Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Striptiz

31 sie 2012 - 17:02:09

Sadzę, że wszystkie te które to potępiają i wyzywają autorkę od dziw**, prostytutek, debilek czy cholera wie kogo, same albo nie mają ciała (nadwaga, albo 40 na karku), albo zdolności lub po porstu nie mają dla kogo ;) ZAZDROŚĆ to moje panie zła cecha :)
A propos wieku to niby dlaczego za młody?! Sorry, ale ma czekać do 40 aż facet będzie potrzebował okularów, żeby zjarzyć co lasa robi i dostać zawału serca w trakcie?! Sorry, ale gość jest dorosły. Oceniające negatywnie, są pewnie parę lat starsze a mają się za Bóg wie kogo.
Poza tym to nie nie jest nieznajomy, tylko dziewczyna jest z nim w zażyłej relacji!
Do autorki: świetny pomysł! a co do spódniczki, to zwykła mini powinna zakryć co trzeba.

Striptiz

16 wrz 2012 - 16:51:18

Ja robiłan stripteez swojemu facetowi wielokrotnie i jaki w tym brak szacunku do siebie? Poprostu jest najbliższa mi osobą i nie mam przy nim jakichs dziwnych skrepowan. Dla mnie brakiem szacunku bylooby pozwalani żeby podniecal się innymi kobietami ale wlasna? Moze na wszystkie sposoby i jest to wlasciwe. Mój mężczyzna mnie szanuje daje ogromne wsparcie ciepło i nigdy nie traktował jak zabawkę seksualną a każdą inbwencję łóżkowa docenia. Dyiwi mnie to oburyenie i pruderzjność. Polecam wejsc na youtube i znależć filmiki carmen electry ze strip dance i dodac od siebie wlasne ruchy jesli ktos nie wie jak sie zabrać. Piosenka to you live your hat on joe cocera albo i like the way you move bodyrockers... z czym ta pierwsza jest bardzo często w roznich filmikach instruktazowych ;). Żeby nie narazić sie na ataki mam 23 lata mó mężczyzna 28 i planujemy śluc to coś tu chyba w tych teoriach nie gra ;). Spontanicznośc wrogiem rutyny
Bez eksperymentów szybko może zacząć robic się nudno dlatego jestem jak najbardziej za ;0



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-16 16:53 przez Rouge_Devil.

Striptiz

16 wrz 2012 - 16:56:33

w tym wieku takie rzeczy.. ehe. później ludzie się dziwią że dziewczyny 20letnie z dziećmi chodzą. porażka.

Striptiz

16 wrz 2012 - 17:11:59

Zaspokajanie fantazji erotycznych faceta poprzez striptiz to grzech i brak szacunku do samej siebie! . ;]

Striptiz

16 wrz 2012 - 17:15:49

Cytat
keyy
Zaspokajanie fantazji erotycznych faceta poprzez striptiz to grzech i brak szacunku do samej siebie! . ;]
Niektóre osoby nie powinny się wypowiadać w ogóle ... naprawdę

Striptiz

16 wrz 2012 - 17:18:19

Cytat
fiolarka
Ja proponuję piosenkę Eminema "Superman"

Albo Nine Inch Nails "Physical"

Te piosenki są NAJLEPSZE na taką okazję. ;]

Właśnie miałam to zaproponować

Striptiz

16 wrz 2012 - 17:19:21

Cytat
jacky70
Cytat
keyy
Zaspokajanie fantazji erotycznych faceta poprzez striptiz to grzech i brak szacunku do samej siebie! . ;]
Niektóre osoby nie powinny się wypowiadać w ogóle ... naprawdę
Masz rację. Nie powinnaś, skoro nie rozumiesz ironii.

Striptiz

16 wrz 2012 - 17:25:35

Zazdrościcie dziewczynie ze jest odważna i napewno seksowna skoro wie, że w ten spodób go podnieci a nie rozśmieszy.. :) bo tańczący pasztet raczej wygląda śmiesznie. :D

Striptiz

16 wrz 2012 - 17:36:49

Śmieszne są dziewczyny, które wyzywają autorkę. Mają dziwne pojęcie o świecie... Uważam, że to świetny pomysł :)
Z piosenek mogłabym polecić:
Fiona Apple - Criminal
Gin Wigmore - Kill of the night



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-16 17:38 przez crishbone.

Striptiz

16 wrz 2012 - 17:46:31


Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-16 17:50 przez xxx321.

Striptiz

16 wrz 2012 - 17:50:23

Rób a pewnie,masz ochotę rób chłopak na pewno będzie zaaadowolony...nie rozumię obruszenia mają po 20 i 21 lat,uprawiają sex ok,jeszcze niech pomyslą o zabezpieczeniu i cieszą sie sobą:)

Striptiz

16 wrz 2012 - 17:51:55

Cytat
biedra999
Cytat
Arionell
Cytat
biedra999
Niechcący 2 razy wrzuciłam komentarz - dodam więc tylko - STRIPTIZ?! Ty prostytutka jesteś czy jego dziewczyna? Miejcie do siebie szacunek... A później pretensje, że facet traktuje swoją kobietę jedynie jak obiekt do zaspokajania potrzeb seksualnych...

To, że robi mu striptiz, nie znaczy, że jest dz**ką.
Jednak masz rację, starzejesz się ;]
Striptiz to nie wulgarne wywijanie tyłkiem.

Nie chodzi o to, czy jest czy nie jest panią lekkich obyczajów - nie to było sensem wypowiedzi. Striptiz może i owszem ale w trochę poważniejszym wieku i nie dla 20-letniego chłystka... Takie jest moje zdanie.

A kiedy ma robić striptiz? Jak będzie miała 60 lat? Hhahah.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-16 17:52 przez paulyne.

Striptiz

16 wrz 2012 - 17:56:03

fajny pomysł ;P

Striptiz

16 wrz 2012 - 17:57:50

Przecież nie robi tego striptizu dla obcego gościa,są razem kochają się,ma odwage zrobić mu taką przyjemność niech robi...

Owszem są młodzi,ale nie ma im co kazań prawić skoro sex już uprawiają:)

Striptiz

16 wrz 2012 - 18:00:27

Ja akurat w striptizie chyba bym się nie czuła, więc nie zamierzam próbować, ale nie wiem dlaczego spełnianie swoich fantazji (partner moje, a ja partnera) to ma być brak szacunku do siebie hahaha. Przecież ona nie pokazuje tego wszystkim tylko swojemu mężczyźnie ludzie. Babcine gadanie jakby tylko w pozycji na misjonarza i po ciemku można było uprawiać seks...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-16 18:02 przez Cholerka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy rozmawiacie ze swoim chłopakiem o okresie??