Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

10 minut temu

sprawdzony stomatolog

14 minut temu

sklep detailingowy

38 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jesteście za czy przeciw ?? [ plus uzasadnienia]
Pozdrawiam ;))

Uważam, ze każdy powinien robić tak jak mu sumienie dyktuje, czy tam religia i inne sprawy. Mi nic do tego. Wolna wola. :) Kazdy robi co uważa za słuszne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-06 21:05 przez Canditti.

zdarza sie 1 na milion która dotrzyma!!! nie da rady w dzisiejszych czasach

ja osobiście przeciw - bo jak sie okaze, ze po slubie para nie pasuje do siebie pod wzgledem lozkowym, to lipa :)
ale i tak kazdy robi jak chce, jak mu sumienie podpowiada.

Lepiej trzymać do ślubu niż dać byle komu i później żałować :)

moim zdaniem kazdy robi jak uwaza:D co prawda patrzac pod katem religii trzymac....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-06 21:08 przez kredka.

Cytat
nadi-1991
zdarza sie 1 na milion która dotrzyma!!! nie da rady w dzisiejszych czasach

no tu bym nie byla taka pewna, czesc dziewczyn pewnie ze wstydu przed kolezankami dawno mowi, ze sa juz po, a sama mam dwie znajome, ktore nie ida do lozka przed slubem. bo nie oszukujmy sie, ale powiedzenie w towarzystwie, gdzie kolezanki sie chwala ilu to nie pozaliczaly, ze chce sie byc dziewica do slubu to wtopa.

Cytat
blue
ja osobiście przeciw - bo jak sie okaze, ze po slubie para nie pasuje do siebie pod wzgledem lozkowym, to lipa :)
ale i tak kazdy robi jak chce, jak mu sumienie podpowiada.

też tak uważam...

Ja dalam mialam 26 lat jak wyszlam za maz. Wczesniej mialam kilku chlopakow w tym jednego ktory baaardzo chcial sexu ale odmowilam. Po jakism czasie rozstalismy sie a pozniej dowiedzialam sie ze zostawil dziewczyne jak powiedziala mu ze jest w ciazy. Moglam to byc ja.

Ja czekalam do slubu ze wzgledow religijnych, mialam tak osobiste spotkanie z Jezsem ze nie dalo sie inaczej, po ludzku sie nie da ale moca Boza tak.

Moim zdaniem trzymanie dziewictwa do ślubu nie jest zbyt dobre, gdyż nie wszyscy do siebie pasują pod względem łóżkowym, więc po co później cierpieć z powodu braku satysfakcji w łóżku.
Ale zdania są rzecz jasna podzielone każda z nas ma prawo zrobić to wtedy gdy jest na to gotowa czy to jest przed ślubem czy po.

Cytat
bellagnos

Ja czekalam do slubu ze wzgledow religijnych, mialam tak osobiste spotkanie z Jezsem ze nie dalo sie inaczej, po ludzku sie nie da ale moca Boza tak.

bardzo interesujace:)) opowiesz o tym spotkaniu cos wiecej???:))

każdy jak tam woli... ja uważam, że nie kupuje się kota w worku :) więc należy się sprawdzić wcześniej, czy się podpasuje w tych kwestiach - bo nie oszukujmy się, że to dość ważna kwestia :)

Cytat
kredka
Cytat
bellagnos

Ja czekalam do slubu ze wzgledow religijnych, mialam tak osobiste spotkanie z Jezsem ze nie dalo sie inaczej, po ludzku sie nie da ale moca Boza tak.

bardzo interesujace:)) opowiesz o tym spotkaniu cos wiecej???:))

o kurcze nieciekawie to brzmi..

Cytat
blue
ja osobiście przeciw - bo jak sie okaze, ze po slubie para nie pasuje do siebie pod wzgledem lozkowym, to lipa :)

Jeśli istnieje prawdziwa miłosc pomiędzy dwoma osobami to to że nie pasują do siebie pod wzgledem łozkowym jest w stanie rozbić ich zwiazek?
Moim zdaniem seks nie jest istotą miłości, owszem jest bardzo ważny ale nie najważniejszy.

Tak jak piszą poprzedniczki to indywidualna sprawa :) Jestem za wstrzymaniem się ale to BARDZO trudne.

Do ślubu jak najbardziej.
Poza względami zdrowotnymi (możliwość złapania jakiejś choroby, o HIV nie wspominając...) do końca życia będziesz meć swiadomość (i Twój mąż), że jesteś TĄ JEDYNĄ.
Co powie Twój przyszły mąż, kiedy wasze dzieci zapytają: "jaka była mama gdy miała -naście lub -dzieścia lat?"? Chciałabyś, żeby Twoje wasze dziecko usłyszało wtedy: "No... wiesz... Miała kilku facetów zanim mnie poznała, nie miała hamulców moralnych"? Nie sądzę.

Jeśli ktoś chce, to się uda. ;)


Co do "niepasowania": po 1. jeśli facet nie jest impotentem a kobieta jest prawidłowo zbudowana to nie ma możliwości by się nie dopasowali. Narządy rozrodcze są tak "skonstruowane", że się dopasują, już się o to nie martwcie. Poza tym drugiego człowieka (w kwestii nie tylko seksualnej z resztą) uczy się przez całe życie. ;)
po 2. jeśli dla kogoś seks jest najważniejszy i stawia między słowem "miłość" a "seks" znak równości... To pozostaje mi tylko współczuć. :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-06 21:29 przez Rozspiewana.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SPONSORING