Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

WASZE skutki uboczne po anty

14 paź 2014 - 00:24:54

wahania wagi u mnie są najgorsze, poszłam do apteki i kupiłam suplement harmonella, było kilka suplementów do wyboru, wiec przy skutkach ubocznych można sobie jakoś pomóc, poza tym nie miewam innych skutków ubocznych, może zatrzymuję wodę w organizmie, bo nie jem aż tak dużo

WASZE skutki uboczne po anty

15 paź 2014 - 12:44:59

Na początku bardzo bolały mnie piersi, ale gdy zmieniłam na słabszą wersję to było ok ;) i oprócz tego, że powiększył mi się apetyt przez co troszkę utyłam to nic więcej się nie dzieje;)

WASZE skutki uboczne po anty

03 lut 2015 - 08:33:01

przez pół roku korzystania z plastrów było świetnie...
po pół roku zaczęły się problemy , woda we mnie to horror...nie tyłam ja puchłam...uprawiając sporty i nie zmieniając nawyków żywieniowych...
Trwało to hmm 2 mc i odstawiłam ten badziew, chyba faktycznie coś było nie tak skoro z rozm 36 nagle po 1-2 mc było prawie 40....
a doprowadzenie się do wagi trwało jakies 1,5 roku... żadne diety i sport nie dawały rady... nie polecam
DZIEWCZYNY PLASTRY SĄ NAFASZEROWANE HORMONAMI DUŻO BARDZIEJ NIŻ TABLETKI, UWAŻAJCIE!

WASZE skutki uboczne po anty

16 lut 2015 - 11:24:14

u mnie największym problemem była chyba suchość w pochwie, zanim doszłam, że to moze być skutkiem to bardzo długo się z tym męczyłam. trochę zmieniałam tabletki, ale chyba największą ulgę przyniósł mi zabieg laserowy monalisa touch

WASZE skutki uboczne po anty

03 mar 2015 - 18:02:44

Plamienia, najbardziej doskwierający skutek uboczny.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rosnący biust