Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Krostki ;/

09 paź 2012 - 20:25:47

czesc dziewczyny, w sumie nie wiem do jakiej katergorii zaliczyc to pytanie, ale napisze tu :). Mam na tyłku krostki ;/ i w zaden sposob nie mozna sie ich pozzbyc ! są one takie ciemne.. duzo ich jest i mnie denerwują . co mam z nimi zrobic? mozecie i jakos pomoc? HEEEEEEEEEEELP !!!

Krostki ;/

09 paź 2012 - 20:59:09

Nie mam pojęcia co to jest. Udaj się lepiej do lekarza, będziesz miała pewną diagnozę :)

Krostki ;/

09 paź 2012 - 21:01:48

A to krostki po depilacji czy takie z niczego?

Krostki ;/

09 paź 2012 - 21:01:52

mi też sie pojawiają, ale najczesciej na dole, czyli na tej czesci ktorej siedzimy :P

wydaje mi sie ze lekarz tu nie pomoze bo to są chyba tzw potówki?
a np gdy jest zimniej prawie wogole sie nie robia :)

poczytaj troche na forach, duzo tego, piszą tez ze to moze byc jak sie za duzo siedzi :) cyzli sie miejsce poci, ja jedno wychodzi :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-09 21:07 przez kara2606.

Krostki ;/

09 paź 2012 - 21:05:33

Możliwe, że potówki. Możesz spróbować jakiegoś kremu na podrażnienia dla niemowląt. Jeżeli nic nie pomoże to zostaje dermatolog

Krostki ;/

09 paź 2012 - 21:07:12

a masz je tylko w tym miejscu? często jest to przyczyna rogowacenia mieszków włosowych ale wtedy sa także np. na udach czy na przedramionach i są raczej czerwonawe

Krostki ;/

09 paź 2012 - 21:08:29

no wlasnie a one są takie jak pryszcze? z ropą?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-09 21:15 przez kara2606.

Krostki ;/

09 paź 2012 - 21:27:30

Lepiej idź z tym do lekarza bo mogą to byc kłykciny kończyste czy jakoś tak to się nazywało.Wiem bo moja koleżanka to miała i miała robiony zabieg poprostu jej to zamrażlai a jedno pobrali do badania co się później okazało załapała wirusa hpv przez siadanie na desce klozetowej nie wytartej dobrze wspomne tylko jeszcze że toaleta była na klatce i w dodatku wspólna.

Krostki ;/

09 paź 2012 - 21:33:53

Jeśli Cię nie swędzą ani nic to na pewno rogowacenie okołomieszkowe. Pomoże częsty peeling i nawilżanie ale niestety nie znikną raz na zawsze ani całkowicie.. będzie po prostu lepiej...

Krostki ;/

10 paź 2012 - 22:17:07

Cytat
Kamilaa125
Jeśli Cię nie swędzą ani nic to na pewno rogowacenie okołomieszkowe. Pomoże częsty peeling i nawilżanie ale niestety nie znikną raz na zawsze ani całkowicie.. będzie po prostu lepiej...

Poczytaj najpierw, a potem mądrości praw ;/ Rogowace ogołomieszkowe powstaje w wyniku braku odpowiedniej ilości witaminy A w organiźmie.

To pewnie jak wyżek ktoś napisał zwykłe "potówki". Staraj się więcej ruszać, raz/dwa razy na tydzień peeling kawowy i będzie ok.

Krostki ;/

12 paź 2012 - 17:10:05

Dziewczyny słuchajcie. Walczyłam z tym od wielu lat. Stosowałam jakieś tam środki, kremy etc. Pewnego dnia postanowiłam, że przestane jeść keczup ( bo wciąż jakieś nowe diety sobie wymyślam, proces chudnięcia:P ). Zawsze uważałam, że moge odstawić wszystko tylko nie keczup bo uwielbiam. Dopiero kiedy go odstawiłam zdałam sobie sprawe jak często po niego sięgałam w ciągu dnia i do jak wielu dań. Minęło ok 1.5 tygodnia a nowe ślady na tyłku nie powstają, stare pozanikały. Teraz zostały mi tylko jakies tam centki-blizny po starych ale generalnie efekt świetny. Może wam też to pomoże! Powodzenia :)

Krostki ;/

12 paź 2012 - 17:11:58

Współczuję. To musi źle wyglądać.

Krostki ;/

12 paź 2012 - 23:25:41

Na Twoim miejscu poszłabym do dermatologa.

Krostki ;/

13 paź 2012 - 21:30:42

Cytat
sorrymum
Dziewczyny słuchajcie. Walczyłam z tym od wielu lat. Stosowałam jakieś tam środki, kremy etc. Pewnego dnia postanowiłam, że przestane jeść keczup ( bo wciąż jakieś nowe diety sobie wymyślam, proces chudnięcia:P ). Zawsze uważałam, że moge odstawić wszystko tylko nie keczup bo uwielbiam. Dopiero kiedy go odstawiłam zdałam sobie sprawe jak często po niego sięgałam w ciągu dnia i do jak wielu dań. Minęło ok 1.5 tygodnia a nowe ślady na tyłku nie powstają, stare pozanikały. Teraz zostały mi tylko jakies tam centki-blizny po starych ale generalnie efekt świetny. Może wam też to pomoże! Powodzenia :)

Kolejne brednie. ja nie jem pomidorów i od czasu do czasu krostki się trafiają.

Krostki ;/

13 paź 2012 - 21:36:49

Cytat
roorek
Cytat
sorrymum
Dziewczyny słuchajcie. Walczyłam z tym od wielu lat. Stosowałam jakieś tam środki, kremy etc. Pewnego dnia postanowiłam, że przestane jeść keczup ( bo wciąż jakieś nowe diety sobie wymyślam, proces chudnięcia:P ). Zawsze uważałam, że moge odstawić wszystko tylko nie keczup bo uwielbiam. Dopiero kiedy go odstawiłam zdałam sobie sprawe jak często po niego sięgałam w ciągu dnia i do jak wielu dań. Minęło ok 1.5 tygodnia a nowe ślady na tyłku nie powstają, stare pozanikały. Teraz zostały mi tylko jakies tam centki-blizny po starych ale generalnie efekt świetny. Może wam też to pomoże! Powodzenia :)

Kolejne brednie. ja nie jem pomidorów i od czasu do czasu krostki się trafiają.

Ty przestań bredzić. Ludzie są różni i ich organizmy różnie reagują na np. pokarmy i to co się w nich zawiera. U koleżanki wyżej mogła to być reakcja na wcinanie pomidora i skończ ze swoimi "bredniami".

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Miałyście tak?;/