze, miał to w folderze maxxxcośtam w folderze zdjęcia. Ty za każdym razem siedząc przy komputerze przeglądasz wszystkie swoje foldery ze zdjęciami?

No przepraszam bardzo ale folder zdjęcia a zaraz w nim Maxxx więc nie było to schowane za kazdym razem gdy wszedł musiał je widzieć bo nie bylo to ukryte
nie wierzę że przez rok czasu ani razu nie zajrzał do folderu zdj
no tak biedny chłopak zapomniał może niech jeszcze ona go przeprosi że w ogóle je zobaczyła
No ja jakoś swoich zdjęć nie oglądałam już chyba z pół roku. A jak chcę oglądać to oglądam z konkretnego katalogu, a nie patrzę jakie mam wszystkie inne katalogi, których mam chyba ze 100, także da się.

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 15:25:02

nie no najlepiej zaraz zakonczyc zwiazek...tak najprosciej oj zal niekotrych wypowiedzi zero dojrzalosci

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 15:26:02

Cytat
skasna
Cytat
kleszczu
Cytat
skasna
Cytat
kleszczu
są ze sobą już rok, wątpie żeby nie zauważył tych zdj skorko ma je w głównym folderze to wątpie by o nich zapomniał, sentyment sentymentem ale takich zdj się nie trzyma będąc w nowym związku
W jakim głównym folderze, miał to w folderze maxxxcośtam w folderze zdjęcia. Ty za każdym razem siedząc przy komputerze przeglądasz wszystkie swoje foldery ze zdjęciami?

No przepraszam bardzo ale folder zdjęcia a zaraz w nim Maxxx więc nie było to schowane za kazdym razem gdy wszedł musiał je widzieć bo nie bylo to ukryte
nie wierzę że przez rok czasu ani razu nie zajrzał do folderu zdj
no tak biedny chłopak zapomniał może niech jeszcze ona go przeprosi że w ogóle je zobaczyła
No ja jakoś swoich zdjęć nie oglądałam już chyba z pół roku. A jak chcę oglądać to oglądam z konkretnego katalogu, a nie patrzę jakie mam wszystkie inne katalogi, których mam chyba ze 100, także da się.

skoro oni często robią sobie zdj razem, mają zdj z imprez itd to znaczy, że musiał przez rok czasu wejść do folderu... no i sorry bardzo jak się ma dziewczynę tyle czasu nagie zdj byłej się usuwa z automatu

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 15:26:33

Cytat
nataliaaa
jeszcze zwykłe rozumiem, z wycieczek czy coś jeśli byli długo ze sobą, była częścią jego życia. (choć ja byłych kasowałam, nawet jak nikogo nie miałam, przeszłość to przeszłość), ale nagie? wspomnienia mówicie.. to co on chce wspominać ci..ę swojej byłej?! :D :D :D


dokładnie
rozumiem wspominać jakieś wakacje czy wycieczkę ale bez pzresady ...
Cytat
Paulina1865
nie no najlepiej zaraz zakonczyc zwiazek...tak najprosciej oj zal niekotrych wypowiedzi zero dojrzalosci

pewnie
dojrzalsze jest dać sobie wejść na głowę i hulaj dusza piekła nie ma, rób co chcesz
dziewczyny są nie konsekwentne na za dużo pozwalają swoim facetą a później jest 100 wątków ... nakryłam na zdradzie, spotyka się z inną, flirtuje itd
trzeba ustalić jasne granice a nie je przesuwać gdy facet je przekracza

gdybym po miesiącu znajomości znalazła zdj porozmawiałabym
ale po roku związku nie ma o czym rozmawiać

na co ma czekać aż się okaże że znajdzie na gg czy gdzieś, że chłopak nadal utrzymuje kontakty z byłą



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-18 15:29 przez kleszczu.

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 15:35:34

od razu chaos... może chłopak zapomniał, że je tam ma albo poprostu z tymi zdjęciami łączy go coś na zasadzie wspomnień i zostawił je na pamiątkę...?
a nie że od razu sobie wali... ja np też mam w telefonie zdjęcia byłego, bo jakos nie umiem się z nimi rozstać (niestety), bo mam fajne wspomnienia, do kórych czasem wracam, ale wtedy też wiem co było źle i staram się już tego nie powtarzać w obecnym związku...
więc może on ma tak samo ????



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-18 15:38 przez enia1313.

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 15:36:20

Nie ma co przesadzać, sama trzymam tysiące przeróżnych zdjęć, w tym również jakieś rozbierane. Zarówno moje jak i mojego byłego faceta.
A przypomniałam sobie o tym, że mam takie fotki teraz czytając tą wypowiedź.
Jeśli Was dziwi czemu nie wywaliłam ich, odpowiedź jest prosta: bo musiałabym zrobić porządek, przesegregować, które do wywalenia, które nie a jakoś nie chciało mi się do tej pory tego zrobić.
Pewnie będą dalej tak leżeć. Nie widzę w tym nic złego. Narzeczonego nie zdradzam, o byłym nie myślę. Jak kiedyś będę miała czas zrobię porządek i powywalam co trzeba, jak nie to nie.
Autorce mogę powiedzieć jedno: wiele hałasu o nic.

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 15:38:43

Cytat
Animam_debeo
nie widze zdjecia :)
ahah

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 15:40:15

Cytat
enia1313
od razu chaos... może chłopak zapomniał, że je tam ma albo poprostu z tymi zdjęciami łączy go coś na zasadzie wspomnień i zostawił je na pamiątkę...?
a nie że od razu sobie wali... ja np też mam w telefonie zdjęcia byłego, bo jakos nie umiem się z nimi rozstać (niestety), bo mam fajne wspomnienia, do kórych czasem wracam, ale wtedy też wiem co było źle i staram się już tego nie powtarzać w obecnym związku...
więc może on ma tak samo ????


a czy zdj jakie trzymasz są nagie?

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 15:41:30

Powinnaś sie najpierw uspokoić i poprosić go, żeby przy tobie je usunął.

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 15:44:01

ja nie rozumiem jak mozna zapomnieć, że sie ma takie zdjęcia, chyba żebym miała masę partnerów i straciła rachubę w tych zdjęciach... :D gdybym takie miała, to bym skasowała, żeby nie narażac mojej połówki na jakieś przykrości, tak sie postępuje jak się kogoś kocha. Nie chciałabym żeby myślał że wspominam seks z byłym, porównuję czy coś..

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 15:45:25

juz bym go zostawiła niech sobie do tej byłej wraca i niech sobie nadal robia zdjęcia nago

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

seks oralny