Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ryzyko ciąży, pomożecie

06 sie 2012 - 10:24:31

TRUDNE SPRAWY :D

niezweryfikowana
Posty: 1.818
Ostrzeżenia: 1/5

Ryzyko ciąży, pomożecie

06 sie 2012 - 10:33:28

przeciesz nie tak dawno w Rosjii ,kilka lat temu ,czytałam gdzies w internecie ,na jakiejs wsi ,opisywane było,dziewczyna pocałowała sie z chłopakiem i myslac ze jest w ciązy skoczyła z mostu i sie utopiła ,samobojstwo ,takie zacofanie jeszcze istnieje

Ryzyko ciąży, pomożecie

06 sie 2012 - 10:38:41

Co znaczy "dotykał pochwy"? Czy masz jakąkolwiek wiedzę na temat budowy narządów płciowych?

Ryzyko ciąży, pomożecie

06 sie 2012 - 10:49:32

ahahahaha:D ile masz lat 10?:D

Ryzyko ciąży, pomożecie

14 sie 2012 - 18:00:36

wytrysk na jego brzuchu a ty mslisz ze w ciazy jestes? o boze... po drugie ale z ciebie dziewica:P haha pozbycie sie dziewictwa to nie tylko wlożenie penisa do pochwy ale cały akt seksualny... taka z ciebie dziewica jak ze mnie ksieżna

Ryzyko ciąży, pomożecie

14 sie 2012 - 18:03:12

dziewica z ciebie jak z koziej tej no wiesz:]

Ryzyko ciąży, pomożecie

14 sie 2012 - 18:07:52

Cytat
moskol
nie słyszałam jeszcze zeby dziewica zaszła w ciąze i urodziła dziecko:) :) :)

To mało w życiu słyszałaś.

Ryzyko ciąży, pomożecie

14 sie 2012 - 18:08:18

prowokacja

Ryzyko ciąży, pomożecie

14 sie 2012 - 18:10:16

Nie jesteś w ciąży ale zamiast się niepotrzebnie stresować za każdym razem zainwestujcie w gumki albo niech Ci chłopak zafunduje tabletki antykoncepcyjne, jeżeli wstydzisz sie ginekologa (a nie powinnaś) to naściemniaj, że to na ładniejszą cerę jak to moja kolezanka robila 100lat temu.
I nie wierz w te wszystkie bzdury co ludzie wypisuja na temat tabletek antykoncepcyjnych jakie to one są złe itd... wkoncu alkohol i papierosy tez sa zle, a duzo osob korzysta z tych uzywek ;)

Dziewica jak najbardziej może zajść w ciąże, bo błona dziewicza to nie mur z cegieł tylko kawałek tkanki z małym otworem. Zdarzą się nawet kobiety bez błony dziewiczej. Jeżeli plemniki dostaną się do pochwy, choćby tylko przy samym jej początku w przeciągu doby lub dwóch będą w stanie dotrzeć dalej do komórki jajowej, wkońcu po to mają "ogonki".

Jeżeli jeszcze nie miałas na biologii przebiegu cyklu rozrodczego człowieka, to może jestes za młoda na takie zabawy z chlopakiem :P

Ryzyko ciąży, pomożecie

14 sie 2012 - 18:11:49

Ty na pewno nie jesteś - skoro nie było kontaktu z nasieniem poprzez pochwę...

Ryzyko ciąży, pomożecie

14 sie 2012 - 18:16:21

Nie martw się, szansa na to,ze będziesz dziewicą w ciązy jest jak to,że wygrasz w totolotka:) A tak na marginesie, znałam kiedyś taką jedną co to twierdziła,że jest dziewicą a z brzuchem chodziła:)

Ryzyko ciąży, pomożecie

14 sie 2012 - 18:19:34

Cytat
monisia66631
ja pierd ole...;/


:D

Ryzyko ciąży, pomożecie

14 sie 2012 - 18:21:36

plemniki ruchliwe,mogły się wslizgnąć przez pąpek........................następnym razem załóż latexową bluzkę-zawsze to jakaś ochrona

Ryzyko ciąży, pomożecie

14 sie 2012 - 18:27:43

mzap88 tak wczesnie nie ma innych objawow, po prostu kobieta "czuje sie w ciązy" jezeli zalapie porządna schize "matki polki"
ja cale zycie gadalam,ze nie bede miala dzieci,ze nie chce dzieci, a juz w 3 tygodniu zorientowalam sie,ze cos jest nie tak (a do okresu mialam jeszcze tydzien czasu)

Zmierz sobie temperature, niby na poczatku jest wyzsza niz normalnie, ale tez nie wpadaj w panike jak to bedzie 36,9 , najlepiej zrobic test ciazowy i sie nie stresowac, bo to zaczniesz robic jak zobaczysz te 2 kreseczki :D

W sumie ciąża to super sprawa, jezeli nie masz problemow ze zdrowiem.

Ryzyko ciąży, pomożecie

19 lut 2013 - 19:00:52

DROGA WIKTORIO NIE PRZEJMUJ SIĘ NICZYM BO Z TEGO CO NAPISAŁAŚ TO DO NICZEGO MIĘDZY WAMI NIE DOSZŁO A MUSZĘ CI POWIEDZIEĆ ŻE NAWET SEX ANALNY CZY ORALNY NIE PROWADZI DO ZAPŁODNIENIA TWOICH KOMÓREK WIĘC MOŻESZ SPAĆ SPOKOJNIE JEŻELI NAPRAWDĘ DO NICZEGO NIE DOSZŁO OCZYWIŚCIE. POZDRAWIAM I NA PRZYSZŁOŚĆ PROPONUJE UŻYWAĆ GUMEK TYLKO STOSUJĄC WSZYSTKIE UWAGI KTÓRE SĄ ZAPISANE W INSTRUKCJI UŻYTKOWANIA. POZDRAWIAM...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ORGAZM