Obecnie rozmawiamy o:

zabawki dla chłopców

gorący temat

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Cyfrowe menu

wczoraj o 19:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Striptiz

31 sie 2012 - 12:40:20

Cytat
aga104
Cytat
Arionell
Cytat
biedra999
Niechcący 2 razy wrzuciłam komentarz - dodam więc tylko - STRIPTIZ?! Ty prostytutka jesteś czy jego dziewczyna? Miejcie do siebie szacunek... A później pretensje, że facet traktuje swoją kobietę jedynie jak obiekt do zaspokajania potrzeb seksualnych...

To, że robi mu striptiz, nie znaczy, że jest dz**ką.
Jednak masz rację, starzejesz się ;]
Striptiz to nie wulgarne wywijanie tyłkiem.

POPIERAM, eksperymenty w stałym związku sa potrzebne - ja nie widze w tym nic złego, a znam kobiety które nigdy przy świetle się przed swoim facetem nie rozbiorą i to jest dla mnie nienormalne a nie chęć odmiany.
Sama się do tego zbieram ale zawsze mój mnie czymś wkurza i twierdze że nie zasłużył:D
I lubię byc czasem tylko obiektem zaspokajania potrzeb seksualnych, o tak:)
Co do spódnicy ja bym włożyła dłuższą, bo wiadomo że o stopniowanie tu chodzi, ale jak nie masz innej może byc i krótka tylko żeby jakoś do siebie pasowało wszystko:P

ja ź moim byłym tak miałam, źe wstydźiłam się roźebrać w dźien :D:D
uwaźam, źe to głupie!
haha teź cźasem myślę, źe moj na niektore rźecźy nie źasluguje! ;D
nawet nie wiedźą ile tracą :D

Striptiz

31 sie 2012 - 12:41:30

Cytat
biedra999
Cytat
Arionell
Cytat
biedra999
Niechcący 2 razy wrzuciłam komentarz - dodam więc tylko - STRIPTIZ?! Ty prostytutka jesteś czy jego dziewczyna? Miejcie do siebie szacunek... A później pretensje, że facet traktuje swoją kobietę jedynie jak obiekt do zaspokajania potrzeb seksualnych...

To, że robi mu striptiz, nie znaczy, że jest dz**ką.
Jednak masz rację, starzejesz się ;]
Striptiz to nie wulgarne wywijanie tyłkiem.

Nie chodzi o to, czy jest czy nie jest panią lekkich obyczajów - nie to było sensem wypowiedzi. Striptiz może i owszem ale w trochę poważniejszym wieku i nie dla 20-letniego chłystka... Takie jest moje zdanie.

O matko ja swojemu chłopakowi też robiłam kilka razy striptiz i jakoś ma nadal do mnie szacunek i jestem już z nim 6 lat, nie widzę nic w tym złego, przecież nie będą się bzykali podczas tego striptizu i tego nagrywali, tylko dziewczyna potańczy w dodatku przed swoim facetem

zweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

Striptiz

31 sie 2012 - 12:43:14

nie widze w tym nic dziwnego :) spódniczka mini będzie fajna, tak dziewczęco :) lepsza niż spodenki na pewno.

Striptiz

31 sie 2012 - 12:44:13

Cytat
biedra999
Cytat
Arionell
Cytat
biedra999
Niechcący 2 razy wrzuciłam komentarz - dodam więc tylko - STRIPTIZ?! Ty prostytutka jesteś czy jego dziewczyna? Miejcie do siebie szacunek... A później pretensje, że facet traktuje swoją kobietę jedynie jak obiekt do zaspokajania potrzeb seksualnych...

To, że robi mu striptiz, nie znaczy, że jest dz**ką.
Jednak masz rację, starzejesz się ;]
Striptiz to nie wulgarne wywijanie tyłkiem.

Nie chodzi o to, czy jest czy nie jest panią lekkich obyczajów - nie to było sensem wypowiedzi. Striptiz może i owszem ale w trochę poważniejszym wieku i nie dla 20-letniego chłystka... Takie jest moje zdanie.


Chłystka? To że ma 20 lat oznacza, że jest niepoważnym gówniarzem? Znasz go? Jak można oceniać ludzi tylko przez pryzmat wieku?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-31 12:45 przez k8mc.

