Obecnie rozmawiamy o:

wydruk z zdjęciem

gorący temat

najtańsza apteka

godzinę temu

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 1.818
Ostrzeżenia: 1/5

Ryzyko ciąży, pomożecie

06 sie 2012 - 09:22:23

Cytat
panna-wiktoria
Cytat
moskol
no raczej nie jestes w ciązy :)nie słyszałam jeszcze zeby dziewica zaszła w ciąze i urodziła dziecko:) :) :)a ile ty masz lat w ogole?

Ano niestety są i takie przypadki.

Aaa, i nie, wbrew pozorom nie jestem nastolatką. Wiem, że pytanie może się wydawać totalnie głupie ale naprawdę się martwię, a wiem, że są różne przypadki.
no chyba zartujesz:) gdzie sa takie przypadki?z tego co wiem to tylko jedna dziewica była na swiecie ktora urodziła pana jezusa i był to cud:) teraz takie cuda sie nie zdarzaja:)

Ryzyko ciąży, pomożecie

06 sie 2012 - 09:24:20

Nie sądzę byś była w ciąży bo nie miałaś kontaktu ze spermą, okolice twojej pochwy nie miały więc to nie możliwe. Co do błony dziewiczej to istnieje prawdopodobieństwo zajścia w ciąże mimo że dziewczyna jest jeszcze dziewicą ponieważ błona ta jest przepuszczalna, czego przykładem jest miesiączka która przechodzi przez błonę, mówię tutaj oczywiście w przypadku stosunku zakończonego wytryskiem, bo czasem ludziom się wydaje że jeśli płytko penis wejdzie nie przerywając błony to ona ochroni przed dostaniem się plemników.Moja rada idź po tabletki i unikniesz stresów na przyszłość.

niezweryfikowana
Posty: 1.818
Ostrzeżenia: 1/5

Ryzyko ciąży, pomożecie

06 sie 2012 - 09:26:06

Cytat
alLunula
Nie sądzę byś była w ciąży bo nie miałaś kontaktu ze spermą, okolice twojej pochwy nie miały więc to nie możliwe. Co do błony dziewiczej to istnieje prawdopodobieństwo zajścia w ciąże mimo że dziewczyna jest jeszcze dziewicą ponieważ błona ta jest przepuszczalna, czego przykładem jest miesiączka która przechodzi przez błonę, mówię tutaj oczywiście w przypadku stosunku zakończonego wytryskiem, bo czasem ludziom się wydaje że jeśli płytko penis wejdzie nie przerywając błony to ona ochroni przed dostaniem się plemników.Moja rada idź po tabletki i unikniesz stresów na przyszłość.
owszem błona jest przpuszczalna ,ale niemozliwoscia jest zeby dziewica zaszła w ciaze nie uprawiajac stosunku ,

Ryzyko ciąży, pomożecie

06 sie 2012 - 09:26:53

ryzyko żadne, nie martw się.

Ryzyko ciąży, pomożecie

06 sie 2012 - 09:30:31

dlatego zaznaczyłam że chodzi mi o sytuacje kiedy do niego doszło, a to że ktoś jest dziewica nie zmienia faktu że istnieje "prawdopodobienstwo" jak w każdym przypadku kiedy dojdzie do współżycia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-06 09:32 przez alLunula.

Ryzyko ciąży, pomożecie

06 sie 2012 - 09:38:29

idz lepiej do lekarzaa, prawdopodobnie jestes w ciązy , pewnie Twoj przypadek rozglosniac w mediach :D

niezweryfikowana
Posty: 1.818
Ostrzeżenia: 1/5

Ryzyko ciąży, pomożecie

06 sie 2012 - 09:38:38

Cytat
alLunula
dlatego zaznaczyłam że chodzi mi o sytuacje kiedy do niego doszło, a to że ktoś jest dziewica nie zmienia faktu że istnieje "prawdopodobienstwo" jak w każdym przypadku kiedy dojdzie do współżycia.
tak tak masz całkowita racje ,teoretycznie tak jest ,owszem ale w rzeczywistosci ja np nie słysząłam o czyms takim ,zeby dziewczyna z błona dziewicz poszła do lekarza swtwiersdzic ciąze ,w przypadku autorki wątku stosunku klasycznego nie było ,owszem dotykał na zewnatrz pochwe ,mogł przed wytryskiem miec taki wczesniejszy wyciek czy jak to sie pisze ,nawet ręko mogł potem głebiej dotykac i w jakis sposob ten plemnik sie tam dostał,ale to jest bardzo małe prawdopodobienstwo ,praktycznie zadne ale nie niemozliwe:) niema co tez przesadzac ,jakby kazda latało po tabletko PO ,PO KAZDYM DOTKNIECIU członka nawet nie wspołzyjac ,to byłoby smieszne wrecz ,to czym jest sama tabletka po to juz jest inny temat:)ten przypadek swiadczy o tym ze autorka wątku ,nic nie wie na temat sexu ,a ni nie jest do tego przygotowana, dojrzała,samo to swiadczy ze chce tabletke po ,powinna wiedzc ze uprawiajac sex powinna sie zabezpieczyc jesli eni chce dziecka ,a nie w głowie juz miec tabletke po ,to tez nie jest zdrowe z byle powodu brac te tabletki

Ryzyko ciąży, pomożecie

06 sie 2012 - 09:43:58

Ty się cofnęłaś do średniowiecza !! Nie wsyd Ci ??????????????????????
Trochę poczytaj o zapłodnieniu i nie ośmieszaj się !!!!!!!!!!

