Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

chłopak prosze o pomoc

25 sie 2012 - 22:44:24

chory związek chłopak powinien traktować Ciebie jak gwiazdę na niebie

zweryfikowana
Posty: 892
Ostrzeżenia: 1/5

chłopak prosze o pomoc

25 sie 2012 - 22:56:42

Wybacz, ale jesteś głupia, czy z policji? o.O Kopnij go w jego szanowne cztery litery i tyle, nie wiem w czym problem. Gdyby mój facet choćby podniósł na mnie bezpodstawnie głos to już wyleciałby z hukiem za drzwi, nawet po tych 3 latach związku, a już wolę nie pisać co by się działo, gdyby w ten sposób do mnie się odezwał. Nie wiem jak bardzo zawiniłaś, ale on ma zasrany obowiązek Cię szanować, inaczej nie ma mowy o normalnym, zdrowym związku ~~

chłopak prosze o pomoc

26 sie 2012 - 22:03:19

zis przebylam rzmowe ma co sie "ziennic"zobaczymy
ale za nim oszlo o tej rozmwy lezalam na lozu.. i on powiezia o mnie ruz to eniwe usoo ..a to sklonilo mnie o wniaskow..

chłopak prosze o pomoc

26 sie 2012 - 22:13:10

dziewczyno Ty się pytasz co masz robić?? chłopak nie szanuje Cię za grosz, a Ty mu włazisz w d bo tak go kochasz?, miesza Cię z błotem traktuje jak szmate do podłogi a Ty lecisz do niego? ja nie wiem co Ty masz w głowie, mówiąc, że planujecie wspólną przyszłość... to jest chore, mężczyzna powinien byc Twoim oparciem powinnaś czuć sie przy nim wspaniale bezpiecznie. skończ to jak najszybciej i nie pozwól się więcej poniżać i nie wracaj do niego, bo on nigdy nie będzie Cię szanował... ach szkoda gadać

chłopak prosze o pomoc

26 sie 2012 - 22:42:57

Jak już teraz się tak zachowuje, to pomyśl, co będzie później. Nie daj się tak traktować!

chłopak prosze o pomoc

16 wrz 2012 - 17:03:38

Jest takie przyslowie kazdy ma tyle na ile sobie pozwoli... nie mówię tego by Cie zgnoic... ale mialam identycznie tylko nie było większego powodu... mój eks taki poprostu był.Ludzie nie zmieniają sie dla kogoś jeśli tak Cię poniża mam tylko jedna radę-odejdż. Ja mialam tak 3 lata z 4 lat zwiazku wracalam do niego 5 razy i bylo tylko gorzej. Uwierz dziewczyno NIE WARTO. Teraz wiem co znaczy szacunek i bycie szczęśliwa. Gdziesz czeka ktos kto Cie pokocha i bedzie szanowal a teraz tracisz czas i być moze możliwosć bycia z kims wyjatkowym.
Przestancie ja atakowac... widać że dziewczyna nie jest doswiadczona. Proszę uwierz facet sie nie zmieni jeśli nie ma szacunku nie zacznie szanowac... to taki typ. Miłośc czasem oslepia nie atakujcie jej bo to nie pomoże. A ja moge Ci zagwarantować ze to sie nie zmieni. Czy uwierzysz to już zalezy czy do tego dojrzejesz. I moge sie założyć ze kochany czuly jest nieproporcjonalnie rzadziej niż chamski i opryskliwy. Z czasem będzie coraz gorzej bo już na to pozwoliłas a co gorsze pokazalas ze Ci zalezy. Zawsze bedzie Cie traktowal jak nalezaca do siebie taką co wróci... moj eks wypisywal do mnie 5 miesiacy po rozstaniu... bolalo ale wytrzymalam... i wiesz co? nie żałuje . Teraz z perspektywy czasu widze ze nie mialabym z nim przyszłosci. To byl mój pierwszy partner mozliwe ze u Ciebie też tak jest... ale wezmy pod uwage ze zechcesz dzieci dzieci czesto popełniają błąd i ze za kazdy bląd będa mialy pieklo? Pomyśl nad tym. to pieklo dla całej rodziny.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-16 17:10 przez Rouge_Devil.

chłopak prosze o pomoc

16 wrz 2012 - 17:06:54

Rzuc go w trybie natychmiastowym.

chłopak prosze o pomoc

16 wrz 2012 - 17:11:28

nie mogłabym być z chłopakiem który by mnie nie szanował

niezweryfikowana
Posty: 2.584
Ostrzeżenia: 1/5

chłopak prosze o pomoc

16 wrz 2012 - 17:13:43

zerwij,bo bedzie tylko gorzej...

chłopak prosze o pomoc

16 wrz 2012 - 17:14:46

nie pozwalaj mu tak się traktować! zasługujesz na kogoś lepszego

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Striptiz