Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Przedszkole

11 minut temu

Podnoszenie kwalifikacji

51 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jestem ciekawa czy sa jakieś środki bez recepty.
chciała bym zaczac cos stosować ale nie mam zamiaru latć do lekarza
czekam na jakies wypowiedzi

zweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 2/5

dlaczego od razu latać? poza tym, idąc do lekarza (normalnie za darmo do przychodni) dostajesz:
1.skierowanie na bezpłatne badania hormonalne (które normalnie są bardzo drogie)
2.dowiadujesz się jakie leki są dla Ciebie najlepsze- mogą Ci również pomóc jeśli masz trądzik
3.dostajesz receptę na tabletki antykoncepcyjne i co ważne dostajesz na nie zniżkę (rabat od 30 do 70%)
lepiej nie kombinuj, bo bez recepty nic nie dostaniesz a tylko możesz sobie zaszkodzić

nie rozumie o co Ci chodzi?
zadałam chyba sensowne pytanie prawda?
dziewczyny ja do lekarza mam 10km a prawka brak.
mieszkam na krancu swiata



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-16 14:11 przez -Misia7777-.

jeżeli chodzi o tabletki,plastry i ogólnie środki które są o wiele skuteczniejsze niz te w aptece to tylko na receptę:)ale lekarze z reguły przepisują recepte np.na pół roku. Fajna sprawa to PERSONA.Na prawdę działa co do dnia i badasz sobie tylko mocz 8x w miesiącu.Warto zainwestowac bo kosztami na miesiąc wychodzi tyle co tabletki a jest to zdrowsza perspektywa.

bez recepty to masz silną wolę

jasne, że są :P prezerwatywy :D

Pamiętam, że kiedyś były reklamowane jakieś pigułki bez recepty, ale chyba je wycofali, bo nie mogę znaleźć żadnej informacji na ten temat. Ale ja bym była sceptycznie nastawiona do czegoś takiego. Nawet jeśli takie instnieją, lepiej idź do lekarza.

tak dziewczyny tylko ze ja nie mam jak jechac i czym altobus tez nie jezdzi a nie bd czekala na pksie przez 12 godzin bo mi sie kurde nie chce
a apteke mam pod nosem
a prezerwatywy jak widze to mam dosc.
nie cierpie takiego seksu to jak by lizac loda w opakowaniu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-16 14:18 przez -Misia7777-.

Prezerwatywy, albo jakiś patentex czy coś tam w tym stylu. Ale to jest takie "na dwoje babka wróżyła".

uwierz nic Ci się nie stanie jeśli raz na 3 miesiące 'polecisz' do lekarza na podstawowe badania i po tabletki

bez recepty masz gumki, globulki i kremy, do wyboru do koloru



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-16 14:21 przez mmm_margareth.

myślę, że jednak antykoncepcja to na tyle poważna sprawa, że powinnaś się poświęcić i odwiedzić lekarza.

jak baez recepty to wiadomo:
prezerwatywy
globułki antykoncepcyjne
środki plemnikobójcze
wydaje mi się, że to wszystko, ale ekspertem w tych sprawach nie jestem, wię mogę się mylić :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mam kolorowego chłopaka