Striptiz

31 sie 2012 - 12:46:03

Mam pomysł zaczerpnięty z filmu aczkolwiek wg mnie bardzo dobry:
-jeśli z nim mieszkasz- załóż na to długi szlafrok-że niby idziesz spać i wgl jakiś domyslerń będzie na początku że coś kombinujesz
-jeśli przychodzisz do niego z wizytą urodzinowa-załóż bielizna/seksowne wdzianko i na to tylko płaszcz-z pewnością będzie to mniłe zakoczenie dla niego:)
Powodzenia!:)

Striptiz

31 sie 2012 - 12:46:07

oj dziewczyny ja mam na roku właśnie 20-23latków i to takie dzieciaki że szok... ręce opadają. Na hasło : łechtaczka, pochwa, penis, penetracja to wpadają w dziki śmiech. Gorzej niż w gimnazjum ;/

Striptiz

31 sie 2012 - 12:49:39

wg mnie nie zawsze wiek świadczy o dojrzałości-znam kilku jeszcze nastolatków którzy wiele w życiu przeszli a zachowują się aż nadto powaznie i dorośle a mam też prawie 30letniego kuzyna którego zachowanie czasami nmadaje się do podstawówki więc nie ma co od razu z góry oceniać-nieznając osoby-ze 20latek to od razu neidojrzałe dziecko i na odwrót...

Striptiz

31 sie 2012 - 12:51:06

Cytat
jnoiztchm
kup mu wejsciowke do klubu gogo ;]

Striptiz

31 sie 2012 - 12:53:32

wstyd czytać takie komentarze , które ja linczują mamy 21 wiek, jeśli się kochają i są ze sobą z tego powodu, to dlaczego to ma zniszczyć ich związek , ja uważam przeciwnie , że pogłębi to uczucie:) Co innego gdyby byli ze sobą tylko do zaspokajania potrzeb . powodzenia i ... odwagi:)

Striptiz

31 sie 2012 - 12:54:02

Cytat
nicolenkaa
oj dziewczyny ja mam na roku właśnie 20-23latków i to takie dzieciaki że szok... ręce opadają. Na hasło : łechtaczka, pochwa, penis, penetracja to wpadają w dziki śmiech. Gorzej niż w gimnazjum ;/

No niestety, ja znam podobnych nawet 35-latków, ale mam znajomych po 20-ce i są normalniejsi od tych 10 lat od nich starszych. Więc nie ma reguły i nie powinno się oceniać kogoś tylko ze względu na wiek...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-31 13:07 przez k8mc.

Striptiz

31 sie 2012 - 12:54:02

Cytat
joangreen
Mam pomysł zaczerpnięty z filmu aczkolwiek wg mnie bardzo dobry:
-jeśli z nim mieszkasz- załóż na to długi szlafrok-że niby idziesz spać i wgl jakiś domyslerń będzie na początku że coś kombinujesz
-jeśli przychodzisz do niego z wizytą urodzinowa-załóż bielizna/seksowne wdzianko i na to tylko płaszcz-z pewnością będzie to mniłe zakoczenie dla niego:)
Powodzenia!:)

motywm ź płasźcźem jest dobry :D
kiedyś posźłam do mojego w płasźcźyku takim wiosennym a pod spodem chyba tylko bieliźne miałam ;D
ale sie ciesźył :D

Striptiz

31 sie 2012 - 13:03:00

umarałam! :D nie wiedziałam, że rozebranie się przed swoim facetem w niebanalny sposób robiąc mu prezent jest poniżaniem się!
a wydawało mi się, że jestem szanującą siebie dziewczyną, a tu taki psikus :(

Striptiz

31 sie 2012 - 13:08:44

te co myślą że to niemoralne to pewnie grubo po 50 są to da się wybaczyć...a tak to w sumie jeśli ktoś jest zakompleksiony to też na striptiz się nie odważy hehe...życzę powodzenia...aaa najlepsze później są wątki "bo facet się mną znudził" heheheheeee...takie moje przemyślenia

Striptiz

31 sie 2012 - 16:52:14

Ja rowniez zycze powodzenia!:) i zazdroszcze bo ja bym sie na to nie odwazyla;D
i jak jedna juz pisala rowniez mysle ze fajnie by wygladalo jakbys na to nalozyla tylko jego koszule;)
A co do piosenki to polecam: Rihanna - Skin:)
Tekst nadaje sie idealnie;D:) a mysle ze muzyka rowniez:)

Striptiz

31 sie 2012 - 16:58:38

Cytat
Medussaa
Cytat
biedra999
Osz losie... Striptiz na 20 urodziny... Chyba się starzeje...
A panna pewnie jeszcze nie pełnoletnia :D

no pewnie i nie :)

haha a czy to obcy facet który jej za to zapłaci ? ;> hm.. skoro tak pewnie większość z nas jest prostytutkami boo wyskoczyło dla swoich mężczyzn w seksownej bieliźnie ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy rozmawiacie ze swoim chłopakiem o okresie??