Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

Nietypowa uroda

dzisiaj o 15:10

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sex to nic wielkiego, przereklamowany towar nie wiem po co tyle szumu.

Cytat
bellagnos
Ja dalam mialam 26 lat jak wyszlam za maz. Wczesniej mialam kilku chlopakow w tym jednego ktory baaardzo chcial sexu ale odmowilam. Po jakism czasie rozstalismy sie a pozniej dowiedzialam sie ze zostawil dziewczyne jak powiedziala mu ze jest w ciazy. Moglam to byc ja.

Ja czekalam do slubu ze wzgledow religijnych, mialam tak osobiste spotkanie z Jezsem ze nie dalo sie inaczej, po ludzku sie nie da ale moca Boza tak.

no wlasnie opowiedz..

Na trzymanie dziewictwa do nocy poślubnej decydują sie głównie ludzie religijni (choć to nie reguła - jeśli kogos uraziłam to przepraszam).
Jednak jeśli należą do tej religijnej części to wiadomo biorą ślub kościelny, który jest dla nich świętością i nie uznają rozwodów.
Jak część z dziewczyn napisała - nie każdy do siebie pasuje fizyczną stroną miłości - pisząc ładnie ;)
Wniosek nasuwa się sam... męczą się, cierpią przez resztę swojego życia :( a jak wiadomo seks jest jedną z najważniejszych części naszego życia, wpływa na nasz rozwój fizyczny (rodzicielstwo) i psychiczny (rozwija zmysłową część naszej psychiki), zaspokaja m.in. poczucie bliskości, które jest prawie, że podstawą udanego związku...

Ehhh to się pięknie rozpisałam :D JESTEM PRZECIWNA TEGO TYPU ZABIEGOM co nie jest jednoznaczne (jak to któraś z Was napisała) dawaniem d*** wszem i wobec - mówiąc brzydko. ;)

ja jestem za WYPRÓBOWANIEM.... bo to tak jakbyś kupowała sukienke w sklepie nie przymierzając... zupełnie bez sensu bo jest 80 % szans że nie bedzie dobrze leżeć ;ppp

Cytat
yasmin
Jesteście za czy przeciw ?? [ plus uzasadnienia]
Pozdrawiam ;))


Ja jestem ZA :) choć nie jestem jakaś niewiadomo jak wierząca :P
Moim zdaniem wtedy ta NOC jest naprawdę tajemnicza i magiczna :P

ale z drugiej strony jeśli się nie dotrzyma do nocy poślubnej to przynajmniej można sprawdzic czy partner/partnerka "nadaje się " :P

Cytat
mka18
Cytat
blue
ja osobiście przeciw - bo jak sie okaze, ze po slubie para nie pasuje do siebie pod wzgledem lozkowym, to lipa :)

Jeśli istnieje prawdziwa miłosc pomiędzy dwoma osobami to to że nie pasują do siebie pod wzgledem łozkowym jest w stanie rozbić ich zwiazek?
Moim zdaniem seks nie jest istotą miłości, owszem jest bardzo ważny ale nie najważniejszy.

Tak jak piszą poprzedniczki to indywidualna sprawa :) Jestem za wstrzymaniem się ale to BARDZO trudne.

bzdura! jeżeli nie pasujecie do siebie w łózku to nawet miłośc nie pomoże... no chyba że ktoś ma zamiar umartwiać się do śmierci ale to już jego sprawa i jego umartwienie...

Cytat
Rozspiewana
Do ślubu jak najbardziej.
Poza względami zdrowotnymi (możliwość złapania jakiejś choroby, o HIV nie wspominając...) do końca życia będziesz meć swiadomość (i Twój mąż), że jesteś TĄ JEDYNĄ.
Co powie Twój przyszły mąż, kiedy wasze dzieci zapytają: "jaka była mama gdy miała -naście lub -dzieścia lat?"? Chciałabyś, żeby Twoje wasze dziecko usłyszało wtedy: "No... wiesz... Miała kilku facetów zanim mnie poznała, nie miała hamulców moralnych"? Nie sądzę.

Jeśli ktoś chce, to się uda. ;)


Co do "niepasowania": po 1. jeśli facet nie jest impotentem a kobieta jest prawidłowo zbudowana to nie ma możliwości by się nie dopasowali. Narządy rozrodcze są tak "skonstruowane", że się dopasują, już się o to nie martwcie. Poza tym drugiego człowieka (w kwestii nie tylko seksualnej z resztą) uczy się przez całe życie. ;)
po 2. jeśli dla kogoś seks jest najważniejszy i stawia między słowem "miłość" a "seks" znak równości... To pozostaje mi tylko współczuć. :(

popadacie w skrajności dziewczyny...
i zbyt dosłownie rozumiecie niektóre kwestie.....

Cytat
Rozspiewana
Do ślubu jak najbardziej.
Poza względami zdrowotnymi (możliwość złapania jakiejś choroby, o HIV nie wspominając...) do końca życia będziesz meć swiadomość (i Twój mąż), że jesteś TĄ JEDYNĄ.
Co powie Twój przyszły mąż, kiedy wasze dzieci zapytają: "jaka była mama gdy miała -naście lub -dzieścia lat?"? Chciałabyś, żeby Twoje wasze dziecko usłyszało wtedy: "No... wiesz... Miała kilku facetów zanim mnie poznała, nie miała hamulców moralnych"? Nie sądzę.

