Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 7 8 9 -->

seks od tyłu

09 wrz 2012 - 23:26:16

Cytat
Zrudziala
Sugerujesz, że nie chce oglądać twojej twarzy?:)

Aaaaaaaaaaa:D

seks od tyłu

09 wrz 2012 - 23:26:40

Ale jakie urozmaicenie było, gdy nie robiliscie tego od tyłu? No nie wiem, ja ci moge co najmniej 4 pozycje podac od tyłu i nie uważam tego za monotonne

seks od tyłu

09 wrz 2012 - 23:26:41

Cytat
soso
To baby zazwyczaj sa niepoprawnymi romantyczkami i chcialy by caly seks patrzec sobie w oczka :|a.

umarłam ze śmiechu jak to przeczytałam dobre dobre :D hehe az sie popłakałam :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-09 23:27 przez agore.

seks od tyłu

09 wrz 2012 - 23:27:51

Cytat
oryginal
zdradza cie z mężczyzną o imieniu Dżejson
sie posmarkałam ze śmiechu kuźwa no buehahehahehaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
litościO_o



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-09 23:28 przez mysia_84.

seks od tyłu

09 wrz 2012 - 23:28:05

Cytat
kisza00
Cytat
Zrudziala
Sugerujesz, że nie chce oglądać twojej twarzy?:)

lubie to xD

hehehe

seks od tyłu

09 wrz 2012 - 23:31:08

lubi patrzeć na Twój tyłek, po prostu...

seks od tyłu

09 wrz 2012 - 23:31:55

Cytat
Zrudziala
Sugerujesz, że nie chce oglądać twojej twarzy?:)


Tak to zinterpretowałam:) Że myślisz, że nie chce cię oglądać czy coś:)

A tak na poważnie, to może po prostu tak jest mu najlepiej zapytaj go po prostu, my nie uprawiamy z wami seksu i nie wiemy jak to u was jest:))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-09 23:32 przez Zrudziala.

seks od tyłu

09 wrz 2012 - 23:36:04

Jak facet bierze laske od tyłu,to znaczy że normalnie go nie podnieca i dlatego ją zabiera od tyłu , gzie są włosy,pośladki no i głebiej wejdzie(to ich jara)...:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-09 23:37 przez luki009.

seks od tyłu

09 wrz 2012 - 23:48:06

pozycja jak kazda inna, moze po prostu go to kręci, proponuje pogadac o tym co lubicie a co nie, nie bedzie wątpliwosci

seks od tyłu

09 wrz 2012 - 23:51:14

Cytat
kisza00
Cytat
Zrudziala
Sugerujesz, że nie chce oglądać twojej twarzy?:)

lubie to xD

a tak powaznie, chlopak chce poporstu urozmaicenia :) moj co jakis czas tez cos nowego wymyslal xD

zreszta od pozycja od tylu ich podnieca:)
dokładnie o to tu chodzi :) zresztą plecy są bardzo pociągającą cześcią ciała ;]

seks od tyłu

09 wrz 2012 - 23:53:48

to pewnie kryptogej
normalny facet nie szuka takich perwersyjnch pozycji

seks od tyłu

09 wrz 2012 - 23:55:22

Może ma zapędy zwierzęce na Piesa;d A tak serio może takie pozycje sprawiają mu dużą większą przyjemność

seks od tyłu

09 wrz 2012 - 23:55:44

Cytat
luki009
Jak facet bierze laske od tyłu,to znaczy że normalnie go nie podnieca i dlatego ją zabiera od tyłu , gzie są włosy,pośladki no i głebiej wejdzie(to ich jara)...:P
Ciekawa teoria _._" A jak to laska chce od tylu to co to oznacza?, że jej luby jej nie jara i chce miec dobrą perspektywe na ponętną ściane przed sobą? Bo zastanawiam się w czym tkwi problem, skoro lubie od tylu ;)

Niektórzy poprostu lubią ta pozycje i głupotą jest dopatrywac się rzeczy typu " normalnie go nie podnieca".

seks od tyłu

09 wrz 2012 - 23:56:42

Cytat
soso
Cytat
luki009
Jak facet bierze laske od tyłu,to znaczy że normalnie go nie podnieca i dlatego ją zabiera od tyłu , gzie są włosy,pośladki no i głebiej wejdzie(to ich jara)...:P
Ciekawa teoria _._" A jak to laska chce od tylu to co to oznacza?, że jej luby jej nie jara i chce miec dobrą perspektywe na ponętną ściane przed sobą? Bo zastanawiam się w czym tkwi problem, skoro lubie od tylu ;)

Niektórzy poprostu lubią ta pozycje i głupotą jest dopatrywac się rzeczy typu " normalnie go nie podnieca".

nie-e

seks od tyłu

09 wrz 2012 - 23:59:54

Cytat
mynameisnicoll
Witam, jestem z moim facetem juz 2 lata, od ostatnich 2-3miesięcy zaobserwowałam, że gdy się kochamy chce robić to od tyłu. Wcześniej tak nie miał. Czym to może być spowodowane? Co to może oznaczać?

Jesteś z facetem DWA LATA i jesteś w szoku, bo on w końcu się przemógł (zapewne miał dość pozycji misjonarskiej) i zaproponował jakąś inną od standardowej pozycję? Cóż to może oznaczać? Może partner się znudził tym co się dzieje w łóżku i próbuje jakoś coś ten tego... UROZMAICIĆ?


Jak można być z kimś dwa lata i nie uskuteczniać wszystkich pozycji na jakie pozwalają nam nasze wątłe ciałka?


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

problem w łóżku