Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WASZE skutki uboczne po anty

03 lut 2014 - 21:02:47

Cytat
Mee1990
Cytat
bronhildax3
Ja ani nie przytyłam, przeciwnie. Libido wzrosło i zero stresu. Tylko tabletki muszą być dobrze dobrane (żadne mytrogynon, czy novynette). Ponoć każda tabletka ma to samo działanie (tak mówi większość kobiet), a tak na prawdę, gówno prawda. Jedne zatrzymują wodę w organizmie (wtedy są skutki uboczne jak tycie), drugie zaś nie. Przez pierwsze 2-3 miesiące możesz(ale nie musisz) czuć lekkie zmiany (lekkie wahania nastroju, czasem delikatne bóle brzucha),ale to jest normalnie, bo wprowadzasz w organizm hormony, a ten musi się przyzwyczaić. Polecam Ci tabletki, które kosztują powyżej 15 zł. Uwierz mi, brałam rożne i trochę na ten temat wiem. Najlepiej przypasowały mi NARAYA. U nas jest taki ginekolog dziwny, że lepiej jak sama zdecydujesz. W razie u Ciebie byłoby tak samo, nie daj namówić się na lesinelle. Gin powie Ci, że Lesinelle i Naraya to to samo, ale z doświadczenia wiem, że nie ;)
Cytat
michalina188
Dziewczyny a czy macie nudności przy anty? Ja biorę ok 2 lat a teraz od niedawna wystąpiły u mnie nudności, mdłości. Czy to możliwe że to od tabletek? Biore Lesinelle
Cytat
michalina188
Dziewczyny a czy macie nudności przy anty? Ja biorę ok 2 lat a teraz od niedawna wystąpiły u mnie nudności, mdłości. Czy to możliwe że to od tabletek? Biore Lesinelle

Odstaw te tabletki ! Ja od razu miałam po nich nudności, itp. Weź naraye. Powiedzą Ci, że to to samo, ale uwierz mi, że nie ! I zrób przerwę na 2 miesiące ;)

Co Ty za głupoty bredzisz, to że TY tak miałaś to nie znaczy że tak będzie w każdym przypadku! Ja biorę Lesinelle prawie 2 lata i 0 skutków ubocznych!


Ja również biorę Lesinelle ponad 2 lata już i wszystko w porządku. Okres bardzo regularny, w ogóle niebolesny już teraz, nie przytyłam nic, wręcz przeciwnie. Być może mam wahania nastrojów, ale takie same były zawsze, hehehehe :D

WASZE skutki uboczne po anty

05 lut 2014 - 18:31:59

Ja biorąc Yasminelle i potem Yaz miałam strasznie wachania nastrójów, i troszkę mi się przytryło. Zmieniłam na Atywię i jest super. Żadnych efektów ubocznych, wszystko tak jak powinno być i nie zmienię je na żadne inne:)

WASZE skutki uboczne po anty

12 lut 2014 - 12:22:49

nikt nie pisze o tym ,że dzialają na gospodarke hormonalną ,powodują rozregulowanie organizmu,i jak badania w Polsce i na świecie pokazują ,że niestety częstym skutkiem jest nowotwór piersi,to nie żart tylko fakty,lekarze o tym mówią niechętnie,za to chętnie je przepisują,radzę się zastanowić nad tym czy brać[[[[

WASZE skutki uboczne po anty

16 lut 2014 - 18:28:23

Brałam przez kilka miesięcy. Dostałam mega ogromnych migren. Nie biorę już ponad 4 lata, migreny zostały. Co prawda wraz z upływem czasu są rzadsze i o mniejszym natężeniu bólowym, ale nadal są :(

WASZE skutki uboczne po anty

19 lut 2014 - 22:04:59

Tycie ;( Przytyłam po nich 10 kg ! Chyba że kupisz sobie tabletki osłonowe ale to też nie wiadomo czy prawda ale próbuj :)

WASZE skutki uboczne po anty

20 lut 2014 - 21:45:25

ja jem tabletki już 3 i pół roku, na początku w pierwszym miesiącu kręciło mi sie w głowie ale pozniej przeszło, pozniej schudłam 2 kilo, a pozniej przytyłam 5kg , ale to z mojego lenistwa, ogólnie nie wyobrazam sobie nie jesc tabletek i co miesiac martwic sie czy dostane okres, no i co najwazniejsze najbardziej poprawiła mi sie cera .

WASZE skutki uboczne po anty

21 lut 2014 - 19:48:17

Ja przytyłam 5 kg :(

WASZE skutki uboczne po anty

24 lut 2014 - 22:32:21

Ja nie przytyłam, libido mam prawie takie samo jak wcześniej. Problemem jest... suchość. Wcześniej było z tym ok, a teraz mimo ze mój partner mnie bardzo pociąga, jestem sucha i musimy sobie radzić przez różne żele :(

WASZE skutki uboczne po anty

25 lut 2014 - 15:29:46

Na początku stosowałam Daylette i ciągle miałam humory, miałam tendencję do grzybicy pochwy (co się wyleczyłam i było OK po miesiączce znowu powracała)
częste problemy z pęcherzem oraz senność. Teraz stosuje Yaz i sobie chwalę co prawda trochę przytyłam ale to raczej skutek mniejszej aktywności fizycznej.

WASZE skutki uboczne po anty

28 lut 2014 - 19:57:48

Mi przybyło 3 kg a pozatym to ok no i miesiaczki łagodniejsze.

WASZE skutki uboczne po anty

03 mar 2014 - 12:30:56

Ja biorę tabletki od ponad dwóch lat i na szczęście nie mam skutków ubocznych. Myślę, że jeśli są jakieś bardzo uciążliwe to trzeba je zmienić na inne i skonsultować to z lekarzem. Po co się męczyć skoro nie trzeba ;-). Ja bardziej obawiałabym się o wpływ pigułek na zdrowie, bo jak wiadomo nie jest to bez znaczenia. Fajny jest suplement harmonella, bo chroni wątrobę i serce, a ja boję się zakrzepicy. Na pewno nie zaszkodzi, a może pomoc w przyszłości.

WASZE skutki uboczne po anty

08 mar 2014 - 10:52:57

ja biore tabletki, jest wszystko ok. zdrowo się odżywiam, więc nie tyję, nie mialam zadnych skutków ubocznych :)

WASZE skutki uboczne po anty

09 mar 2014 - 12:59:51

Biorę tabletki od wielu lat z przerwami (dłuższymi lub krótszymi), przetestowałam już kilku producentów i powiem tak:
Po żadnych tabletkach nie miałam skutków ubocznych. Przybranie na wadze wiązało się raczej z obzarstwem.
Metoda bardzo dobra jednak nie dla tych zapominalskich :)
Wszelkie zmiany w organizmie jak bóle głowy, nudności, bóle w łydkach itp zgłaszajcie swojemu lekarzowi, nawet jesli wydaje się wam że to błachostka.
Pozdrawiam :)

WASZE skutki uboczne po anty

19 mar 2014 - 19:24:36

Dla mnie jedynnym skutkiem uboczny było to że przytyłam około 8kg i wiekszę wahania nastroju mam

WASZE skutki uboczne po anty

23 mar 2014 - 20:54:11

Brałam kilka lat temu tabletki-nazwy nie pamiętam- ale okropnie czułam się po jakiś 2 miesiącach już. Przybrałam 4kg, miałam problemy z wypróżnianiem i ciągłe zakażenia intymne. Teraz zmieniłam tabletki, biorę drugi miesiąc i jak na razie jest super. Jedyne co zauważyłam to większa jędrność piersi.;]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kiedy przyjemność(seks oralny)?