Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

chłopak prosze o pomoc

25 sie 2012 - 22:14:06

pozbądz sie go jak najszybciej

chłopak prosze o pomoc

25 sie 2012 - 22:16:33

musze to przemylec .. a moze tora z wa tak miala i facet ie zmienil?

chłopak prosze o pomoc

25 sie 2012 - 22:19:14

niektóre dziewczyny to są jednak po*ebane i ty do nich należysz. Nie wiem czego oczekiwałaś po tym wątku- zrozumienia dla waszej wspaniałej miłości? Dla mnie to jest proste- po prostu lubisz być popychadłem, lubisz jak się ktoś na Tobie psychicznie wyżywa. Masz mentalność ofiary. Inaczej byś odeszła nie oglądając się za siebie. No zupełnie nie rozumiem jak to się dzieje, że laski trafiają na takich palantów i się z nimi związują. Nigdy w życiu mi się nie zdarzyło związać z takim kretynem. Znam wielu wspaniałych chłopaków, którzy w życiu by tak swojej kobiety nie potraktowali. skąd wy bierzecie takie okazy? Aaaa zapomniałam, że większość lasek związuje się z takimi tępymi ch.., bo łudzą się, że się zmienią dla niej.. jakież to naiwne..

chłopak prosze o pomoc

25 sie 2012 - 22:20:29

wzytko nie jet takie prote bo jak ie kocha to ciezko jet powieziec "dowidzenia"!

chłopak prosze o pomoc

25 sie 2012 - 22:21:08

Cytat
bentkuff
powiem krótko : DZIEWCZYNY, SZANUJCIE SIE! JAK SIE SAME NIE SZANUJECIE TO NIKT WAS NIE BEDZIE SZANOWAC!

każda dziewczyna w życiu przechodzi przez cięzki okres z facetem, wtedy właśnie ma szanse zrozumiec, że szacunek do samej siebie jest najważniejszy, jesli jest na tyle mądra kończy związek z facetem, który ją poniża i nie szanuje, to daje szanse jej na nowy początek, z zupełnie innym podejściem do facetów i wtedy jej życie staje się lepsze, proszę, spróbuj myśleć pozytywnie, że rozstanie z nim byłoby dla Ciebie nowym początkiem, nic nie tracisz a przede wszystkim zyskasz spokój :)

chłopak prosze o pomoc

25 sie 2012 - 22:21:16

Nie rozumiem w ogóle jak można być z kimś takim, jeśli facet choć raz zwróciłby się do mnie w ten sposób, zaraz bym go zostawiła, jak się kocha i zależy nam na kimś to nie można w taki sposób kogoś traktować.

chłopak prosze o pomoc

25 sie 2012 - 22:21:49

dziewczyno. otwórz oczy, to nie jest miłość a uzależnienie.

chłopak prosze o pomoc

25 sie 2012 - 22:22:27

ja o to wzytko obwiniam eibie ze moze ja go prowouje lub zlozcze... ale nie rz mam doc ..

chłopak prosze o pomoc

25 sie 2012 - 22:22:57

facet używa wobec ciebie takich słów a ty jeszcze planujesz z nim życie i przyszłość????????????????????? jestem w szoku...kogoś kto by się tak do mnie zwracał w minutę kopnełabym w cztery litery i niech spada z pola widzenia na zawsze.

chłopak prosze o pomoc

25 sie 2012 - 22:24:27

zostaw go on cie nie szanuje ma cie w du... wyczuł że ci zależy...jak za bardzo wyczuł to wykorzystuje to

chłopak prosze o pomoc

25 sie 2012 - 22:24:56

martwi mnie to e raz jet ochany a raz okropny raz naprawde jet z nim wpaniale a raz...

chłopak prosze o pomoc

25 sie 2012 - 22:31:35

milosc miloscia,ale czy chlopak, ktory rzekomo Cie kocha, nazywa Cie w taki a nie inny sposob, nie wiadomo za co jest wart Twoich nerwow i smutkow.? Mowisz ze kochasz i planujesz z nim zycie, teraz sie zastanow jakie bedzie to zycie? Pozwolisz sobie aby nadal nazywal Cie suka? Powiedz mi czy warto cierpiec w taki sposob kochajac chlopaka mimo all? skoro on ma Cie gdzies to i Ty pokaz pazuri tez zacznij miec go gdzies, nie odzywaj sie do niego, nie pisz, a zobaczymy czy sam sie odezwie do Ciebie. Jezeli nie, to zerwij z nim, bo naprawde zycie bedziesz miala niefajne.

zweryfikowana
Posty: 283
Ostrzeżenia: 1/5

chłopak prosze o pomoc

25 sie 2012 - 22:31:49

Nie zastanawiaj się zostaw go, wiem że miłość i wgl...ja tez bardzo kocham mojego chlopaka jestesmy ze soba prawie 2 lata ale jakby mnie tak traktowal..tu trzeba sie kierowac rozsadkiem, chyba ze zamierzasz to tolerowac bo wątpię żeby się pozniej nagle zmienił :))

chłopak prosze o pomoc

25 sie 2012 - 22:39:56

Po takim czymś piszesz jeszcze o planowaniu wspólnego życia i przyszłości z kimś takim? Brak słów. Miej trochę szacunku do siebie.

chłopak prosze o pomoc

25 sie 2012 - 22:41:28

ZOSTAW tego sukinsyna, nie jest wart. jak można poniżać dziewczynę? okej, możesz GO nadal kochać. ale po pewnym czasie o nim zapomnisz!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Striptiz