Jeśli ktoś chce, to się uda. ;)


Co do "niepasowania": po 1. jeśli facet nie jest impotentem a kobieta jest prawidłowo zbudowana to nie ma możliwości by się nie dopasowali. Narządy rozrodcze są tak "skonstruowane", że się dopasują, już się o to nie martwcie. Poza tym drugiego człowieka (w kwestii nie tylko seksualnej z resztą) uczy się przez całe życie. ;)
po 2. jeśli dla kogoś seks jest najważniejszy i stawia między słowem "miłość" a "seks" znak równości... To pozostaje mi tylko współczuć. :(

Wybacz ale bardziej kretyńskiej wypowiedzi to dawno nie czytałam!!!
Po pierwsze: dziecko pytając się o to jaka była mama -naście - dzieścia lat temu nie ma na myśli jej rozwoju seksualnego - o to sie nie martw!
Po drugie: uwierz mi, że ludzie mogą się nie dopasować fizycznie...
Jesteś chyba jeszcze bardzo młodą osobą skoro masz takie zdanie na powyższy temat i życzę Ci żebyś nigdy na własnej skórze nie przekonała się, że jesteś w błędzie.

z jednej strony za a z drugiej przeciw . sama mam taki dylemat ciekawa jestem wypowiedzi;P

Cytat
littlemiss
Cytat
mka18
Cytat
blue
ja osobiście przeciw - bo jak sie okaze, ze po slubie para nie pasuje do siebie pod wzgledem lozkowym, to lipa :)

Jeśli istnieje prawdziwa miłosc pomiędzy dwoma osobami to to że nie pasują do siebie pod wzgledem łozkowym jest w stanie rozbić ich zwiazek?
Moim zdaniem seks nie jest istotą miłości, owszem jest bardzo ważny ale nie najważniejszy.

Tak jak piszą poprzedniczki to indywidualna sprawa :) Jestem za wstrzymaniem się ale to BARDZO trudne.

bzdura! jeżeli nie pasujecie do siebie w łózku to nawet miłośc nie pomoże... no chyba że ktoś ma zamiar umartwiać się do śmierci ale to już jego sprawa i jego umartwienie...

Littlemiss przywróciłaś mi wiarę w człowieka :P dziękować, dziękować :)

Cytat
Rozspiewana
Do ślubu jak najbardziej.
Poza względami zdrowotnymi (możliwość złapania jakiejś choroby, o HIV nie wspominając...) do końca życia będziesz meć swiadomość (i Twój mąż), że jesteś TĄ JEDYNĄ.
Co powie Twój przyszły mąż, kiedy wasze dzieci zapytają: "jaka była mama gdy miała -naście lub -dzieścia lat?"? Chciałabyś, żeby Twoje wasze dziecko usłyszało wtedy: "No... wiesz... Miała kilku facetów zanim mnie poznała, nie miała hamulców moralnych"? Nie sądzę.

Jeśli ktoś chce, to się uda. ;)


Co do "niepasowania": po 1. jeśli facet nie jest impotentem a kobieta jest prawidłowo zbudowana to nie ma możliwości by się nie dopasowali. Narządy rozrodcze są tak "skonstruowane", że się dopasują, już się o to nie martwcie. Poza tym drugiego człowieka (w kwestii nie tylko seksualnej z resztą) uczy się przez całe życie. ;)
po 2. jeśli dla kogoś seks jest najważniejszy i stawia między słowem "miłość" a "seks" znak równości... To pozostaje mi tylko współczuć. :(

mysle ze dopasownie= taki sam poped seksulany a nie dlugos czlonka czy pochwy;// bo co to tego drugiego... trening czyni mistrza!

Cytat
kredka
Cytat
bellagnos

Ja czekalam do slubu ze wzgledow religijnych, mialam tak osobiste spotkanie z Jezsem ze nie dalo sie inaczej, po ludzku sie nie da ale moca Boza tak.

bardzo interesujace:)) opowiesz o tym spotkaniu cos wiecej???:))

Zawsze mi o tym trudno pisać prościej mówić ;) ale w skrócie . gdy miałam 14 lat ktoś zaprosił mnie na msze o uzdrowienie choć nie miałam
pojęcia co tam się będzie działo poszłam. Okazało się ze jest organizowana przed wspólnoty Odnowy w Duchu świętym członkowie tych wspólnot o kilkudziesięciu lat doświadczają osobistego spotkania z Bogiem który mówi zwracając się bezpośrednio do danej osoby, uzdrawia duchowo i fizycznie, daje wew. pokój. Ja na początku patrzyłam słuchałam świadectw uzdrowionych a gdy rozpoczęła się modlitwa taka spontaniczna wszyscy na raz mówią własnymi słowami z serca Duch święty stąpił i doświadczyłam wew. poruszenia błogości, radości ,nawet nie umiem tego opisać ( często opisują to osoby które doświadczyły śmierci klinicznej) . Od tej pory moje życie sie zaczęło zmieniać bo nabrało głębszego sensu pewności ze On jest blisko ( miałam kilka modlitw wstawienniczych na których Bóg mówił do mnie bardzo osobiste przez innych o takich aspektach mojego życia o których nikt nie mógł wiedzieć).

