Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

seks od tyłu

17 lut 2013 - 23:06:06

Cytat
hollyyouredrunk
Cytat
naa95
Cytat
hollyyouredrunk
Przecież to fajne! :D

co kto lubi ;d

Jak ktoś lubi jedną pozycję to mi nic do tego, piszę co uważam. A urozmaicenie w łóżku jest jak najbardziej potrzebne ;)

Nie mówie ze nie .. ;d Ja osobiście lubie urozmaicenie ;D

seks od tyłu

17 lut 2013 - 23:10:09

Cytat
pttysia
Cytat
Zrudziala
Sugerujesz, że nie chce oglądać twojej twarzy?:)

Dobra jesteś, hahaha :D


Po przeczytaniu topiku od tego komentarza i dalej, już wiem, jakie "mondre" czytają tylko pierwszego posta i mądrzą się. Szkoda, że to stary wątek. Ale odpowiadajcie dalej autorce. A później w wątku "czemu czytacie tylko pierwszego posta" piszcie, że nieprawda, bo jak wątek jest krótki, to czytacie wszystko. Ale jesteście bystre. Och. Jestem pełna podziwu.

seks od tyłu

17 lut 2013 - 23:18:28

Cytat
ogarnij_sie


Po przeczytaniu topiku od tego komentarza i dalej, już wiem, jakie "mondre" czytają tylko pierwszego posta i mądrzą się. Szkoda, że to stary wątek. Ale odpowiadajcie dalej autorce. A później w wątku "czemu czytacie tylko pierwszego posta" piszcie, że nieprawda, bo jak wątek jest krótki, to czytacie wszystko. Ale jesteście bystre. Och. Jestem pełna podziwu.

Chyba ktoś tu ma PMS??

seks od tyłu

17 lut 2013 - 23:40:36

Cytat
ogarnij_sie
Cytat
pttysia
Cytat
Zrudziala
Sugerujesz, że nie chce oglądać twojej twarzy?:)

Dobra jesteś, hahaha :D


Po przeczytaniu topiku od tego komentarza i dalej, już wiem, jakie "mondre" czytają tylko pierwszego posta i mądrzą się. Szkoda, że to stary wątek. Ale odpowiadajcie dalej autorce. A później w wątku "czemu czytacie tylko pierwszego posta" piszcie, że nieprawda, bo jak wątek jest krótki, to czytacie wszystko. Ale jesteście bystre. Och. Jestem pełna podziwu.

Skoro Ty tak uważnie czytasz wszystkie posty w wątku, to chyba zauważyłaś ze rozmowa dalej była o urozmaiceniach i czy ktoś lubi czy nie .. ;]

seks od tyłu

17 lut 2013 - 23:40:39

od razu mi się wspomina moja koleżanka , która od zawsze myślała , że seks od tyłu oznacza w czoko i nie chciała hahaha

seks od tyłu

17 lut 2013 - 23:42:48

pewnie gej

seks od tyłu

17 lut 2013 - 23:44:55

Cytat
naa95
Skoro Ty tak uważnie czytasz wszystkie posty w wątku, to chyba zauważyłaś ze rozmowa dalej była o urozmaiceniach i czy ktoś lubi czy nie .. ;]


Skoro ty tak uważnie czytasz, to chyba widzisz, że są osoby, które odpisują jednak autorce. I do nich napisałam.


Tak pttysia, ty to już jesteś ewenementem na szafie. Na pewno po raz kolejny ci czegoś zazdroszcze, mam kompleksy, okres i 250 innych dolegliwości. Szkoda tylko, że mało bystra jesteś.

seks od tyłu

17 lut 2013 - 23:45:17

najlepszy!

seks od tyłu

17 lut 2013 - 23:46:11

a może mu sie znudzilo i chcialby spróbować czegoś nowego?

seks od tyłu

17 lut 2013 - 23:52:39

komu dac kopa w tyłek za odkopanie starego topiku -.-?

seks od tyłu

17 lut 2013 - 23:53:15

Cytat
richie112
a może mu sie znudzilo i chcialby spróbować czegoś nowego?


Tak richie, cytuję twoją wypowiedź z wątku "dlaczego czytacie tylko pierwszy post w wątku:

" Zazwyczaj patrzę na stronię pierwszą, gdzieś po środku i ostatnią. Uważam ze to wystarczajaco."


Brawo bystrzaku.

seks od tyłu

17 lut 2013 - 23:55:22

Cytat
oryginal
zdradza cie z mężczyzną o imieniu Dżejson
Dokładnie albo jest gejem albo chce Cię zaatakowac w kakaowe oko! Kobieto ogarnij się!!! a co ma cąłe życie tylko po bożemu jechać? Każdy chce urozmaicenia...

seks od tyłu

18 lut 2013 - 00:01:15

Cytat
Zrudziala
Sugerujesz, że nie chce oglądać twojej twarzy?:)

seks od tyłu

18 lut 2013 - 00:09:16

o ja. po prostu lubi taka pozycje. weź dziecko zabezpieczasz się w ogóle ?

seks od tyłu

18 lut 2013 - 00:14:00

-Alicja, dziecko, myślisz choć trochę? Ogarniasz rzeczywistość? Dziś mamy 18 lutego 2013.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

facet po orgazmie