Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy jak kocha to wróci.........?

05 lis 2012 - 09:39:04

Ostatnio pokłóciłam się z chłopakiem o to, że nie stara się w naszym związku. Chciałam mu uświadomić, że brakuje mi miłych gestów i romantycznych randek. Wywołało to w nim dziwną reakcję, był zły zawiedziony i zerwał ze mną.Po kłótni przeprosiłam za ostry ton rozmowy i powiedziałam, że możemy wszystko razem naprawić;uświadomiłam mu, że bardzo mocno go kocham i potrzebuję. Wiem, że mnie kocha i czułam to zawsze. Boję się bo nie chcę go stracić, nie wiem co robić. Ostatnio napisał mi, że musi zastanowić się. Czy to prawda, że jeśli kocha to wróci?
Przypomniało mi się, że kiedyś wspominał, że jeśli związek nie wychodzi to trzeba czasami odpocząć od siebie, zerwać , a później spróbować na nowo.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-05 09:48 przez anullcia2.

Czy jak kocha to wróci.........?

05 lis 2012 - 09:41:23

Jakby kochał to by nie odszedł.

zweryfikowana
Posty: 577
Ostrzeżenia: 1/5

Czy jak kocha to wróci.........?

05 lis 2012 - 09:41:44

Jakby kochał to by nie zostawił

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Czy jak kocha to wróci.........?

05 lis 2012 - 09:42:54

nie koniecznie, jeżeli miłość wyniszcza to się z niej leczy. Czasem się wraca, czasem nie.

Czy jak kocha to wróci.........?

05 lis 2012 - 09:44:17

jeśli musi się zastanowić, to nie wróci.
jak się kocha na serio to nie ma takich głupawych problemów.

Czy jak kocha to wróci.........?

05 lis 2012 - 09:45:58

jesli kocha, to bedziecie razem, a jesli odejdzie przez taka glupote to znaczy, ze mu nie zalezalo

zwrocilas mu uwage, ze troche romantyzmu Ci potrzeba w zwiazku, a on strzelil focha i zerwal z Toba? bez jaj ;/

niezweryfikowana
Posty: 867
Ostrzeżenia: 1/5

Czy jak kocha to wróci.........?

05 lis 2012 - 09:46:31

Nie wróci :)

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Czy jak kocha to wróci.........?

05 lis 2012 - 09:48:32

Cytat
Yummi


zwrocilas mu uwage, ze troche romantyzmu Ci potrzeba w zwiazku, a on strzelil focha i zerwal z Toba? bez jaj ;/

napisała,że przeprosiła za ostry ton rozmowy, czyli nie zwróciła mu uwagi,a zrobiła awanturę. Faceci nie lubią być niedoceniani, a robiąc mu awanturę o okazywanie miłości i uczuć uznał że nie doceniła tego co dla niej robił. Nie każdy facet jest romantykiem i czasem trzeba się z tym pogodzić.
Cytat
anullcia2

Przypomniało mi się, że kiedyś wspominał, że jeśli związek nie wychodzi to trzeba czasami odpocząć od siebie, zerwać , a później spróbować na nowo.

a to co za bzdury ? jak będziecie małżeństwem to też zerwie i odpocznie ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-05 09:51 przez klasiula.

Czy jak kocha to wróci.........?

05 lis 2012 - 09:52:13

jeśli kocha to wróci. gorzej jeśli nie kochał...

Czy jak kocha to wróci.........?

05 lis 2012 - 10:04:09

Wygląga to na problem dość młodych osób... ;>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-05 10:31 przez karol92.

Czy jak kocha to wróci.........?

05 lis 2012 - 10:04:56

Cytat
klasiula
Cytat
Yummi


zwrocilas mu uwage, ze troche romantyzmu Ci potrzeba w zwiazku, a on strzelil focha i zerwal z Toba? bez jaj ;/

napisała,że przeprosiła za ostry ton rozmowy, czyli nie zwróciła mu uwagi,a zrobiła awanturę. Faceci nie lubią być niedoceniani, a robiąc mu awanturę o okazywanie miłości i uczuć uznał że nie doceniła tego co dla niej robił. Nie każdy facet jest romantykiem i czasem trzeba się z tym pogodzić.
Cytat
anullcia2

Przypomniało mi się, że kiedyś wspominał, że jeśli związek nie wychodzi to trzeba czasami odpocząć od siebie, zerwać , a później spróbować na nowo.

a to co za bzdury ? jak będziecie małżeństwem to też zerwie i odpocznie ?

masz racje, mogl sie poczuc dotkniety jesli awantura byla naprawde ostra, Autorka nie opisala jak to dokladnie wygladalo, ale i tak uwazam, ze to nie jest powod do zerwania, no chyba ze byl to dla niego dobry pretekst do rozstania bo juz sporo innych rzeczy sie w zwiazku psulo
chyba, ze rzucil tylko tak, ze zrywaja, bo go poniosly nerwy, nigdy nie wiadomo, nadal uwazam, ze jesli Cie kocha i chce z Toba byc to bedzie

odpoczywanie od siebie to zazwyczaj poczatek konca, tak sie robi jak sie nie ma odwagi powiedziec, ze juz sie nie chce z kims byc, bo przy odpoczywaniu od siebie zawsze ma sie ta opcje powrotu gdyby sie okazalo, ze zycie samemu nie jest takie fajne, albo sie z kims chce byc albo nie, w zwiazkach sie kloci, godzi, obraza, rozmawia, wyjasnia, ale sie w nich jest, przerwe to mozna sobie zrobic od spotykania czy rozmawiania na dzien czy dwa zanim sie nie przemysli sytuacji albo emocje nie opadna, ale zeby od razu zrywac? ciekawe jakbys taki facet zachowal sie, gdyby mial powazne problemy w zwiazku za kilka lat, chyba by tylko wiecznie odpoczywal od Ciebie ;/

Czy jak kocha to wróci.........?

05 lis 2012 - 10:20:37

nie kocha skoro zrywa przez takie bzdury, więc i nie wróci.. chyba, że jesteście w gimnazjum to by wiele wyjaśniało

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Antybiotyk a antykoncepcja..