Polecam film „Duch” niedawno leciał w tvp teraz można go obejrzeć na youtube jest to dokument o działaniu Ducha świętego nakręcony w Ugandzie Brazylii i w Polsce.

Wszystkich spragnionych czegoś głębszego w wierze zapraszam na „kurs Filipa” to dla poczatkujacych J

Cytat
bellagnos
Cytat
kredka
Cytat
bellagnos

Ja czekalam do slubu ze wzgledow religijnych, mialam tak osobiste spotkanie z Jezsem ze nie dalo sie inaczej, po ludzku sie nie da ale moca Boza tak.

bardzo interesujace:)) opowiesz o tym spotkaniu cos wiecej???:))

Zawsze mi o tym trudno pisać prościej mówić ;) ale w skrócie . gdy miałam 14 lat ktoś zaprosił mnie na msze o uzdrowienie choć nie miałam
pojęcia co tam się będzie działo poszłam. Okazało się ze jest organizowana przed wspólnoty Odnowy w Duchu świętym członkowie tych wspólnot o kilkudziesięciu lat doświadczają osobistego spotkania z Bogiem który mówi zwracając się bezpośrednio do danej osoby, uzdrawia duchowo i fizycznie, daje wew. pokój. Ja na początku patrzyłam słuchałam świadectw uzdrowionych a gdy rozpoczęła się modlitwa taka spontaniczna wszyscy na raz mówią własnymi słowami z serca Duch święty stąpił i doświadczyłam wew. poruszenia błogości, radości ,nawet nie umiem tego opisać ( często opisują to osoby które doświadczyły śmierci klinicznej) . Od tej pory moje życie sie zaczęło zmieniać bo nabrało głębszego sensu pewności ze On jest blisko ( miałam kilka modlitw wstawienniczych na których Bóg mówił do mnie bardzo osobiste przez innych o takich aspektach mojego życia o których nikt nie mógł wiedzieć).

Polecam film „Duch” niedawno leciał w tvp teraz można go obejrzeć na youtube jest to dokument o działaniu Ducha świętego nakręcony w Ugandzie Brazylii i w Polsce.

Wszystkich spragnionych czegoś głębszego w wierze zapraszam na „kurs Filipa” to dla poczatkujacych J

Piękne modlitwy. :)
Zapraszam na Tyskie Wieczory Uwielbienia (w Tychach).
Osoby wierzące są uzdrawiane- nie tylko fizycznie, ale i duchowo...


Co do dziewczyn, które oczywiście krytykują każdy przejaw wiary i katolicyzmu- jestem osoba pełnoletnią i pisałam to BARDZO świadomie. :-)
Każdy żyje swoim życiem i każdy za siebie odpowie kiedyś przed Bogiem. Ja tylko wyrażam swoje zdanie. :)

Cytat
bellagnos
Cytat
kredka
Cytat
bellagnos

Ja czekalam do slubu ze wzgledow religijnych, mialam tak osobiste spotkanie z Jezsem ze nie dalo sie inaczej, po ludzku sie nie da ale moca Boza tak.

bardzo interesujace:)) opowiesz o tym spotkaniu cos wiecej???:))

Zawsze mi o tym trudno pisać prościej mówić ;) ale w skrócie . gdy miałam 14 lat ktoś zaprosił mnie na msze o uzdrowienie choć nie miałam
pojęcia co tam się będzie działo poszłam. Okazało się ze jest organizowana przed wspólnoty Odnowy w Duchu świętym członkowie tych wspólnot o kilkudziesięciu lat doświadczają osobistego spotkania z Bogiem który mówi zwracając się bezpośrednio do danej osoby, uzdrawia duchowo i fizycznie, daje wew. pokój. Ja na początku patrzyłam słuchałam świadectw uzdrowionych a gdy rozpoczęła się modlitwa taka spontaniczna wszyscy na raz mówią własnymi słowami z serca Duch święty stąpił i doświadczyłam wew. poruszenia błogości, radości ,nawet nie umiem tego opisać ( często opisują to osoby które doświadczyły śmierci klinicznej) . Od tej pory moje życie sie zaczęło zmieniać bo nabrało głębszego sensu pewności ze On jest blisko ( miałam kilka modlitw wstawienniczych na których Bóg mówił do mnie bardzo osobiste przez innych o takich aspektach mojego życia o których nikt nie mógł wiedzieć).

Polecam film „Duch” niedawno leciał w tvp teraz można go obejrzeć na youtube jest to dokument o działaniu Ducha świętego nakręcony w Ugandzie Brazylii i w Polsce.

Wszystkich spragnionych czegoś głębszego w wierze zapraszam na „kurs Filipa” to dla poczatkujacych J

:))

nawet nie wiem jak to skomentowac;]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SPONSORING