Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czy rozmiar ma znaczenie?

07 lis 2012 - 23:26:44

czym mniejszy tym lepszy, a już najlepszy penis byłby jak mały paluszek

07 lis 2012 - 23:27:31

technika :)

07 lis 2012 - 23:28:39

Cytat
klasiula
dla faceta mały panis oczywiście nie jest powodem do dumy, ale w seksie nie ma to znaczenia, punt G znajduje się w 1/3 długości pochwy, gdzie jej średnia długość ma jakoś 10cm. więc nawet najmniejszy mikrus może tam dotrzeć. Najważniejsza jest umiejętność korzystania z przyrodzenia,a nie jego wielkość ;)

Jeszcze nie udowodniono istnienia punktu G a już wiadomo gdzie jest ?:D haha

Pewnie że wielkość ma znaczenie ;) I nie mówcie że liczy sie technika etc bo przecież technike można dopracować w małym i w dużym.
Długość i objętość mają swoje znaczenie, i nie mówice że nie moze być za gruby - gdzie sprawia ból, może być za długi - tak tak to też sie zdarza jak ci wyszczeli z takimi 26cm to wiadomo ze nie zbliżycie się do siebie tak jakbyście chcieli bo pochwa swą długość ma. Jak jest za mały wiadomo że też źle to wpłynie ;p

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-07 23:30 przez -potui.

07 lis 2012 - 23:35:37

No niestety, ale ma ;) ale bez przesady...

Najwazniejszą jednak rzeczą jest dopasowanie się partnerów pod tym względem. Bo nie oszukujmy się... Bo jak facet jest otwarty na inne rzeczy poza tradycyjnymi (nie mówię już o jakichś trójkątach, s&m itp.), a panienka kręci nosem i ciągle "nie bo to, nie bo tamto", i odwrotnie (!! znam taki przypadek faceta pasywnego) to choćby miał po kolana to i tak się nie zgrają. A to da się znosić, ale do czasu.

07 lis 2012 - 23:39:00

Cytat
tila91
Nie no, co z tego jak będzie olbrzymi a będzie "naparzał" bez umiejętności ? Krzywdę może jeszcze zrobić ;p
Osobiście uważam, że najlepszy jest taki średni, który umie wywijać ;p

hahahah :) zgadzam sie w 100%

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

07 lis 2012 - 23:42:23

może być mały, chudy ale byk ;D!

08 lis 2012 - 00:46:00

Cytat
justys2
może być mały, chudy ale byk ;D!

trochę ześ antagonismem poleciała..bo był to ani mały, ani chudy nei jest ;0 nawet cielak byka :P

08 lis 2012 - 00:56:53

oj ma ma, ne oszukujmy sie ;D

08 lis 2012 - 01:05:22

mały ale wariat ;D

08 lis 2012 - 01:06:07

technika :) facet wie co i jak ma robić ;)

08 lis 2012 - 01:06:37

Przykro mi bardzo ale zdecydowanie ma znaczenie...
Wiadomo, że umiejętności są ważne, bo co z tego ze facet ma duzego jak nie umie nim nic zdziałac. Ale nie oszukujmy się wielkośc tez jest wazna, bo facet moze znac super sztuczki, ale jak jego fistaszek nie dosięgnie pewnych zakamarków to już niestety jest minus...
Oczywiście nie uważam, że im większy tym lepszy, bo jednak od pewnego momentu penis moze byc juz za duzy, a seks przez to bolesny i niekomfortowy, ale tez jakas granica jest od której staje się on za mały.

08 lis 2012 - 01:07:01

Cytat
Minnie_24
Ma znaczenie:)
Te które mówią,że nie ma znaczenia,chyba chcą się pocieszyć.. Sorry:)

No faktycznie, pocieszam się takim gadaniem. A tak naprawdę, to płaczę w poduszkę, że mój facet nie ma murzyńskiego czupaczupsa, mimo, że mam 100% satysfakcji z seksu. FAAAAKTYCZNIE.

Cytat
natada21
a moim zdaniem ani technika, ani wielkość nie ma, aż tak dużego znaczenia, oczywiście w jakimś tam stopniu ma, ale według mnie najważniejsze jest pożądanie ;]
jeżeli facet Cię naprawdę kręci, to wystarczy, że wejdzie i już jest raj ;]
przynajmniej u mnie tak jest ;]

POLAĆ JEJ!!!

edit: w sumie dopiszę, że mogę zmienić zdanie, o ile spotkam kiedyś faceta z rozmiarem typu "kciuk", czyli... no przeciętny kciuk 22-latki ^^ Wtedy możliwe, że nawet sztuczki a'la Houdini nic nie pomogą...

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-08 01:09 przez pisofsheet.

08 lis 2012 - 01:14:45

Miałam tylko (albo aż) 3 partnerów i każdy był 'inny' :P

Ale ja wychodzę z założenia , że jak facet chce to nawet małym "śrubokrętem" zdziała cuda :D

08 lis 2012 - 01:25:23

Ci co maja malego mówią ze technika a ci co maja duzego mówia ze rozmiar ;) mysle ze rozmiar nie powinien byc za duzy i za maly i chlopak musi byc doswiadczonym technikantem ;) aby bylo wam dobrze ^^

08 lis 2012 - 01:34:15

Cytat
moskol
napewno liczy sie technika>:)( ale i wielkosc takze ma znaczenie ,napewno ,chociaz jak pisze najwazniejsze jest co potrafi ale i moze nadrobic w inny sposob,

Na pewno ma znaczenie i na pewno jest pewne, że każda z nas jest również inna, tak samo jak i przyrodzenie mężczyzny.
Na pewno wszystko okazuje się w intymnych sytuacjach, przecież nie mamy rentgena w oczach, by móc stwierdzić jaki rozmiar nosi!!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mezatka...bi...less