Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

porządanie u mężczyzn

06 paź 2012 - 15:10:31

pożądanie*
chciałabym sie dowiedzieć czy macie takie sytuacje, że np składanie ubrania albo stoicie w łazience i puszczacie wode do wanny i tu pojawia sie wasz facet, zaczyna was całować, inicjowac seks, w jego oczach widac pożądanie.

Bo ja niestety tego nie doświadczam, sama sie upominam, a szczerze mówiąc bardzo bym chciała zeby tak było. MOże przesadzam i to tylko moja wyobraźnia podpowiada mi, że tak sie facet przeważnie zachowuje. A może moj jest inny, tylko pytanie jak to zmienic, jak sprawic ze bedzie mnie od tak poprostu pragnął.
I nie naleze do osób mało aktrakcyjnych, fakt jest pełno rzeczy które chciałabym w sobie zniemic ale kto by nie chciał, w każdym razie widze zainteresowanie innych meżczyzn sobą wiec no coż raczej wiele mi nie brakuje.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-06 20:50 przez ang_92.

porządanie u mężczyzn

06 paź 2012 - 15:13:10

Porozmawiaj z nim, może on nie potrzebuje czegoś takiego i lubi po prostu wieczorem w łóżku o swoich fantazjach i pragnieniach trzeba gadać, z kąd on ma wiedzieć, ze tego właśnie pragniesz...

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

porządanie u mężczyzn

06 paź 2012 - 15:16:20

pogadaj z nim,że nie chcesz tylko seksu wieczorem w łóżku ,że potrzebujesz namiętności w ciągu całego dnia.

porządanie u mężczyzn

06 paź 2012 - 15:16:45

wie ze lubie seks i mogła bym wrecz codziennie tyle ze on nie... pewnie żle sie doraliśmy pod tym wzgledem

Cytat
klasiula
pogadaj z nim,że nie chcesz tylko seksu wieczorem w łóżku ,że potrzebujesz namiętności w ciągu całego dnia.

zebym to ja miała seks to było by super, niestety nie mieszkami razem wiec to tez pewne ograniczenie ale raz na 3 tygonie? meczy mnie to...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-06 15:17 przez ang_92.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

porządanie u mężczyzn

06 paź 2012 - 15:21:33

Cytat
klasiula
pogadaj z nim,że nie chcesz tylko seksu wieczorem w łóżku ,że potrzebujesz namiętności w ciągu całego dnia.

zebym to ja miała seks to było by super, niestety nie mieszkami razem wiec to tez pewne ograniczenie ale raz na 3 tygonie? meczy mnie to...[/quote]

to rozmowa,rozmowa rozmowa. powiedz,że masz chcice i chcesz więcej ;) facet nic się nie domyśli sam. Zamiast żalić się na forum pożal się jemu :) albo sama inicjuj zbliżenia.

porządanie u mężczyzn

06 paź 2012 - 15:22:18

Hmm...w sumie to mam tak,że mizia się jak np.składam mu koszulki do szafki,wychodzę spod prysznica czy przy jakiś innych czynnościach i tym samym mi przeszkadza ;P wiesz,co mozesz go przywitać w ładnej bieliźnie,ja robię to często,nawet dziś żeby miło mu się obiad jadło,no taki mam sposób żeby dzień był miły,mi to sprawia frajdę,jemu też zresztą jak wiadomo;P myślę że Twój facet na pewno również byłby zadowolony,że o niego dbasz pod tym względem,a nie ogląda Cię w takim stroju tylko wieczorem przed snem :)albo i nie ogląda bo już jesteś w piżamie ;P

porządanie u mężczyzn

06 paź 2012 - 15:25:18

Nie wiem czym jest porządanie.

porządanie u mężczyzn

06 paź 2012 - 15:30:48

Cytat
corkachaosu
Nie wiem czym jest porządanie.

ja też -.-

porządanie u mężczyzn

06 paź 2012 - 15:31:17

Mój to samo, jak 2 razy w tyg sie kochamy to cud. I sama zazwyczaj to iicjuje, czesto mi odmawia i sie wykreca.

porządanie u mężczyzn

06 paź 2012 - 15:36:51

pogadaj z nim ;) to tylko facet ;) fakt faktem ja tam takich problemów nie mam, mój facet dobera sie do mnie bardzo często w kuchni albo w miejscach publicznych ;)zresztą zawsze sie do mnie dobiera więc jako tako ci nie pomogę...

porządanie u mężczyzn

06 paź 2012 - 15:40:03

najważniejsza jest rozmowa - często zdarza się tak, że po prostu partnerzy nie wiedzą, czego oczekuje od nich 2 osoba...
mój facet czasem tak robi: ja czymś zajęta, a on nagle zaczyna swoje gierki ;D hehe nie powiem - fajne jest takie coś, więc rozumiem, że też byś tak chciała
choć z drugiej strony, to Ty możesz tak do niego kiedyś podejść, gdy jest czymś zajęty - może zrozumie, że on też tak może ?! ;)
w kuchni przy robieniu obiadu - najczęściej wtedy przychodzą "przeszkadzać" xD



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-06 15:43 przez poszukiwaczkaubran.

porządanie u mężczyzn

06 paź 2012 - 15:43:52

musisz troszku pokusić:D

porządanie u mężczyzn

06 paź 2012 - 15:48:07

mam już dość rozmów nie dają rezultatów... muszę się dowartościować w clubie ( w sensie takim ze widze na sobie wzrok bo ja nie tańcze z facetami odzucam ich:P), śpie nago:P na biezline czasem np zarzuce koszule... w zasadzie lubie ubrania które podkreslaja kształty, nie wiem moze po tylu latach znudziła go moja osoba ale to tylko 4 lata a co bedzie później?
to jest naprawde przykre gdy twoj facet nie okazuje takich rzeczy... jakby był gejem

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wkładki discreet