Ryzyko ciąży, pomożecie

06 sie 2012 - 09:46:27

Cytat
mzap88
to ja mam bardziej realny problem- od 11 dni brak okresu, ale z kolei żadnych innych objawów na ciąże nie mam o_0 póki co zwalam więc na stresy związane z prawkiem
to baaardzo mozliwe ja dzis dostalam po 2 tyg wyczekiwania.

do autorki: Nie martw sie, nie jestes w ciazy odczekaj 6 dni i zrob test to Cie uspokoi, tylko popros o czuly. Jesli miesiaczla nie pojawi sie w terminie to wiem sama po sobie ze bedzie ale pozniej, ale to przez nerwy. A do ginekologa no jasne ze sie umow, nie wstydz sie to lekarz, i obowiazuje go tajemnica lekarska. Zastanow sie na powaznie nad tabletkami, wtedy pierwszy raz bedzie o wiele przyjemniejszy no nie bedziesz sie martwila o ciaze, a zanim sie zdecydujesz na niego wez juz cale 1 opakowanie. Dla pewnosci polacz je z prezerwatywa - ona uchroni cie przed chorobami przenoszonymi droga plciowa. I. os slyszalam (od kompetentnej osoby) ze posiadanie tylko 1 partnera seksualnego dla kobiety jest najlepsze bo wytwarzaja sie u niej naturalna ochrona na (nie wiem jak to profesjonalnie nazwac) wydzieliny? partnera. Na to co ma w ejakulacie(chyba dobrze napisalam chodzi mi o sluz ktory pojawia sie przed sperma, sa w nim tez plemniki) itp

Ryzyko ciąży, pomożecie

06 sie 2012 - 09:55:20

Ja oczywiście mówiłam o anty na przyszłość bo jak zaznaczyłam niemożliwe żeby była w ciąży i też nie słyszałam o przypadku aby doszło do zapłodnienia przy stosunku kiedy błona została nieprzerwana jednak spotkałam się z takimi teoriami w literaturze i dlatego o tym napisałam bo dziewczyny wcześniej pisały że to nie możliwe co uważam za błędne stwierdzenie. Tak jak napisałaś to jest po prostu teoria, choćby małe jednak takie prawdopodobieństwo dopuszczane jest przez specjalistów. Trochę odbiegłyśmy od głównego wątku przez tą dyskusję ale uważam że warto wymieniać poglądy i wysłuchać opinii innych osób.

niezweryfikowana
Posty: 1.818
Ostrzeżenia: 1/5

Ryzyko ciąży, pomożecie

06 sie 2012 - 10:00:23

Cytat
alLunula
Ja oczywiście mówiłam o anty na przyszłość bo jak zaznaczyłam niemożliwe żeby była w ciąży i też nie słyszałam o przypadku aby doszło do zapłodnienia przy stosunku kiedy błona została nieprzerwana jednak spotkałam się z takimi teoriami w literaturze i dlatego o tym napisałam bo dziewczyny wcześniej pisały że to nie możliwe co uważam za błędne stwierdzenie. Tak jak napisałaś to jest po prostu teoria, choćby małe jednak takie prawdopodobieństwo dopuszczane jest przez specjalistów. Trochę odbiegłyśmy od głównego wątku przez tą dyskusję ale uważam że warto wymieniać poglądy i wysłuchać opinii innych osób.
ja rownierz lubie podyskutowac z mądrymi osobami:) i całkowicie sie z toba zgadzam ,jak napisałam tez jakies tam znikome ryzyko zawsze jest,jesli chodzi o autorke wątku ,to kochana czy ty w ogole zdajesz sobie sprawe co to jest tabletka PO?,bo widzac jaka masz wiedze odnosnie sexu ,najprawdopodobniej nie zdajesz sobie całkowicie sprawy czym jest taka tabletka ,to nie jest cukierek ktory ,jest całkwoicie bezpieczny ,zeby z byle powodu latac i go brac,nie pisze złosliwie ale poczytaj troche na te tematy ,antykoncepcji ,moze idz do jakiejs miłej pani ginekolog ktor aci wszystko wyjasni co i jak i bedzie dobrze,bo jestes dziewica jeszcze niewinna panienka a juz masz w głowie tabletke po ,no cos jest nie tak ,to nie jest dobre podejscie do sprawy

niezweryfikowana
Posty: 316
Ostrzeżenia: 4/5

Ryzyko ciąży, pomożecie

06 sie 2012 - 10:05:17

Jestes!

musisz iśc do laryngologa lub denstysty!

Ryzyko ciąży, pomożecie

06 sie 2012 - 10:09:31

Cytat
adrianna_k30
Straszne ,że tyle ludzi ma teraz tak znikomą widzę na temat współżycia i bierze się za te rzeczy . Nie , nie jesteś w ciąży i proponuje dobrą lekturę , przyda się przy następnym razie.

Ryzyko ciąży, pomożecie

06 sie 2012 - 10:14:45

Ubolewam strasznie nad tym, że ludzie którzy są nieodpowiedzialni i nie mają zielonego pojęcia o tym jak rozmnażają się ssaki, biorą się za sex czy tym podobne. Straszne jest to, że osoby takie jak Ty, autorko, najpierw się za to biorą a później myślą o konsekwencjach. Ty akurat w ciąży nie jesteś, bo wbrew pozorom zajście w nią nie jest takie proste.. Ale tak na przyszłość, odsyłam do książki z biologii. I taka moja dobra rada. Póki co zaprzestań z Twoim mężczyzną takich zabaw i wróćcie do etapu trzymania się za rączkę.

Ryzyko ciąży, pomożecie

06 sie 2012 - 10:17:12

W szkołach, już w klasach podstawowych powinno się edukować dzieci, może na początku dziewczynki o pierwszej miesiączce a potem zajęcia z chłopcami. jakieś wychowanie do życia w rodzinie czy jakoś tak.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ORGAZM