Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

myśli o zdradzie

08 wrz 2012 - 19:46:12

Czy to jest normalne że własny chłopak ze mną nie sypia, że nie okazuje mi żadnej czułości, poza słowami.Spotkałyście się z taką sytuacją? Już nie mam sił poruszać tego tematu bo mnie zbywa... nachodzą mnie myśli o zdradzie...

myśli o zdradzie

08 wrz 2012 - 19:48:18

jak to nie sypia?nie chce sexu?może ma jakiś intymny probelm,pytałaś go?ile jesteście ze sobą?

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

myśli o zdradzie

08 wrz 2012 - 19:49:35

może ma jakieś intymne lub inne problemy? spróbuj go o to delikatnie podpytac

myśli o zdradzie

08 wrz 2012 - 19:49:44

na początku ze mną sypiał, mało bo mało ale sypiał.a teraz gdy śpię u niego to po prostu się odwraca ode mnie i zasypia nawet mnie nie przytuli:( jestesmy ze soba prawie rok

myśli o zdradzie

08 wrz 2012 - 19:50:18

musi coś mu leżeć na wątrobie... nawet Cię nie przytula? nic? czy tylko o "spanie" chodzi?
no to przykro mi:( nie poddawaj się, wymuś na nim rozmowę i dowiedz się o co chodzi. w innym wypadku wykończysz się domysłami ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-08 19:51 przez marila8.

myśli o zdradzie

08 wrz 2012 - 19:50:25

Ja mam tak z dziewczyną swoją, 2-3 miesiące bez sexu, czułości itp a jak zrobie wojnę o to to usłyszę że ona nie ma ochoty i nie mam prawa jej zmuszać do tego. Związek kilka lat i takie o to rzeczy muszę teraz znosić..

myśli o zdradzie

08 wrz 2012 - 19:51:10

może nie chce sie spieszyć, może jest na tyle umoralniony, że chce po ślubie, może ma problem intymny, a może ma problem sam ze sobą (wstydzi się, jest uprzedzony czy cokolwiek innego)

Cytat
lusienka_18
może nie chce sie spieszyć, może jest na tyle umoralniony, że chce po ślubie, może ma problem intymny, a może ma problem sam ze sobą (wstydzi się, jest uprzedzony czy cokolwiek innego)

doczytałam Twoje odpowiedzi.. nie wiem o co mu chodzi...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-08 19:52 przez lusienka_18.

myśli o zdradzie

08 wrz 2012 - 19:52:13

nie przytula mnie ani nic... tylko buzi mi da jak się żegnamy...a to buzi takie jakby ciotce dawal a nie dziewczynie swojej

myśli o zdradzie

08 wrz 2012 - 19:55:05

Cytat
poileburaki
Ja mam tak z dziewczyną swoją, 2-3 miesiące bez sexu, czułości itp a jak zrobie wojnę o to to usłyszę że ona nie ma ochoty i nie mam prawa jej zmuszać do tego. Związek kilka lat i takie o to rzeczy muszę teraz znosić..

też bym nie chciała sypiać z facetem który kupuje noszone rajstopy

myśli o zdradzie

08 wrz 2012 - 19:57:16

niektórzy mają problemy lub zanik libido a na to są leki od specjalistów!!!

myśli o zdradzie

08 wrz 2012 - 19:58:48

moze cie po prostu nie kocha, albo to czlowiek nie okazujacy uczuc i nie lubiacy seksu (co u faceta jest meeega dziwne, ja sie musze od swojego opedzac)

myśli o zdradzie

08 wrz 2012 - 20:14:26

Może zaraził się grzybem od innej i teraz boi się, że Ciebie też zarazi :P

myśli o zdradzie

08 wrz 2012 - 20:20:30

Cytat
lawerna
Cytat
poileburaki
Ja mam tak z dziewczyną swoją, 2-3 miesiące bez sexu, czułości itp a jak zrobie wojnę o to to usłyszę że ona nie ma ochoty i nie mam prawa jej zmuszać do tego. Związek kilka lat i takie o to rzeczy muszę teraz znosić..

też bym nie chciała sypiać z facetem który kupuje noszone rajstopy

:D:D:D

myśli o zdradzie

08 wrz 2012 - 20:24:40

to jakis dziwny ten twój chłopak, moze go juz nie podniecasz? postaw sprawe jasno zapytaj o co chodzii niech mówi. ja z moim chłopem nie mam problemów, zawsze mnie przytuli itp :)

myśli o zdradzie

08 wrz 2012 - 20:24:59

Cytat
lawerna
Cytat
poileburaki
Ja mam tak z dziewczyną swoją, 2-3 miesiące bez sexu, czułości itp a jak zrobie wojnę o to to usłyszę że ona nie ma ochoty i nie mam prawa jej zmuszać do tego. Związek kilka lat i takie o to rzeczy muszę teraz znosić..

też bym nie chciała sypiać z facetem który kupuje noszone rajstopy

pewnie jego partnerka nie wie, że jest fetyszystą, biedna kobieta

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

seks od tyłu