Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Striptiz

16 wrz 2012 - 18:00:52

Cytat
keyy
Zaspokajanie fantazji erotycznych faceta poprzez striptiz to grzech i brak szacunku do samej siebie! . ;]
Te które tak uważają, muszą być cholernie nudne w łóżku.

Striptiz

16 wrz 2012 - 18:26:53

Cytat
biedra999
Niechcący 2 razy wrzuciłam komentarz - dodam więc tylko - STRIPTIZ?! Ty prostytutka jesteś czy jego dziewczyna? Miejcie do siebie szacunek... A później pretensje, że facet traktuje swoją kobietę jedynie jak obiekt do zaspokajania potrzeb seksualnych...

nikt jej nie zmusza to raz a dwa to fakt ze robi to dla swojego chlopaka czyli co jest prostytutka???
jak dla mnie twoja wypowiedz nie wnosi nic do tematu watku.
przynajmniej w ich zwiazku nie wieje nuda..

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Striptiz

16 wrz 2012 - 18:29:01

jakie wszystkie porządne, " szaunjcie się" :D Widać, że wasze "łóżkowe"życie polega na tym, że rozbieracie się i kładziecie jak kłoda, bo wszystko jest wulgarne i w ogóle fuj, "dziwkarskie". Podejrzewam, że 3/4 z Was, twierdzących, że to upokarzające, że pierwsze kroki do zostania prostytutką (..) - ZAZDROŚCICIE, BO WY NIE UMIAŁYBYŚCIE TAK ZASKOCZYĆ FACETA, ALBO JESTEŚCIE JUŻ W FAZIE ZWIĄZKU " STARE MAŁŻEŃSTWO ", GDZIE DAJECIE SOBIE CMOKASKI W POLICZKI I ZASPOKAJACIE FACETA ( BO NA PEWNO NIE SIEBIE Z TYM PODEJŚCIEM.. ) NA MISJONARZA. cóż, szkoda mi Was, bo macie ze sobą duży problem :) a porównując striptiz z prostytucją.. no wychodzi na jaw, jaki macie tok myślenia :)

Striptiz

16 wrz 2012 - 18:33:09

autorko świetny temat serio:))))
rozbawily mnie te umoralniajace wypowiedzi i wiesz co, twoj temat zachecil mnie zebym tez swojemy mezowi zrobila male rozbieranko.
jestem kobieta przed 30-stka, jestem matka, jestem zona i dzis zrobie rubaszny striptiz mojemu mędżowi heheheh taki grzeszny i bezwstydny achhhh

Striptiz

16 wrz 2012 - 18:34:18

O matko, jak chce zrobić dla swojego faceta to niech zrobi :) To żaden brak szacunku do siebie, przecież to jej facet, nie jakiś obcy.

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Striptiz

16 wrz 2012 - 18:44:12

Cytat
Motylica22
autorko świetny temat serio:))))
rozbawily mnie te umoralniajace wypowiedzi i wiesz co, twoj temat zachecil mnie zebym tez swojemy mezowi zrobila male rozbieranko.
jestem kobieta przed 30-stka, jestem matka, jestem zona i dzis zrobie rubaszny striptiz mojemu mędżowi heheheh taki grzeszny i bezwstydny achhhh


haha, grzesznica :D podobno kobiety około trzydziestki są najseksowniejsze, korzystaj! :D

Striptiz

16 wrz 2012 - 18:47:15

Cytat
biedra999
Niechcący 2 razy wrzuciłam komentarz - dodam więc tylko - STRIPTIZ?! Ty prostytutka jesteś czy jego dziewczyna? Miejcie do siebie szacunek... A później pretensje, że facet traktuje swoją kobietę jedynie jak obiekt do zaspokajania potrzeb seksualnych...

wolę zeby facet traktowal mnie jak takie obiekt do zaspokajania potrzeb seksualnych niz jako obiekt to sprzątania, prania, prasowania czy gotowania..no ale zapomnialam, w normalnych zwiazkach kobieta nei jest obiektem seksualnych- oczywiscie ze jest- no chyba ze koles ją bierze bo jest baardzo bogata, ale robi wokół niego jak robot..

uwazam, ze zrobienie striptizu nie jest jakies mega ponizajace- ok, moze i jest jak ktos by ja do tego zmuszal, a nie jak sie chce to zrobic...to pprzepraszam, ale seks oralny, analny czy cos tam jeszcze...to juz co? na szubienicę z nią ?

Striptiz

16 wrz 2012 - 18:50:37

fajniej by było coś dłuższego, żeby jednak te pończochy go zaskoczyły ;)

Striptiz

16 wrz 2012 - 18:55:30

Ale co nie które z Was pruderyjne, w gustownym (nie typowo wulgarnym) striptizie nie ma nic złego, zwłaszcza dla mężczyzny, którego się kocha. To po prostu jedna z metod urozmaicenia życia erotycznego :) A co do pytania nie musi być to króka spódniczka, może być czarna dopasowana do połowy ud, byłaby najlepsza :)

Striptiz

16 wrz 2012 - 19:03:37

dziewczyny wyluzujcie ! dziewczyna jest pewna swej seksualności wiec niech zaszaleje. nic nie kreci bardziej faceta jak pewnosc swojej seksualnosci u jego dziewczyny

proponuje cos bardziej sexy jesli chodzi o muzyke - moze erotic lounge ?? to jest mega zmyslowa muzyka ktory oszolomi twojego faceta na sam dzwiek juz nie wspominajac wrazen wzrokowych

spodenek nie zakladaj - zaloz spodniczke a czy pas bedzie wystawac czy nie ? czy to wazne w striptizie ? niech nacieszy wzrok kazdym elementem

Cytat
majek_majek
jakie wszystkie porządne, " szaunjcie się" :D Widać, że wasze "łóżkowe"życie polega na tym, że rozbieracie się i kładziecie jak kłoda, bo wszystko jest wulgarne i w ogóle fuj, "dziwkarskie". Podejrzewam, że 3/4 z Was, twierdzących, że to upokarzające, że pierwsze kroki do zostania prostytutką (..) - ZAZDROŚCICIE, BO WY NIE UMIAŁYBYŚCIE TAK ZASKOCZYĆ FACETA, ALBO JESTEŚCIE JUŻ W FAZIE ZWIĄZKU " STARE MAŁŻEŃSTWO ", GDZIE DAJECIE SOBIE CMOKASKI W POLICZKI I ZASPOKAJACIE FACETA ( BO NA PEWNO NIE SIEBIE Z TYM PODEJŚCIEM.. ) NA MISJONARZA. cóż, szkoda mi Was, bo macie ze sobą duży problem :) a porównując striptiz z prostytucją.. no wychodzi na jaw, jaki macie tok myślenia :)

zgadzam sie !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-16 19:05 przez lena-222.

Striptiz

16 wrz 2012 - 19:38:13

podziwiam i też bym tak chciała. a kieckę spróbój założyć trochę dłuższą, nich ma facet niespodziankę

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mam kolorowego chłopaka