Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dlaczego on nie che sie kochac?

15 lip 2012 - 22:49:30

Cześc Dzewczyny,
Chcialabym abyście sie wypowiedzialy na temat zachowania mojego chlopaka,zachowania którego nie potrafie zrozumieć...
Jesteśmy para od roku, ja mam 20 lat on 22. Miedzy Nami naprawdę jest cudownie,dogadujemy się,mamy wspólnych znajomych,wspólne tamety i wspólna "głupawkę", no ale nie o tym jest mowa. Ostatnio zaczęlo sie cos dziać w łóżku,a raczej jego brak...Jeszcze ze 2 miesiżce temu kochaliśmy sie przy kazdej okazji,pare razy dziennnie a teraz...raz na 2 tygodnie...nie wiem co jest...On twierdzi,że jest to spowodowane brakiem czasu (bo oboje pracujemy przez wakacje) i miejsca (mieszkamy z rodzicami. Wiem,że na pewno nie jest to spowodowane inna mobietą bo naprawde sie kochamy. Myslicie,że może być to z powodu pracy i obecnościa kogo kolwiek innego w domu?

Mam nadzieję,że wpadniecie na jakis pomysł jak mam temu zaradzić ;)

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

Dlaczego on nie che sie kochac?

15 lip 2012 - 22:54:30

A przedtem warunki były taakie same?.

Dlaczego on nie che sie kochac?

15 lip 2012 - 22:56:28

Cytat
monikaaaa149
A przedtem warunki były taakie same?.

Wczesniej bylismy na studiach, co prawda w oddzielnych misatach ale przyjezdzalismy do siebie i byla pewnosc,ze nikt nie wejdzie do pokoju. Jak bylismy na weekendy w domu to sie kochaliśmy...on twierdzi,ze wtedy to robiliśmy jak sie sciemniało...glupota

Dlaczego on nie che sie kochac?

15 lip 2012 - 22:57:02

może któryś z rodziców zwrócił mu uwagę jak byliście "za głośno" i teraz się krępuje....Na większość facetów obecność rodziców za ścianą działa paraliżująco w tych sprawach...

Dlaczego on nie che sie kochac?

15 lip 2012 - 23:01:06

Cytat
szafiarka_
może któryś z rodziców zwrócił mu uwagę jak byliście "za głośno" i teraz się krępuje....Na większość facetów obecność rodziców za ścianą działa paraliżująco w tych sprawach...

Wiesz z tego co wiem to oni nic nie mówili i jak są jego rodzice to zawsze staraliśmy się być cicho

Dlaczego on nie che sie kochac?

15 lip 2012 - 23:03:03

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-26 01:50 przez ejdziesia.

Dlaczego on nie che sie kochac?

15 lip 2012 - 23:04:05

dziw ne, bo u mnie jest na odwrot, moj to zawsze i wszedzie chce sie kochac a przy rodzicach za sciana to mu absolutnie nie przeszkadza, ja sie bardzo krępuje i u siebie i u niego, wiec odmawiam, jesli ktos jest w domu, bo przeciez co jakis czas mama wchodzi i sie pyta czy chcemy to czy tamto itd. Kilka razy już bylo niezrecznie, ale jego to nie zraża i cały czas mnie meczy o to zeby to robic nawet jak sa rodzice.. okropienstwo xD

Dlaczego on nie che sie kochac?

15 lip 2012 - 23:04:43

może po prostu się krepuje,daj mu czas, bo na pewno pożądanie do Ciebie jest tkaie jakie i było.

:)

Dlaczego on nie che sie kochac?

15 lip 2012 - 23:04:57

to nie mam pojęcia, może ma depresję? bo to nie jest normalne żeby 22 letni facet się bzykać nie chciał....

zweryfikowana
Posty: 1.070
Ostrzeżenia: 1/5

Dlaczego on nie che sie kochac?

15 lip 2012 - 23:05:44

ale dziewczyna pisze ze mieszka z rodzicami i nie ma jak teo robic, jedyne wyjscie wyprowadzic sie od rodzicow

Dlaczego on nie che sie kochac?

15 lip 2012 - 23:08:21

A no właśnie. Facetom to nie przeszkadza, a wręcz nakręca ich do dalszego działania. Pamiętam jak raz mój teść Nas nakrył, to nie dość, że mój luby wpadł w głupi śmiech to potem jeszcze bardziej nakręcał się jak ktoś chodził koło pokoju. Taka natura "zdobywcy".



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-15 23:14 przez ejdziesia.

zweryfikowana
Posty: 1.070
Ostrzeżenia: 1/5

Dlaczego on nie che sie kochac?

15 lip 2012 - 23:21:41

Cytat
ejdziesia
A no właśnie. Facetom to nie przeszkadza, a wręcz nakręca ich do dalszego działania. Pamiętam jak raz mój teść Nas nakrył, to nie dość, że mój luby wpadł w głupi śmiech to potem jeszcze bardziej nakręcał się jak ktoś chodził koło pokoju. Taka natura "zdobywcy".
hehe :) no to fajnie macie ;) mj niestety nawet mnie nie przytuli jak sa jego rodzice w domu
przekichane ;/

Dlaczego on nie che sie kochac?

16 lip 2012 - 09:23:21

Cytat
ejdziesia
Sama mam podobny problem, ale jako "doświadczona" osoba wiem, że jest to przejściowe. Jeśli zapewniasz, że nie jest to sprawka innej to odpowiedź jest bardzo prosta. Fizjonomia mężczyzny jest nastawiona na sex, a jeśli coś nie gra w tej sprawie to tylko i wyłącznie zmęczenie. Zrób tak, zaproś go do domu, zrób pyszną kolację. Następnie mały masaż "relaksujący", a potem ciesz się miłymi chwilami spędzonymi we dwoje. Miałam to samo i wiem, że najlepszym lekiem na całe to "zło" jest pobudzić jego ukryte żądze, nawet te zmęczone..:)

Mam nadzieję,że masz racje z tym zmęczeniem.I oby to było chwilowe bo inaczej nie wytrzymam tego... :)

zweryfikowana
Posty: 443
Ostrzeżenia: 1/5

Dlaczego on nie che sie kochac?

16 lip 2012 - 09:27:28

Mój facet tak kiedyś miał i tłumaczył mi że to zmęczenie i faktycznie tak było. Może twoj facet potrzebuje swobody żeby się kochać a nie rodziców za ścianą:) Prawda jest taka że o stereotyp że facet zawsze ma ochotę. Rozmawiałam o tym z wieloma znajomymi i mówią że facetowi też się zdarza że nie ma ochoty.

Dlaczego on nie che sie kochac?

16 lip 2012 - 09:43:35

No to,że czasami faceci nie maja ochoty to prawda. Oni po prostu czasami chcą wyjść przed kolegami jak prawdziwi macho :P Przecież facet to tez człowiek,może nie miec ochoty z różnych powodów...No ale mój chłopak nigdy tak nie miał,chyba musze sie przyzwyczaic do tego

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WASZE skutki uboczne po anty